20.05.2022 5756 0

Один із найбагатших людей на планеті уподобав доладний смартфон

Існує стереотип, що iPhone для багатих, а Android для бідних. Але далеко не завжди сильні світу цього дотримуються цього правила. Наприклад, той же Павло Дуров, засновник ВКонтакте та Telegram, вже не раз у негативному ключі «проходився» iPhone. Віддає перевагу пристроям з операційною системою Android і Білл Гейтс, який входить до трійки найбагатших людей на планеті.

 

 – фото 1

 

Щоправда, був час, коли колишній глава Microsoft володів двома пристроями – iPhone та Android-смартфоном. Але найчастіше він віддавав перевагу апарату із зеленим роботом, визнаючи, що у нього є незаперечна перевага перед iPhone — велика кількість штатних та сторонніх додатків. При цьому він зізнавався, що довгий час користувався виключно «яблучним» смартфоном і міграція на Android далася спочатку йому непросто.

 

А днями стало відомо, якому смартфону Білл Гейтс віддав перевагу для повсякденного використання. На одному з форумів йому було поставлено питання, яким смартфоном він користується, на що він відповів, що у його розпорядженні Samsung Galaxy Z Fold 3. Вибір на користь складаного смартфона був зроблений через те, що він замінює йому телефон та портативний ПК. Samsung варто пишатися, що Білл Гейтс віддав перевагу її пристрою, а Surface Duo 2 від Microsoft.

 

Підписуйтесь на Andro News в Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.

 

Джерело: androidauthority

Author: Ирина Кошелева Publication date: 20.05.2022
Comments
Total comments: 0
Your comment can be written here
 
 

telegram__banner.png

Latest YouTube videos