Битва популярних смартфонів: Samsung Galaxy A34, Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus та Realme 11 Pro Plus. Стабільний, збалансований чи стильний?

13.12.2023 13200 2

Майже ідеальні смартфони...

Хочете хороший смартфон, але не хочете переплачувати за це? У сучасному світі дійсно складно обрати цей простий, як здавалося, девайс, який є у кожного. Але характеристики пристроїв за схожу ціну можуть значно різнитися, що створює проблеми при виборі того чи іншого смартфона.

 

 

Сьогодні ми розберемо три популярні моделі, які часто розглядають до купівлі: Samsung Galaxy A34, Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus та Realme 11 Pro Plus.

 

 

Samsung Galaxy A34

 

Samsung Galaxy A34 - один із найкращих відносно бюджетних смартфонів, які можна придбати зараз. У нього є все, що так подобається користувачам: сучасний дизайн флагманських моделей S23, великий дисплей, збалансований процесор та неперевершена оболонка One UI.

 

 

Смартфон оснащено хорошою AMOLED матрицею виробництва Samsung на 6.6" з роздільною здатністю Full HD+, щільністю пікселів 399 ppi та піковою яскравістю 1000 ніт. Як майже у всіх сучасних пристроїв, A34 має частоту оновлення дисплея 120 Гц, але немає адаптивного режиму і ви можете обирати лише з двох: або 120 Гц, або 60 Гц. 

 

Щоправда, технології DC Dimming у цьому смартфоні немає і хто страждає від ШІМ, може відчувати невеличкий дискомфорт при довгому використанні. Також вам прийдеться миритися з краплеподібним вирізом в екрані, що, як вважають користувачі, є пережитком минулого і ознакою бюджетних пристроїв.

 

Galaxy A34 оснащений збалансованим та популярним процесором Dimensity 1080. За ці гроші, а це офіційно приблизно від 12 499 грн, це дійсно хороший девайс. Смартфон спокійно справляється з повсякденними задачами та дозволяє грати ігри на середніх налаштуваннях графіки. Даний чип не страждає перегрівами.

 

 

Щодо камер, смартфон має потрійний модуль, який містити у собі основну камеру на 48 МП, ультрашироку камеру на 8 МП і макрокамеру на 5 МП. Фотографії виходять досить гарні та яскраві, для свого цінового сегмента це практично еталонна якість, а ось відео - це явно не перевага даного пристрою.

 

Вагомою перевагою споміж конкурентів є 4 роки основних оновлень операційної системи і 5 років патчів безпеки. Окрім цього смартфон має захист від води та пилу за стандартом IP67, що є майже унікальним явищем у цьому сегменті пристроїв. Смартфон також отримав батарею на 5000 мАг та “швидку” зарядку у 25 Вт. З мінусів є матеріали корпусу звичні для Samsung середньої серії - пластик, а також широкі рамки навколо дисплею.

 

Смартфон чудово підійде людям, який шукають баланс технологій та бажають придбати стабільний смартфон від іменитого бренду.Головні переваги це стабільний софт з тривалою підтримкою та сервісом у країні. Також для багатьох зараз важливо, щоб смартфон був НЕ китайським, і це єдиний представник, який немає нічого спільного з піднебесною.

 

Гідний та збалансований варіант від Samsung
Samsung Galaxy A34
Samsung Galaxy A34

Оцінки
Камери: 8/10
Ігрова продуктивність: 8/10
Екран: 8/10
Автономність: 9/10
Швидкість заряджання: 6/10

 
Плюси
+ Якісний AMOLED-екран із частотою оновлення 120 Гц
+ Вологозахист IP67
+ Підтримується картка SD
+ Хороші камери
+ Акумулятор 5000 мАг



Мінуси
- Пластикові матеріали корпусу
- Великі рамки навколо дисплею та краплеподібний виріз
- Низька потужність заряджання

- Високі показники ШІМ

Неадаптивні 120 Гц



 

Redmi Note 12 Pro Plus

 

Смартфони Redmi - це унікальне явище в індустрії смартфонів, адже виробник пропонує найкращі характеристики за найнижчими цінами. Redmi Note 12 Pro Plus є чудовим проявом відмінних характеристик. 

 

 

Великою перевагою пристрою є більш преміальні матеріали корпусу в порівнянні із Galaxy A34. Note 12 Pro Plus обох боків отримав скло, а рамка виконана із пластику.

 

Смартфон отримав великий AMOLED-дисплей 6.67” з піковою яскравістю 900 ніт, адаптивною частотою оновлення 120 Гц. Пристрій має надтонкі рамки навколо дисплею і це створює чудове враження при користуванні.

 

Процесор тут, як і у Galaxy A34, Dimensity 1080. Як уже писали вище, він в цілому добре себе показує у будь-яких задачах та має хороші показники щодо нагріву.

 

Особливістю Redmi Note 12 Pro+ стала 200-мегапіксельна основна камера. На решті двох тильних модулях виробник заощадив: встановлено ширококутну камеру на 8 Мп з кутом огляду 119 градусів і фіксованим фокусом, а також двомегапіксельну макрокамеру. Знімки з основної камери мають чудову деталізацію, помірну різкість, гарний динамічний діапазон без штучного HDR-виду і природне перенесення кольорів.

 

 

Смартфон має захист від води та пилу за стандартом IP53, що є досить смішним показником, зважаючи сучасні тенденції. Але на перевагу цьому Note 12 Pro Plus отримав батарею 5000 мАг та приголомшливу швидкість зарядки у 120 Вт. Сканер відбитків пальців розташований у кнопці, що можна назвати навіть перевагою, адже спрацьовує він відмінно на противагу конкурентів, які мають сканер в дисплеї.

 

Смартфон чудово підійде людям, які шукають смартфон з великим дисплеєм, стабільним процесором та хорошою камерою.  Це справжній ТОП за свої гроші, який має прекрасне залізо і не завжди ідеальну ОС. Ідеальне рішення для гіків.

 

Середньобюджетний топ
Redmi Note 12 Pro+
Redmi Note 12 Pro+



Оцінки

Камери: 8/10

Ігрова продуктивність: 7/10

Екран: 9/10

Автономність: 9/10

Швидкість заряджання: 10/10



 

Плюси

+ Якісний OLED-екран 120 Гц

Низький ШІМ (18-19%)

+ Камера 200 МП, деталізовані фото

Заряджання 120 Вт,  батарея 5000 мАг



Мінуси

Товщина 9 мм

Накопичувач лише 256 ГБ

Роздільна здатність 1080х2400



 

Realme 11 Pro Plus

 

Realme 11 Pro Plus - найстильніший сьогоднішній гість, він має хороші характеристики, тонкий та стильний корпус від відомого дизайнера. Задня кришка з екошкіри з яскравою смугою і написом realme - це точно те, що приверне увагу.

 

 

Щодо дисплея, тут встановлена AMOLED-матриця з діагоналлю 6.7 дюйма, роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц. Пікова яскравість цієї AMOLED-панелі може досягати 950 ніт. Щоправда, дисплею має заокруглення по краях, що може комусь не сподобатися.

 

За роботу смартфона відповідає MediaTek Dimensity 7050 5G, він достатньо продуктивний та енергоефективний, хоча майже не відрізняється від Dimensity 1080. У повсякденному користуванні добре себе показує.

 

 

У смартфонах цього цінового сегмента не так часто зустрінеш просунуту камеру – але це саме той випадок. Так, у ролі головного сенсора в realme 11 Pro+ 5G використовується сенсор Samsung HP3 з роздільною здатністю 200 МП. Підтримується оптична стабілізація, і вона тут працює справді добре. Окрім цього, є вже звичні ультраширокий модуль Sony IMX355 з роздільною здатністю 8 МП, а також макро 2 МП.

 

За автономність у realme 11 Pro+ 5G відповідає акумулятор об’ємом 5000 мАг. Головна фішка в плані автономності у realme 11 Pro+ 5G – підтримка швидкої зарядки SuperVOOC потужністю 100W, хоча вона нижча ніж у Redmi Note 12 Pro+, але цього достатньо, щоб комфортно та швидко зарядити смартфон.

 

У смартфоні офіційно не заявлено захисту від води та пилу. Також смартфон має сканер відбитків пальців в екрані, стереозвук, але не має роз'єму під навушники 3.5мм.

 

Смартфон підійде людям, яким необхідно стильний девайс з відносно хорошими характеристиками. Це справжня ікона стилю з дизайном від Gucci. По залізу він також не пасе задніх, але основна аудиторія це люди, які хочуть виділятись з натовпу і бути індивідуальністю.

 

Стильний дизайн
Realme 11 Pro Plus
Realme 11 Pro Plus

Оцінки

Камери: 8/10

Ігрова продуктивність: 8/10

Екран: 8/10

Автономність: 8/10

Швидкість заряджання: 9/10



 

Плюси

+ Чудовий AMOLED-дисплей на 120 Гц з тонкими рамками 

Гарний та незвичайний дизайн з екошкірою

+ Стереозвук з Dolby Atmos

Хороші камери

Чудова ергономіка



Мінуси

Немає роз'єму 3.5 мм mini-jack

Немає захисту від води та пилу



 

Можете глянути попередню битву, де змагалися Poco F5, Motorola Edge 40, Samsung Galaxy A54 за посиланням нижче: 

 

Такі різні, але такі популярні: Poco F5, Motorola Edge 40, Samsung Galaxy A54. Який оберете ви?

Автор: Неля Самсон Дата публікації: 13.12.2023
Коментарі
Всього коментарів: 2
 
Vladislav
-4
а чому ти про так званий міфічний шим не згадав коли писав про фуфельних китайців? у них що немає цього міфічного шимо який бачиш тільки тим, і чомусь тільки у Самсунг?! не надоїло брехати по заказу китайців?...
13.12.2023 23:59
Відповісти
Вадим
4
Не плачь
Если не знаешь про dc шим,то будь добр помолчи,умнее будешь.
Прими за факт то,что Самсунг уже давно продает дешёвые и действительно убогие аппараты по сравнению за те же деньги с китайцами
15.12.2023 01:49
Відповісти

Останні ролики на YouTube