Кнопкові телефони: ринок та розстановка сил
Дешевизна, простота і автономність - причина гарного продажу кнопкових дзвонилок. У лідерах iTel, HMD Global та Samsung
Як і сегмент смартфонів, ринок телефонів переживає нелегкі часи. Він бореться, але не здається. Частка таких пристроїв неухильно скорочується, але все одно цей сегмент залишається дуже великим. На це вказують дані аналітиків компанії Counterpoint Research за третій квартал поточного року.
Так, експерти дійшли висновку, що в період з липня по вересень 2020 року було відвантажено 74 млн. кнопкових дзвонилок. Для порівняння стільки ж було поставлено трубок на ринок за підсумками 2018 року. Тут слід віддати належне перш за все компаніям iTel Mobile і HMD Global, які продовжують активно працювати на ниві створення кнопкових дзвонилок. Причому ці два виробники контролюють трохи більше третини ринку телефонів. По 10% частки ринку дісталися компаніям Tecno та Samsung. Замкнула топ-5 найбільших постачальників телефонів індійська компанія Lava, яка займає 6% частки ринку.
Індія та країни Африки стали головними ринками збуту дзвонилок. І справа тут не тільки в невеликому достатку жителів цих регіонів, а й у тому, що смартфони складні для них, адже рівень грамотності не перевищує 70%. На стороні кнопкових дзвонилок також тривалий час роботи. І тут усе об'єктивно. Навіщо купувати смартфон, який потребує постійного заряджання, коли в окрузі є проблеми з розетками.
Підписуйтесь на Andro News в Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.
Джерело: gizmochina
если население неграмотное, не помогут ни банки ни мегапиксели.