Mi Band 8 – огляд новинки від Xiaomi

26.04.2023 22089 6

Привіт, друзі! Сьогодні у нас знову огляд носимого пристрою. Цього разу поговоримо про новий фітнес-браслет від компанії Xiaomi – Mi Band 8. Трекери з цієї лінійки вже багато років користуються величезною популярністю, оскільки коштують недорого і мають набір всіх необхідних функцій. В огляді Сяомі Мі Бенд 8 ми розповімо про характеристики, переваги та недоліки гарячої новинки. Влаштовуйтесь зручніше та приступайте до читання.

Mi Band 8 – огляд новинки від Xiaomi

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн, розміри та матеріали корпусу

Якість дисплея

Підключення до телефону та доступні функції

Автономність

Ціна та висновки

 

Технічні характеристики

Параметри екрана:

AMOLED, діагональ 1,62″, роздільна здатність 490х192 пікселів, частота оновлення – 60 Гц, максимальна яскравість – 600 ніт, Always on Display

Габарити:

48×22.5×10.99 мм за масою 27 грамів

Матеріали корпусу:

Пластикова задня спинка та алюмінієві грані

Захист від вологи:

5ATM (занурення на глибину до 50 метрів)

Датчики:

Пульсометр, пульсоксиметр, акселерометр, гіроскоп

Вимірювання показників:

Пульс, SpO2, фізична активність, моніторинг сну, рівень стресу, менструація

Версія Bluetooth :

5.1

Доступні функції:

Показ повідомлень з телефону, ігри, будильник, керування камерою смартфона, погода, тренування

Кількість спортивних режимів:

Понад 150

Автономність:

190 мАг (до 16 днів)

Ціна:

Близько $36

 

Ось такий набір технічних характеристик маємо. Погодьтеся, що тут все стандартно, і параметри не відрізняються від попередника Mi Band 7. Схожі екрани, аналогічні датчики та функції. Але якісь нововведення повинні все ж таки бути, адже ми говоримо про свіжу модель. Так, виробник додав кілька нових фішок, але чи важливі вони для звичайного користувача? З'ясуємо це прямо зараз в огляді Xiaomi Mi Band 8.

 

Комплектація

За традицією починаємо з комплекту постачання. І, як і у всіх бюджетних фітнес-браслетах, тут нічого цікавого. Mi Band 8 приходить у білій прямокутній коробці із сріблястими написами. Дизайн упаковки дуже простий, але, на відміну від попередніх Бендів, вона все одно виглядає преміальніше (якщо це слово взагалі можна застосувати до пристрою за 40 доларів).

Усередині упаковки нас зустрічає її мізерний вміст – сам браслет, документація та магнітна зарядка. Змінного ремінця у комплекті немає. За замовчуванням із трекером йде звичайний силіконовий браслет чорного або іншого кольору. Більш оригінальні ремінці доведеться купувати окремо.

 

Дизайн, розміри та матеріали корпусу

Відразу хочеться відзначити дизайн фітнес-трекера, який трохи змінився. Це все та сама капсула, але грані навколо екрану тепер алюмінієві з гальванічним покриттям. Завдяки цьому гаджет виглядає дорожче та привабливіше.

На презентації було зроблено великий акцент на тому, що Mi Band 8 – це не просто фітнес-браслет, але ще й стильний аксесуар. Для підтвердження пропонується велика кількість різних ремінців – не лише силіконових, а й металевих та шкіряних. Ви навіть можете використовувати носимий пристрій як кулон, підчепивши капсулу на підвіску. Або ж можна прикріпити браслет до шнурків кросівок: нібито це покращить точність підрахунку зроблених кроків, а ще виміряє довжину кроку та силу удару ноги об землю.

Звучить непогано, але навряд чи хтось насправді використовуватиме такі методи носіння фітнес-трекера. Це, м'яко кажучи, виглядатиме дивно. Так що перед нами черговий маркетинговий прийом і не більше.

 

Змінилося кріплення ремінців. Для від'єднання капсули тепер достатньо натиснути на кнопки та трохи потягнути браслет убік. Xiaomi Band 8 трохи більший і важчий, ніж попередник: розміри становлять 48×22.5×10.99 мм при вазі 27 грамів, тоді як сьомий Бенд мав розміри 46,5×20,7×12,25 мм із масою 13.5. Але, слід зазначити, що капсула Mi Band 8 менша за товщиною.

Зовнішній вигляд Сяомі Бенд 8 не зазнав істотних змін. Так, мінімальні відмінності є, і найголовніше – змінений матеріал граней. В іншому ж фітнес-трекер виглядає так само, як і попередні моделі.

 

Читайте також: Redmi Watch 3 – новий хіт серед смарт-годинників (повний огляд)

  

Якість дисплея

У плані екрану змін теж небагато. Браслет оснащений AMOLED-матрицею, діагональ становить 1,62 дюйми. Співвідношення сенсорної області до передньої панелі залишилося таке ж, як у Мі Бенді 7.

 

Зате змінилася частота розгортки екрану – тепер це 60 Гц. Така частота розгортки стала активно застосовуватися в багатьох недорогих годинниках, що не може не радувати. Скролінг плавний, ніяких підвисань та підривів.

У Mi Band 8 є режим Always on Display, роботу якого можна налаштувати за розкладом. Максимальної яскравості екрану достатньо навіть у сонячні дні. Також у налаштуваннях є функція автояскравості, завдяки якій яскравість дисплея автоматично змінюватиметься залежно від зовнішнього освітлення. Це дуже корисна штука, особливо якщо ви вирішите вночі подивитись на екран браслета.

 

Підключення до телефону та доступні функції

До смартфону Сяомі Мі Бенд 8 підключається за допомогою Bluetooth 5.1. Так-так, ми не помилилися: у новому поколінні використовується специфікація Bluetooth 5.1, тоді як у попереднього фітнес-трекера був Bluetooth 5.2. Досить незрозумілий даунгрейд, але на стабільність підключення це не вплине.

Для синхронізації використовується фірмовий додаток Zepp Life або Mi Fitness. Процес підключення та налаштування такий самий, як у сьомому Бенді. Якщо не знаєте, як підключити гаджет до мобільного пристрою, перегляньте цю статтю.

 

Функціонал Xiaomi Band 8 практично не змінився порівняно із сімкою. Ви також можете запускати режими тренувань, отримувати сповіщення зі смартфона та керувати камерою, відстежувати якість сну та інші фізичні показники. Нема сенсу повторно описувати всі можливості, оскільки у восьмому Бенді вони не змінилися.

 

Нова версія має лише кілька невеликих нововведень. Перше – це наявність ігор, вбудованих у циферблати. Завантажити їх можна із магазину циферблатів. Поки що доступні чотири гри. Звучить цікаво, але навряд чи хтось гратиме в ігри на браслеті, коли під рукою телефон.

Друга новація – це збільшена кількість спортивних режимів. Наразі їх понад 150. На презентації було приділено багато уваги такому тренуванню, як «Аеробний бокс». Зайдіть на планшеті до Mi Fitness, відкрийте урок із боксом і починайте тренуватися. Опція реалізована завдяки новому датчику прискорення. Але, знову ж таки, це прикольно лише на словах. Мало хто реально займатиметься цим.

Ось, власне, і всі нові функції, які з'явилися у Mi Band 8. Нічого по-справжньому корисного виробника не додав. Фітнес-трекер, як і раніше, позбавлений датчика GPS і через нього не можна здійснити дзвінки. Є окрема версія з NFC , але для глобального ринку вона буде доступна ще нескоро.

 

Вас може зацікавити: Як обрати камерофон у 2023 році! Невже 200 Мп – це лише маркетинг?

 

Автономність

Mi Smart Band 8 отримав батарею ємністю 190 мАг. Загалом можна розраховувати до 16 днів роботи. При активному використанні показник зменшиться до 7-10 днів. Це нормальна автономність, не гірша, ніж у конкурентів. Відновити заряд можна за допомогою зручної магнітної зарядки.

 

Ціна та висновки

Орієнтовна вартість Xiaomi Band 8 складає 36-40 доларів. В Україні фітнес-трекер коштуватиме близько 2000 грн. Попереднє покоління коштує приблизно стільки ж, хіба що дешевше на 200-300 грн. Тішить, що ціна на новинку не підскочила, але й особливих нововведень у ній немає.

 

Отже, плавно переходимо до головного питання – чи варто розглядати новий Mi Band до покупки. Це гарний носимий гаджет початкового рівня, який справляється з усіма базовими завданнями. Але якщо у вас вже є Mi Band 7, немає сенсу міняти його на вісімку. Ви не отримаєте жодних суттєвих покращень. А ось оновитися з Мі Бенда 4, 5 або 6 на Mi Band 8 можна. Найвигідніше придбати китайську версію на AliExpress.

Обов'язково поділіться в коментарях своєю думкою про новий фітнес-трекер від Xiaomi. А на цьому ми закінчуємо огляд Mi Smart 8. До зустрічі!

 

Плюси:

  • AMOLED-екран із частотою оновлення 60 Гц;
  • Always on Display;
  • алюмінієві грані корпусу;
  • багато різних циферблатів та варіантів носіння;
  • доступна ціна;
  • понад 150 спортивних режимів.

 

Мінуси:

  • мало нововведень у порівнянні з минулою версією;
  • немає GPS;
  • не можна здійснювати дзвінки.

 

Автор: Аліна Нікітіна Дата публікації: 26.04.2023
Коментарі
Всього коментарів: 6
 
Олександр
0
То китайську версію можна буде обновити потім, щоб з"явилися інші мови?
18.05.2023 18:44
Відповісти
.
0
хз
30.05.2023 20:04
Відповісти
.
0
хз
30.05.2023 20:04
Відповісти
Ivan
-1
Чим відрізняється китайська версія від глобалки? думав, що відмінність лиш в мові - ніби на китайську перший час тільки китайська та англ, а потім приходять і інші мови.
04.05.2023 22:35
Відповісти
Юрій
4
Без NFC втрачає половину своєї привабливості (((
01.05.2023 19:41
Відповісти
Олег
1
Ну а что ты хочешь, чтоб он ещё и кофе варил? Нельзя требовать от браслета за дешман, тех же функций, что и у часов под 10к. Цена в юанях вроде не поменялась. Нововведений вполне достаточно: алюминий, автояркость, 60 гц.
Вес 27 грамм? Хм, что-то тут не то. Хуавей джи ти раннер весит меньше 40 грамм и это здоровые котлы, так что, возможно, указали с учётом ремешка? Надо проверить. Единственное, что раздражает в этих устройствах, так это их фиговый пульсометр. Но это характерно и для дорогих амазфитов. Хуавей бэнд, в этом плане лидирует, но сливает во многом другом.
30.04.2023 12:04
Відповісти

Останні ролики на YouTube