Огляд Thl 4000. Довгожитель з актуальною ціною
Для початку я хочу почати з актуальності Thl 4000 не тільки на ринку китайських смартфонів, а взагалі на ринку мобільних пристроїв. У цьому гаджеті є майже все що може бути потрібно простому смертному.
Почнемо з ціни на Thl 4000 , вона складає - 110$, з урахуванням доставки SG, а це дуже актуально, враховуючи сьогоднішній курс долара.
Закінчимо ємністю АКБ 4000мАч. Бюджетних девайсів, із подібним параметром – не існує.
Ну що, для початку огляду THl 4000 , перейдемо до розгляду комплектації.
Усі компоненти знаходяться у стандартній картонній упаковці від виробника. У ній, крім смартфона, ви виявите захисну плівку, зарядний пристрій, з вилками для наших розеток, micro-USB кабель, стерео гарнітура, звучання якої не особливо вражає.
У другому пункті огляду Thl 4000, ми більш детально розглянемо дизайн та зовнішні параметри гаджета.
Задня панель виконана із структурованого пластику, за рахунок нього задня кришка залишається не маркою і менш схильна до подряпин.
Так само з тильного боку розташувалася камера на 5мп зі спалахом та зовнішній динамік.
У верхній частині гаджета знаходиться micro USB порт, з підтримкою функції OTG і стандартний джек 3.5мм, для гарнітури.
У нижньому торці девайсу знаходиться мікрофон.
З правого боку встановилася кнопка увімкнення/вимкнення/блокування та кнопка регулювання гучності.
У верхній частині лицьової панелі розташувалися датчик наближення, освітленості, індикатор подій, камера на 2мп і розмовний динамік.
У нижній частині тача ви побачите 3 сенсорні кнопки – назад, додому та виклик меню, вони підсвічуються, але видно це лише у глибокій темряві.
Увімкнемо Thl 4000 і перейдемо до розгляду робочої панелі.
Розмір дисплея склав 4.7" з роздільною здатністю qHD і матрицею IPS. Передача кольору на належному рівні, якщо враховувати що це бюджетник. Тач на дотики реагує добре, принаймні не потрібно докладати зусиль.
З кутами огляду ви зможете ознайомитись у відео огляді .
Далі перейдемо до розгляду технічної частини гаджета.
В Antutu пристрій набрав 18876, що не дуже дивує людей, які знайомі з процесором MTK6582.
Детальна інформація про залізо, в скринях:
При тестуванні 3D-графіки в Epic Citadel гаджет показав середню кількість кадрів секунду - 53,7 в High Quality, що так само не здивує знайомих з відео чіпом Mali400mp2. Загалом, при середньому наборі налаштувань зображення, гра Asphalt 8 просто літає, при високих я також не відчував дискомфорт, але незначні лаги проскакували.
Що стосується датчиків, в Thl 4000 вбудовано 3 основні сенсори - наближення, освітленість та акселерометр.
Далі розглянемо приклади фото та відео (у відео огляді) у максимальній роздільній здатності, при денному та нічному режимі зйомки.
Враховуючи, що гаджет позиціонує себе як бюджетник, якість фото на задовільному рівні.
Детальний тест GPS навігації, дивимось у відео огляді.
Ну а якщо говорити коротко, за хвилину пристрій підключився до 3 супутників, з холодного старту, без підключення до мережі інтернет.
Звучання із зовнішнього динаміка склало 80дб, що на рівні з Thl T6s, мабуть виробник встановив однакові динаміки у всіх своїх бюджетниках.
Ну що, перейдемо до розгляду плюсів та мінусів Thl 4000:
До плюсів я віднесу:
1) Ємність акумулятора
2) Вартість
3) Підтримка OTG
До мінусів :
1) Товщина 11.2 мм
Загалом, я вважаю, що девайс вартий уваги, тому що аналогів з осудною якістю і схожим "фаршем" не знайти. Особливо апарат підійде тим, для кого потужність процесора і кількість ОЗУ не відіграють ролі, а більше уваги приділяється перегляду відео та юзанія, за допомогою 2G або 3G інтернету, так як при ємності акб в 4000мАч, часу для цих цілей буде достатньо.