Огляд OPPO Find X6 Pro - це найкращий камерофон у світі!

02.08.2023 23562 0

Привіт, друзі! Ми продовжуємо оглядати топові камерофони, які можна придбати у 2023 році. Нещодавно ми говорили про Xiaomi 13 Ultra, який отримав просто шикарний набір камер. А сьогодні мова піде про його конкурента – Oppo Find X6 Pro. Це такий же крутий флагман з дорогими матеріалами корпусу, чудовим екраном, найпотужнішою «начинкою» та камерами найвищого рівня.

 

Флагманські мобільні пристрої оглядати завжди дуже цікаво, як і проводити порівняння між двома топовими моделями. Тому влаштовуйтесь зручніше, беріть щось смачненьке та приступайте до читання огляду Oppo Find X6 Pro.

 

 

Огляд OPPO Find X6 Pro - це найкращий камерофон у світі! 

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн, габарити та матеріали корпусу

Якість екрану

Продуктивність та пам'ять

Програмне забезпечення

Камери та фото- та відеозйомка

Комунікації

Час автономної роботи

Ціна

Висновки

Відеоогляд 

 

Технічні характеристики

Матриця:

LTPO3 AMOLED

Діагональ екрану:

6.82″

Роздільна здатність екрану:

1440 x 3168 пікселів

Інші параметри дисплея:

Частота розгортки – 120 Гц, підтримка Dolby Vision і HDR10+, розпізнавання 1 мільярда кольорів, стандартна яскравість – 800 ніт, пікова яскравість – 2500 ніт, пікова яскравість (HBM) – 1500 ніт, щільність пікселів – 510 ppi

Габарити:

164.8 x 76.2 x 9.1 мм при вазі 216 г

Матеріали корпусу:

Алюмінієвий каркас, скляна задня кришка + вставка з екошкіри в одному варіанті

Кольори:

Чорний, зелений, світло-коричневий

Захист:

IP68 – від пилу та води (занурення на глибину до 1.5 метра протягом 30 хвилин), скло Gorilla Glass Victus 2 на екрані та Gorilla Glass 5 на задній панелі

Процесор:

4-нанометровий Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

Кількість ядер:

Одне ядро Cortex-X3 із тактовою частотою 3.2 ГГц + два ядра Cortex-A715 із тактовою частотою 2.8 ГГц + два ядра Cortex-A710 із тактовою частотою 2.8 ГГц + три ядра Cortex-A510 із тактовою частотою 2.0 ГГц

Графічний прискорювач:

Adreno 740

Варіанти пам'яті:

12/256 ГБ, 16/256 ГБ, 16/512 ГБ

Стандарти пам'яті:

UFS 4.0 (флеш-пам'ять), LPDDR5X (оперативна)

Основна камера:

Основний модуль: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/1.8, сенсор 23mm, розмір матриці 1.0"-type, розмір пікселя 1.6µm, різноспрямований PDAF (фазовий автофокус), лазерний автофокус, OIS (оптична стабілізація);

Перископний телефото модуль: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/2.6, розмір матриці 1/1.56", розмір пікселя 1.0µm, 2.8-кратний оптичний зум, різноспрямований PDAF (фазовий автофокус), OIS (оптична стабілізація);

Надширококутний модуль: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/2.2, сенсор 15mm, кут огляду 110˚, розмір матриці 1/1.56", розмір пікселя 1.0µm, різноспрямований PDAF (фазовий автофокус)

Додатково: запис відео у максимальній якості 4K@/60fps, наявність функції Hasselblad Color Calibration, підтримка HDR

Фронтальна камера:

Роздільна здатність 32 Мп, діафрагма f/2.4, сенсор 21mm, розмір матриці 1/2.74", розмір пікселя 0.8µm, PDAF (фазовий автофокус)

Запис відео у 4K@30fps

Комунікації:

Wi-Fi 6e/7, Bluetooth 5.3, NFC, ІЧ-порт, навігаційні служби GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS

Звук:

Стерео

Акумулятор:

5000 мАг

Потужність зарядки:

Дротова – 100 Вт (до 45% за 10 хвилин, до 100% за 30 хвилин), бездротова – 50 Вт (до 50% за 22 хвилини, до 100% за 51 хвилину), реверсивна бездротова – 10 Вт

Ціна:

Від $832

 

Ось такі характеристики демонструє нам Oppo Find X6 Pro. Тут типові для флагмана параметри: крутий дисплей з підтримкою LTPO та високою роздільною здатністю, топове залізо, три чудові камери та потужна зарядка. І, звичайно ж, цінник у 800 доларів, який можна вважати більш-менш адекватним при такому наборі технічних характеристик.

 

 

З повними технічними характеристиками Oppo Find X6 Pro ви можете ознайомитись на сайті e-Katalog. Також функціонал цього сайту дозволяє порівняти Oppo Find X6 Pro з основними конкурентами – Xiaomi 13 Ultra, Vivo X90 Pro+, Samsung Galaxy S23 Ultra та Google Pixel 7 Pro.

 



 

Комплектація

Детальний огляд Oppo Find X6 Pro за традицією починається з комплекту постачання. Смартфон приходить до вас у чорній симпатичній коробці, але це не так цікаво, як «начинка» комплекту.

 

 

Разом із Oppo Find X6 Pro покупець отримує зарядний пристрій потужністю 100 Вт, USB-кабель Type-C, скріпку для SIM-лотка, макулатуру та цікавий чохол, зроблений під шкіру. Так-так, це не прозорий силіконовий пенальчик сумнівної якості, а симпатична накладка, яка виглядає майже преміально. Звісно, товщини смартфону такий чохол додає. І це не надто приємно, адже Oppo Find X6 Pro і так далеко не худий.

 

 

 

Дизайн, габарити та матеріали корпусу

Раз вже заговорили про ергономіку Oppo Find X6 Pro, то продовжимо цю тему. Габарити нашого сьогоднішнього гостя вражають у поганому значенні цього слова: розміри становлять 164.8 x 76.2 x 9.1 з вагою 216-218 грамів.

 

 

Мало того, що смартфон важкий і товстий, та ще й величезний блок камер зміщує центр тяжіння. Коли тримаєш апарат у руках, вказівний палець постійно впирається у камери. Пристосуватися можна, і згодом дискомфорт буде не так гостро відчуватися. Але до того моменту, поки ви не візьмете в руки якийсь «нормальний» смартфон за типом Xiaomi 13.

 

 

Загалом, ергономіка у Oppo Find X6 Pro страждає так само, як і у конкурентів. Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 12S Ultra та інші топові флагмани нічим не кращі. Але якщо хочете круті камери, з цим доведеться змиритись. Адже професійні сенсори та тонкий корпус – поняття несумісні.

 

 

Дратівливий блок камер величезних розмірів можна трохи приховати за допомогою чохла. Але, як ми вже казали, тоді просто весь телефон стане ще товщим. Таке почуття, що ще трохи – і смартфон просто лусне, їй-богу.

 

 

Гаразд, вже зрозуміли, що з розмірами все сумно, але може хоч зовнішній вигляд Oppo Find X6 Pro привабливий? Та не дуже. Знову ж таки, шайба на задній панелі псує все враження. Вона ще й має товстий блискучий обідок, який впадає у вічі. Виробник хотів цим наголосити на преміальності смартфона, але вийшло якось навпаки.

 

 

Колірних варіантів всього три – строгий чорний, зелений та світло-коричневий.

 

 

Якраз у світло-коричневому варіанті на верхній частині кришки є вставка з екошкіри. Виглядає специфічно, але це справа смаку. Саме в цьому кольорі смартфон ще товще.

 

 

Передня панель Oppo Find X6 Pro претензій не викликає. Чудово видно, що це топовий пристрій: максимально тонкі рамки та заокруглений дисплей.

 

 

До речі, екран заокруглений з обох боків досить сильно, і це не дуже зручно. Наприклад, у Samsung Galaxy S23 Ultra дисплей заокруглений зовсім небагато, і це наштовхує на думку, що незабаром компанія взагалі відмовиться від такого рішення. Адже тема заокруглених дисплеїв зайшла не всім. Чи відмовляться від неї китайці – велике питання.

 

 

За іншими параметрами у Oppo Find X6 Pro все на найвищому рівні: алюмінієвий каркас, вологозахист IP68 і навіть наклеєна на екрані плівка.

 

 

Картка пам'яті не підтримується, як і e-SIM. Аудіоджека, звісно, теж немає. Встановити ви зможете тільки дві nano-SIM, і цього цілком достатньо. Модифікації пам'яті теж царські, але про них поговоримо трохи згодом.

 

 

Сканер відбитків пальців, встановлений під дисплеєм Oppo Find X6 Pro, спрацьовує добре, але не ідеально. Він точно програє еталонному сканеру Vivo X90 Pro+. Але все одно результат тішить.

 

 

Підсумки з дизайну Oppo Find X6 Pro наступні: телефон великий, важкий та незручний, та й симпатичним його важко назвати. Зате використовуються преміальні матеріали корпусу, є вологозахист, рамки навколо дисплея мінімальні.

Видно, що це топовий пристрій, але зі своїми мінусами. Навряд чи хтось залишиться у захваті від зовнішнього вигляду Oppo Find X6 Pro, але нічого не вдієш, адже камери вирішують все.

 

 

Читайте також: Кращі смартфони 2023 року

 

Якість екрану

Рухаємось далі до дисплея Oppo Find X6 Pro. Екраном цього смартфона можна тільки захоплюватися: роздільна здатність 1440x3168 пікселів, наявність технології LTPO3, частота розгортки 120 Гц і пікова яскравість 2500 ніт.

 

 

При цьому екран крутий не лише на папері, а й при реальному використанні. Кольоропередача дуже приємна і природна. Звичайно, за бажання можна зробити картинку більш насиченою або навпаки спокійною. Всі ці параметри легко викручуються в налаштуваннях.

 

 

Завдяки частоті 120 Гц все літає, але рекомендуємо виставляти фіксовану частоту, а не адаптивну. Оскільки в адаптивному режимі вся плавність інтерфейсу може не розкриватися. Але необхідно бути готовими до того, що фіксовані 120 Гц трохи активніше їдять заряд батареї, ніж адаптивний варіант.

 

 

З ШІМом теж жодних проблем. З усіма вимірами ви можете ознайомитись нижче (у лівому стовпці рівень яскравості, у правому – відсоток ШІМу):

  • 100% - 4%
  • 75% - 5%
  • 50% - 6%
  • 35% - 11%
  • 25% - 13%
  • 10% - 19%.

 

 

Ось тільки враховуйте, що DC Dimming не працює автоматично. Відповідну функцію потрібно вмикати самостійно в меню для розробників. Інакше ШІМ перевищуватиме норму.

 

 

Від нас дисплей Oppo Find X6 Pro отримує найвищу оцінку. Це правда чудовий екран, один з найкращих на ринку. Ми бачимо тут приблизно той самий рівень, що й у Xiaomi 13 Ultra. Це по-справжньому топовий результат, і в середньобюджетному сегменті таких дисплеїв, на жаль, не зустрінеш (можливо, невеликі винятки є, але їх небагато).

 

 

 

Продуктивність та пам'ять

Тепер на черзі продуктивність Oppo Find X6 Pro. Тут, в принципі, нічого нового і цікавого, оскільки смартфон отримав той самий топовий процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Його ми вже бачили в багатьох флагманах, тому, погодьтеся, інтерес згас. Незважаючи на круте залізо, суперських результатів Oppo Find X6 Pro не показує. Давайте по порядку.

 

 

Під час гри в Genshin Impact смартфон поводився гідно. На максимальних налаштуваннях графіки не було особливих лагів, а корпус нагрівся за годину гри до 44°C. А ось під час завантаження кеша телефон викинув фокус: нагрівання склало 53°C, і додаток просто вилетів. Неприємний момент, особливо для флагманського пристрою.

 

 

З тестом на тротлінг Oppo Find X6 Pro теж не особливо впорався. Робочі ядра втрачають до 40% своєї продуктивності і через 50 хвилин тесту отримуємо 250 гіпсів. Відеочіп показує ще більш плачевний результат. Так що хвалити чіп Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 у цьому телефоні якось не виходить. Виробник досить погано попрацював над охолодженням чіпа.

 

 

Але якщо ви не затятий геймер, то проблем у вас не виникне. У повсякденному використанні під час перегляду інтернет-сторінок, спілкуванні в месенджерах, читання новин все працює ідеально. Жодного нагріву. Він спостерігається, тільки якщо активно займатися фото- та відеозйомкою, говорити по відеозв'язку або сильно навантажувати апарат у жахливу спеку.

 

 

Геймерам ми однозначно радимо придивитися до іншої моделі. На щастя, зараз на ринку безліч відмінних середньобюджетних девайсів, і вони справляються з іграми навіть краще за розпіарені флагмани.

 

 

Представлено три модифікації пам'яті: 12/256, 16/256 та 16/512 ГБ. Багатьом користувачам буде достатньо базової версії. У всіх випадках використовуються новітні стандарти пам'яті UFS 4.0 та LPDDR5X.

 

 

 

Програмне забезпечення

А зараз саме час поговорити про роботу інтерфейсу та прошивку Oppo Find X6 Pro. Справа в тому, що смартфон не випускається для глобального або європейського ринку. Є тільки китайська версія, і, відповідно, у неї на борту встановлено китайську прошивку, з якою можуть виникнути деякі труднощі.

 

 

Якщо говорити узагальнено, то користуватися Oppo Find X6 Pro з китайським програмним забезпеченням можна, і серйозних проблем не буде. Але треба провести деякі підготовчі дії, оскільки з коробки все працює не зовсім так, як хотілося б.

 

 

Відразу під час початкового налаштування апарата ви не зможете ввести дані від Google-акаунта і перенести всю синхронізовану інформацію. Це доведеться робити вже після налаштування смартфона, що не дуже зручно.

 

 

Google Play, браузер Chrome, Google Pay та інші програми від Google можна завантажити з фірмового магазину та без проблем встановити. Менеджер паролів працює, контакти завантажаться. Із цим все добре.

 

 

А ось Google Discover не працюватиме, як і Google Voice. За замовчуванням встановлено невідомий нам голосовий помічник Breeno і ніякими маніпуляціями його неможливо вирубати.

 

 

За замовчуванням іконки популярних програм не виводяться в AOD. Для їхнього відображення потрібно провести кілька додаткових дій.

 

 

Також, ясна річ, у прошивці встановлено безліч китайських додатків, які для нас абсолютно некорисні. Більшості з них можна позбутися, але періодично китайщина все одно з'являтиметься, і це дуже дратує. Ну і не працює додаток Android Auto, який для когось може бути дуже важливим.

 

А так, якщо не зважати на всі ці моменти, прошивка працює цілком нормально. Встановлено стандартний інтерфейс від холдингу BBK, до якого ми вже звикли і який має безліч фанатів. Все швидко і чітко, ніяких підвисань та багів.

 

 

І китайська прошивка має навіть одну перевагу, про яку, думаю, знають усі – можливість запису дзвінків. Це справді корисна штука, і на глобалці її не знайти.

 

Якщо говорити про подальші оновлення Oppo Find X6 Pro, то три-чотири роки підтримки від виробника забезпечені. Досить непоганий показник, якщо порівнювати з тим же Xiaomi, у якого термін оновлення коротший.

 

 

Отже, змиритися з китайською прошивкою реально, але для цього доведеться докласти зусиль. Не думайте, що відразу після розпакування ви зможете комфортно користуватися мобільним пристроєм. Деяких користувачів це зупинить від покупки.

 

Камери та фото- та відеозйомка

Настала черга поговорити про найцікавіше в Oppo Find X6 Pro – його камери. Це головна фішка смартфона, тому цьому параметру потрібно приділити достатньо уваги.

 

 

Усього Oppo Find X6 Pro отримав три модулі основної камери. Якщо коротко, то це головний дюймовий сенсор з оптичною стабілізацією, ультраширік з автофокусом та перископний телевік з оптичним 3-кратним зумом та оптичною стабілізацією.

 

 

З розгорнутими технічними характеристиками ви можете ознайомитись у таблиці на початку статті, а ми одразу переходимо до реального тестування камер.

 

Денні фото на основну камеру Oppo Find X6 Pro просто приголомшливі. Це реально найкращий результат, який можна побачити з камери телефону. І з деталізацією все добре, і з динамічним діапазоном, і з роботою з фоном. Якщо порівнювати з Xiaomi 13 Ultra, то цей смартфон трохи програє Oppo Find X6 Pro. Різниця невелика, але вона є.

 

 

Портретний режим теж відпрацьовує на 100%. Тон шкіри передається дуже точно та природно, краще, ніж на Сяомі 13 Ультра. Навіть за складних умов зйомки результати чудові. При розмитті заднього фону немає помилок, як це траплялося у Xiaomi. У деяких випадках навіть необов'язково використовувати окремий портретний режим, оскільки завдяки матриці і так присутній ефект боке.

 

 

З нічною зйомкою на головний модуль Oppo Find X6 Pro теж справляється без проблем. Знімки максимально природні та найбільш наближені до реальної картинки, тоді як інші китайці та Пікселі намагаються викрутити все на максималку.

 

 

Природна кольоропередача на Oppo Find X6 Pro найбільше наближена до Айфонів. Єдиний момент – надмірна насиченість, яка припаде до смаку не всім. Але серйозного перебору тут немає, все в міру.

 

Ультраширік Oppo Find X6 Pro теж відмінний. Знімки виглядають дуже природно та приємно. Але кут огляду трохи менше, ніж у інших топових камерофонів, що не є критично. Натомість деталізація на найвищому рівні.

 

 

Завдяки надширококутному модулю можна створювати прикольні макрознімки та навіть відео. Виглядає дуже симпатично.

 

 

Зум об'єктив гідний, але трохи програє іншим камерофоном. При денній зйомці навіть під час десятикратного збільшення отримуємо непогані результати.

 

 

Під час зйомки відео момент перемикання з ультраширіка на зум об'єктив із максимальним наближенням практично непомітний. Тут все зроблено дуже добре завдяки злагодженій роботі гібридної стабілізації.

 

 

Ось тільки якщо порівнювати цей модуль у Oppo Find X6 Pro з Xiaomi 13 Ultra, то в останнього результати набагато привабливіші. Сяомі демонструє вже зовсім інший рівень і порівнювати з ним Oppo Find X6 Pro навіть якось ніяково.


 

Пише відео Oppo Find X6 Pro просто чудово. Відеоролики записуються у максимальній якості 4K з 30 або 60fps. І нехай вас не бентежить, що немає запису в 8K, оскільки телефон і так демонструє чудові результати.

 

 

У багатьох сценаріях навіть не потрібно включати портретний режим, бо і так отримуємо м'яке та гарне розмиття заднього фону. Стабілізація відпрацьовує на 100%, деталізація відмінна, шумів немає, автофокус виконує своє завдання.

 

 

Це один з найкращих результатів серед топових Android-смартфонів, але якщо порівнювати з останніми Айфонами, то Oppo Find X6 Pro все одно пасе задніх.

 

 

Тепер кілька слів про фронтальну камеру Oppo Find X6 Pro. До селфі причепитися неможливо: правильна передача відтінку шкіри, відмінна деталізація, немає розмитості, хороший оптичний ефект боке.

 

 

Але все спирається на якість відео на передню камеру. Якість відверто слабка, хоч звук пише й непогано. Якщо ви часто знімаєте влоги або сториз, то залишитеся незадоволені отриманою картинкою. Аналогічна ситуація спостерігалася і з Xiaomi 13 Ultra. Так що вже можна робити висновки, що мало які камерофони здатні переплюнути Айфони з їхньою шикарною фронталкою.

 

 

Отже, як висновки можна сказати лише одну фразу – фотографує Oppo Find X6 Pro розкішно, особливо на основну камеру. Ультраширік та зум теж на гідному рівні. Xiaomi 13 Ultra, можливо, трохи перевершує Oppo Find X6 Pro у плані надширококутного модуля та зуму, зате Oppo Find X6 Pro кращій за якістю основного сенсора.

 

 

Вас зацікавить: Як обрати камерофон у 2023 році! Невже 200 Мп – це лише маркетинг?

 

 

Комунікації

Комунікаційні технології та звук Oppo Find X6 Pro ми теж не могли залишити без уваги. Звучання якісне та гучне завдяки двом повноцінним мультимедійним динамікам. Якщо сильно причепитися, можна помітити, що якість звуку у Oppo Find X6 Pro трохи гірша, ніж у Xiaomi 13 Ultra та Samsung Galaxy S23 Ultra, але це не критично.

 

 

Вібромотор у Oppo Find X6 Pro чудовий, і його навіть можна налаштовувати під свої уподобання. Інтенсивність вібрації змінити не можна, зате на вибір пропонується два типи вібровідліку – перший чіткий як молоточок, другий більш специфічний та розмазаний. Думаю, більшості сподобається перший тип вібрації.

 

 

 

З рештою у Oppo Find X6 Pro теж все гаразд. Є ІЧ-порт, модуль NFC спокійно працює навіть у китайській прошивці. Підтримуються всі потрібні бенд 4G і навіть 5G, так що проблем зі швидкістю мобільного інтернету не буде.

 

 

 

Час автономної роботи

Тримає заряд Oppo Find X6 Pro цілком непогано. У нашому фірмовому тесті автономності смартфон протримався 9 годин 42 хвилини. Результат хороший з огляду на те, що це флагмани, а вони завжди трохи програвали середньобюджетним апаратам у плані часу роботи.

 

 

Під час повсякденного використання можна розраховувати на 7 годин роботи екрану. Але окремо варто відзначити швидкий розряд Oppo Find  X6 Pro під час фото- та відеозйомки. Смартфон вимагатиме підживлення вже через 2-3 години фотосесії або годину-півтори зйомки відео. Тож у такому разі треба тримати під рукою повербанк.

 

 

Виробник заявляє, що після 1600 циклів заряджання акумулятор смартфона втратить не більше ніж 20% своєї ємності. 1600 циклів зарядки – це приблизно 4.5 роки, і такий термін реально дуже великий для батареї. Тому ми не радили б вірити в цю заяву.

 

Ще один важливий момент – велика потужність зарядки. Дротова зарядка йде на 100 Вт, бездротова – 50 Вт. Ви можете сказати, що в цьому немає нічого дивного, це нормально для флагманського пристрою. Але у того ж Samsung Galaxy S23 Ultra дротова зарядка всього на 45 Вт, а бездротова – 15 Вт.

 

 

 

Ціна

Ну що, друзі, залишилося озвучити ціну, і можна підбивати підсумки щодо Oppo Find X6 Pro. У нашій країні смартфон офіційно не продається. Але його можна купити у надійному магазині Pixophone, і там приблизна ціна становить 38 тисяч грн. У Китаї ціна на Oppo Find X6 Pro стартує із 832 доларів. Не сказати, що це шикарний прайс, але ціна адекватна.

 

 

Ще раз повторюємо, що йдеться про модель для китайського ринку, з китайською прошивкою. Чи підійде вам такий варіант (а він досить специфічний) вирішуйте самі.

 

Висновки

Oppo Find X6 Pro – це типовий представник топових флагманів. Великий, незручний, не дуже красивий, дорогий, але з преміальними матеріалами корпусами, офігенними камерами, чудовим екраном та потужним залізом. Все, що можна вимагати від флагмана – він має. Насамперед, це, звичайно ж, круті камери, які відіграють найважливішу роль у цій моделі.

 

 

Тому рекомендуємо вам відштовхуватися від своїх переваг. Якщо потрібний телефон, який може замінити професійний фотоапарат, то Oppo Find X6 Pro на цю роль підходить. У такому разі з габаритами та ергономікою доведеться змиритися.

 

За всіх інших сценаріїв це не найкращий вибір. У плані заліза є більш оптимізовані девайси, які коштують дешевше. Дизайн та зручність використання за важливістю теж далеко не на останньому місці, і у Oppo Find X6 Pro з цим серйозні проблеми. Тому краще дивитись у бік традиційних, так би мовити, флагманів – Xiaomi 13, OnePlus 11, Samsung Galaxy S23+ тощо.

 

Ну і останній камінець у город Oppo Find X6 Pro – це китайська прошивка, яка відштовхне від себе, ми впевнені, багатьох користувачів. Погодьтеся, що не дуже круто купити смартфон вартістю понад 800 доларів і вовтузитися з інтерфейсом.

 

 

Але це наша думка, а остаточне рішення залишається за вами. На цьому ми закінчуємо наше знайомство з Oppo Find X6 Pro. Поділіться своєю думкою в коментарях щодо цієї новинки, а також дивіться відеоогляд. До зустрічі!

 

Плюси:

  • повноцінна комплектація;
  • дорогі матеріали корпусу;
  • вологозахист IP68;
  • дуже яскравий та якісний екран;
  • нормальний рівень ШІМу;
  • царські модифікації пам'яті;
  • можливість запису дзвінків;
  • відносно тривалий час підтримки від виробника;
  • відмінна основна та надширококутна камера;
  • висока якість відео на задні камери;
  • гарні знімки на передню камеру;
  • гучний та якісний стереозвук;
  • налаштування вібромотора;
  • нормальний час автономної роботи;
  • 100-ватна дротова та 50-ватна бездротова зарядка;
  • адекватний для топового флагмана цінник.

 

Мінуси:

  • великі габарити та вага;
  • специфічний дизайн;
  • погана ергономіка;
  • не підтримується e-SIM;
  • бувають проблеми з нагріванням смартфона;
  • сильний тротлінг;
  • трохи слабкий зум об'єктив;
  • середня якість відео на передню камеру;
  • китайська прошивка.

 

Відеоогляд 

Автор: Аліна Нікітіна Дата публікації: 02.08.2023
Коментарі
Всього коментарів: 0
Тут може бути написаний ваш коментар
 

Останні ролики на YouTube