Огляд Poco M6 Pro 4G – це майбутній хіт продажів 2024 року

14.01.2024 27009 8

Привіт, друзі! Початок року видався досить щедрим на нові телефони. Компанії із завидною періодичністю випускають нові круті мобільні пристрої, про які хочеться розповісти вам якнайшвидше. На цей раз ми завітали з оглядом Poco M6 Pro 4G. Це бюджетник із дуже приємною ціною та хорошими характеристиками початково-середнього рівня.

 

Майже кожен телефон, випущений під брендом Poco, стає однозначним хітом продажів. Ми вже звикли, що в цій лінійці представлені «ТОПи за свої гроші», у яких дуже мало конкурентів. Але яка ситуація з Poco M6 Pro 4G? Це теж найкращий смартфон у своєму ціновому сегменті, чи черговий посередній бюджетник? Саме час розібратися.

 



 

Огляд Poco M6 Pro 4G – це майбутній хіт продажів 2024 року

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн, матеріали корпусу, розміри

Якість екрана

Продуктивність, пам'ять та ОС

Камери

Автономність

Ціна та висновки

 

Технічні характеристики

Матриця:

AMOLED

Діагональ екрана:

6.67″

Роздільна здатність:

1080 x 2400 пікселів

Інші параметри екрана:

Частота оновлення – 120 Гц, стандартна яскравість – 1000 ніт, пікова яскравість – 1300 ніт

Габарити:

161.1 x 75 x 8 мм при вазі 179 г

Матеріали корпусу:

Пластик

Вологозахист:

IP54

Кольори:

Black, Blue, Purple

Процесор:

6-нанометровий Mediatek Helio G99-Ultra

Графічний прискорювач:

Mali-G57 MC2

Кількість ядер:

Два ядра Cortex -A76 із тактовою частотою 2.2 ГГц + шість ядер Cortex-A55 із тактовою частотою 2.0 ГГц

Варіанти пам'яті:

8/256 ГБ, 12/512 ГБ

Операційна система:

Android 13 з фірмовою прошивкою MIUI 14

Основна камера:

Головний модуль: роздільна здатність 64 Мп, сенсор 25 мм, діафрагма f/1.8, розмір матриці 1/2.0", розмір пікселя 0.7µm, PDAF (фазовий автофокус), OIS (оптична стабілізація);

Надширококутний модуль: роздільна здатність 8 Мп, діафрагма f/2.2

Макрооб'єктив: роздільна здатність 2 Мп, діафрагма f/2.4

Запис відео в 1080p@/60fps

Фронтальна камера:

Роздільна здатність 16 Мп, діафрагма f/2.5

Запис відео в 1080p@/60fps

Комунікації:

Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2, NFC, ІЧ-порт, навігаційні служби GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Батарея:

5000 мАг

Швидка зарядка:

67 Вт

Ціна:

Від $199

 

Ось такий набір параметрів дістався Poco M6 Pro 4. Зазначимо важливий момент: йдеться про вже глобальну версію, яка у незмінному вигляді надійде у продаж у нашій країні. Хіба що ціна трохи збільшиться.

 

 

Як ви вже напевно зрозуміли, Poco M6 Pro 4G – це міжнародна версія Poco M6 Pro 5G, який випускався ексклюзивно для Китаю. Погодьтеся, що глобалка цікавить нас набагато більше.

 

І за першим враженням тут все відмінно: AMOLED-екран із частотою оновлення 120 Гц, захист від бризок, процесор Mediatek Helio G99-Ultra , основна камера з оптичною стабілізацією та ціна в межах 200 доларів. Можливо перед нами майбутній бестселер? Давайте розбиратися.

 

Невелика примітка. Офіційна назва новинки – Poco M6 Pro, тому надалі за статтею не згадуватимемо приставку 4G. Просто не забувайте, що смартфон не підтримує 5G.

 

Комплектація

Отже, наш огляд починається з комплекту постачання, який навряд чи зможе чимось здивувати. Poco M6 Pro приходить у прямокутній коробці яскраво-жовтого кольору – це фірмовий стиль бренду, до якого вже всі звикли. Усередині нас чекає сам сьогоднішній герой, блок живлення потужністю 67 Вт, USB-кабель, скріпка для SIM-лотка, документація та однотонний гумовий чохол із приємним покриттям.

 

 

Тут усе стандартно, тож навіть не знаємо, що сказати. Єдиний момент, за який можна зачепитися та обговорити – це якість комплектного чохла Poco M6 Pro. Нарешті Xiaomi перестає оснащувати свої смартфони прозорими пеналами жахливої якості, які можна викинути через тиждень використання. Однотонний кейс із гумовим покриттям та ребристою текстурою всередині – це вже набагато цікавіше.

 

А так вкотре похвалимо китайців за повноцінний комплект постачання та перейдемо до більш важливих параметрів Poco M6 Pro.

 

 

Читайте також: Огляд Asus ROG Phone 8 та Asus ROG Phone 8 Pro – ігрові смартфони (не)для всіх

 

Дизайн, матеріали корпусу, розміри

Зовнішній вигляд завжди був пекучою темою у телефонів Poco. Бренд якось примудрявся зробити свої пристрої з максимально відразливим та дивним дизайном. Але в останніх моделях ця тенденція стала змінюватися на краще. На дизайн останніх Poco можна дивитися без сліз.

 

Poco M6 Pro також вийшов досить симпатичним. Тут немає великих написів, кольорових вставок або інших помітних елементів. Дизайн відносно стриманий та непомітний. Так, блок камер досить великий і займає всю верхню частину корпусу, але це виглядає навіть стильно. Хоча не сперечатимемося про смаки.

 

 

Колірні рішення Poco M 6 Pro теж приємні та без хитромудростей. Модель можна придбати у трьох базових кольорах, які підійдуть абсолютно всім – це чорний, блакитний та фіолетовий. Останній виглядає найбільш свіжо та цікаво.

 

 

На жаль, корпус Poco M6 Pro виконаний із пластику, і це нагадує нам, що перед нами однозначний бюджетник. Але не будемо засмучуватися, адже виробник порадував нас захистом від вологи та пилу за стандартом IP54. Телефон витримає якісь випадкові бризки, а ось занурювати його під воду категорично не можна.

 

 

Як ми вже згадували, мережа 5G не підтримується. Можна було б віднести це до мінусу, але в Україні такий стандарт зв'язку все одно поки не працює, тому в телефоні з підтримкою 5G немає потреби. Ви зможете встановити дві nano-SIM карти, а також поставити картку пам'яті. За це однозначний респект компанії.

 

 

Як і за наявність аудіоджека, завдяки якому ви зможете використовувати дротові навушники. Що не кажіть, а підтримка microSDXC та minijack – це завжди приємні доповнення у бюджетниках.

 

Сканер відбитків пальців у Poco M6 Pro розміщено під дисплеєм. Погодьтеся, це дуже круто, тому що багато дешевих смартфонів досі одержують датчик, вбудований у кнопку живлення. Спрацьовує сканер чітко та без помилок, але розташований низько, через що доводиться тягтися до нього великим пальцем.

 

 

До речі, про ергономіку Poco M6 Pro. Габарити у телефона стандартні – 161.1 x 75 x 8 мм, а ось вага складає всього 179 грамів. Сучасні реалії такі, що телефони з вагою менше 200 г вже можна вважати легкими.

 

Незважаючи на плоскі грані, у руці Poco M6 Pro лежить зручно і нічого не впивається у шкіру. Це дозволяє зробити висновки про відсутність проблем із ергономікою. Рамки навколо екрану дуже тонкі та майже симетричні, а передню панель захищає загартоване скло Corning Gorilla Glass 5.

 

 

Загалом, з дизайном, розмірами та інтерфейсами у Poco M6 Pro все гаразд. Тут немає дорогих матеріалів корпусу чи якогось суперстильного дизайну, але ніхто не вимагає цього від бюджетника.

 

Якість екрана

Наступний параметр, який очікує на нашу оцінку – це дисплей Poco M6 Pro. Всі недорогі смартфони Xiaomi можуть похвалитися якісними екранами, які не мають проблем ні з кольоропередачею, ні з ШІМом. І наш сьогоднішній герой продовжує цю традицію.

 

 

AMOLED-матриця роздільною здатністю 1080 на 2400 пікселів підтримує частоту оновлення 120 Гц, а пікова яскравість досягає 1300 ніт. Дуже схожі параметри ми бачили і в інших бюджетних смартфонах Xiaomi, тому можемо лише сказати, що дисплей порадує вас. На сонці все відмінно видно, очі не втомлюються від ШІМу, кольоропередачу можна підкрутити в налаштуваннях під свої уподобання.

 

 

Частота оновлення, як завжди, також налаштовується. Можна встановити від 60 до 120 Гц або вибрати адаптивний варіант. Ми вже зрозуміли, що дисплей у Poco M6 Pro дуже хороший, тому більше тут обговорювати нема чого. Давайте переходити до продуктивності.

 



 

Продуктивність, пам'ять та ОС

Poco M6 Pro є бюджетним смартфоном, тому ми заздалегідь не чекаємо від нього якихось особливих показників продуктивності. У якості процесора тут використовується Helio G99-Ultra – покращена версія популярного чіпа початкового рівня Helio G99, який встановлювався в багато бюджетників і навіть ультрабюджетників.

 

 

Helio G99-Ultra виконаний за 6-нанометровим техпроцесом і використовує графічний прискорювач Mali-G57 MC2. Такий процесор однозначно не можна назвати слабким, просто він не впорається із вимогливими іграшками на високих налаштуваннях та іншими потужними завданнями. Але при повсякденному використанні жодних проблем не буде.

 

Нагадаємо, що у Poco M6 Pro 5G використовувався Snapdragon 4 Gen 2, і він трохи краще за Helio G99-Ultra у плані енергоефективності та продуктивності в іграх. Але і Helio G99-Ultra демонструє гідні результати у своєму ціновому сегменті.

 

 

Погляньмо на синтетичні тести. В AnTuTu Poco M6 Pro набирає близько 450 000 балів, в одноядерному тесті Geekbench – 730 балів, а у багатоядерному – 1925 балів. Звичайно, показники можуть дещо відрізнятися залежно від умов, у яких проводиться тестування. Але середні результати саме такі, і для смартфона вартістю 200 доларів вони є прийнятними.

 

Ви навіть зможете пограти в Genshin Impact, але, звичайно, на низьких налаштуваннях графіки. Простіші іграшки нормально йдуть навіть на середніх та високих налаштуваннях. Ну а при повсякденному використанні все працює взагалі відмінно.

 

 

Приділимо трохи часу програмному забезпеченню, оскільки у деяких користувачів можуть виникати питання щодо прошивки та оновлень. Майте на увазі, що з коробки Poco M6 Pro поставляється з Android 13 і MIUI 14. Незважаючи на те, що це новий смартфон, на нього не стали відразу встановлювати Android 14 з HyperOS (MIUI 15). Але таке оновлення обов'язково буде, лише пізніше.

 

 

Придбати Poco M6 Pro ви зможете у двох варіантах пам'яті – 8/256 та 12/512 ГБ. Обидві модифікації будуть доступні в офіційному продажу в Україні. Версія на 512 ГБ виглядає дуже спокусливо для бюджетника, особливо з огляду на низьку ціну.

 

Вас може зацікавити: ТОП-6 найкращих смартгодинників за 2023 рік - рейтинг

 

Камери

Із продуктивністю розібралися, а тепер обговоримо камери. Тут також немає крутих параметрів, все знаходиться в рамках бюджетного сегменту. Але все одно характеристики непогані.

 

 

Почнемо з основного 64-мегапіксельного сенсора. Ми вже в багатьох доступних телефонах бачили модуль на 64 Мп, ось тільки Poco M6 Pro отримав ще й оптичну стабілізацію. Знімки хороші, особливо при достатньому освітленні – яскраві, контрастні, з нормальною деталізацією та динамічним діапазоном.

 

 

Вночі результати значно погіршуються, і потрібно добре постаратися, щоб досягти нормальної якості фото. Подібна ситуація спостерігається у більшості бюджетників.

 

Ультраширік на 8 Мп непоганий, але теж зірок із неба не хапає. Якщо вдень можна отримати прийнятні фотки, то нічну зйомку на цей сенсор краще відкласти. Ну і як доповнення йде макро на 2 Мп. Усі приклади фото ви знайдете у прикріплених зображеннях.

 

 

Poco M6 Pro може записувати відео у 1080p з 60 кадрами на секунду. Можливість запису у 4K відсутня, що можна вважати жирним мінусом. Але спасибі, що хоч додали 60 fps. Якість відеороликів так собі, на середньо-початковому рівні.

 

Фронтальна камера у Poco M6 Pro з роздільною здатністю 16 Мп і також з можливістю запису відео у 1080p@30/60fps. Ми помітили, що багатьом користувачам не подобаються селфі, зроблені на телефоні Poco. Ми частково згодні з цією думкою, оскільки фото на фронтальну камеру можуть здатися трохи змащеними і плоскими. Але якщо дуже не прискіпуватися, то, в принципі, якість фоток непогана.

 

 

Ось такі у Poco M6 Pro справи з камерами. Для своєї ціни телефон фотографує непогано, але його не варто порівнювати із молодшими флагманами. Якщо вам просто потрібна камера для повсякденного використання, ви не збираєтеся багато фотографувати вночі або робити знімки на ультраширік, то Поко М6 Про не розчарує.

 

 

 

Автономність

Показники автономності у Poco M6 Pro стандартні та нічим не відрізняються від інших бюджетників бренду. Тут встановлений акумулятор ємністю 5000 мАг, здатний забезпечити до двох днів роботи.

 

 

Потужність заряджання теж звична – 67 Вт, і до 100% телефон повинен зарядитися за 44 хвилини. Картина вже знайома, тому не будемо довго зупинятись на автономності.

 



 

Ціна та висновки

Отже, що у нас за цінами Poco M6 Pro? Смартфон вже 17 січня з'явиться в офіційному продажу в інтернет-магазинах України. Зараз ви можете оформити попереднє замовлення, і діятимуть такі ціни: версія на 8/256 ГБ коштуватиме 9 499 грн, а модифікація на 12/512 ГБ – 11 499 грн. Погодьтеся, що цінник дуже приємний.

 

 

Але можна ще заощадити та придбати Poco M6 Pro на Aliexpress. Там ціна за базову версію складає приблизно 200 доларів. Бажаєте максимальну знижку? Тоді слідкуйте за нашими новинами на сайті та в Telegram-каналі Andro-Price AliExpress. Ми там часто публікуємо промокоди, завдяки яким ви зможете купити Poco M6 Pro і не тільки за низькою вартістю.

 

Але чи варто взагалі звертати увагу на новинку та розглядати її до покупки? Так, якщо вам потрібен недорогий смартфон із хорошими характеристиками, який без проблем впорається з базовими завданнями.

 

Poco M6 Pro точно порадує вас підекранним сканером відбитків пальців, повноцінною комплектацією, наявністю слота для картки пам'яті та аудіоджеком, AMOLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц та гідною продуктивністю. Також не забуваємо, що нам одразу пропонується глобальна версія з офіційною гарантією, а це ще одна вагома перевага.

 

 

Поки що найочевидніший конкурент Poco M6 Pro на нашому ринку – це Redmi Note 12 Pro за ціною 9 999 грн за версію 8/256 ГБ. Характеристики тут також відмінні: AMOLED- екран, Snapdragon 732G, основна камера 108 Мп, вологозахист IP53, підтримка SD-карти. Але сканер відбитків у нього розміщено в кнопці живлення, а головна камера без оптичної стабілізації.

 

Виходить, що Poco M6 Pro – це прямо цукерка та справжня знахідка для користувачів, які підбирають собі якісний бюджетний девайс. Xiaomi в черговий раз довели, що вміють робити «ТОП за свої гроші». Не можна сказати, що у Poco M6 Pro взагалі немає суперників (взяти той же Moto G84), але Поко однозначно перебуває у виграшній позиції.

 

 

Тому, якщо вам потрібен глобальний бюджетник, який можна витягнути з коробки і відразу почати користуватися без перепрошивок та інших труднощів, просто купуйте Poco M6 Pro у будь-якій з двох представлених модифікацій – і залишитеся задоволені. А вам сподобалася новинка? Поділіться своєю думкою у коментарях. До зустрічі!

 

Плюси:

  • повноцінна комплектація;
  • вологозахист IP54;
  • симпатичний дизайн та кольори;
  • тонкі рамки;
  • підекранний сканер відбитків пальців;
  • помірна вага;
  • підтримується аудіоджек та карта пам'яті;
  • якісний AMOLED-екран із частотою оновлення 120 Гц;
  • немає проблем із ШІМом;
  • дві круті версії пам'яті;
  • заплановане оновлення до Android 14 з HypeOS;
  • гарний процесор Helio 99-Ultra середнього рівня;
  • основна камера з OIS;
  • нормальні фото при денному висвітленні;
  • запис відео з 60 fps;
  • акумулятор на 5000 мАг;
  • швидка зарядка 67 Вт;
  • доступна ціна;
  • глобальна версія.

 

Мінуси:

  • немає підтримки 5G;
  • пластиковий корпус;
  • камера не пише в 4K;
  • середній ультраширік;
  • низька якість фото під час нічної зйомки.
Автор: Аліна Нікітіна Дата публікації: 14.01.2024
Коментарі
Всього коментарів: 8
 
Тарас
0
Чи можна у вас його придбати і яка зараз ціна?
27.03.2024 11:29
Відповісти
Александр
-10
Хороший обзор! Но не хватает обзора цен в России.
15.03.2024 12:14
Відповісти
Ростислав
3
Купив на Аліекспресі під час прем'єрного розпродажу за 6000 грн - за таку ціну у нього немає ні недоліків, ні конкурентів! )) У ігри на телефоні я не бавлюся, фотографією і відео теж не захоплююся.
До речі, Ви забули сказати, що у нього ще є стереозвук!
25.01.2024 16:48
Відповісти
Вячеслав
3
Обзор смартфона цікавий. Топовий бюджетник.
23.01.2024 12:05
Відповісти
Читач
1
Автор цього текста фото слота для sim та карти пам'яті дивився?
19.01.2024 14:33
Відповісти
Аліна Нікітіна
1
Мається на увазі, що можна поставити дві нано-сім, а також є підтримка карти пам'яті. Якщо поставите карту пам'яті, можна буде додати тільки одну сім. Це добре видно на скріншоті
19.01.2024 21:39
Відповісти
Vic
0
Так в том-то и дело. В тексте написано что можно поставить две симки И карту памяти, а на деле это не так, что и видно на фото. Две симки ИЛИ одну симку и карту памяти.
07.04.2024 03:21
Відповісти
Desham
1
Забули сказати про найбільшу ваду цього телефону, як на мене. Це віртуальний датчик наближення до вуха. Не дай Боже наблизити його не повернувши телефон на 90 градусів під час розмови, і все...
16.01.2024 05:10
Відповісти

Останні ролики на YouTube