Огляд Redmi K70 Ultra – це китайський король потужності!

16.08.2024 10651 0

Привіт, друзі. Сьогодні у нас на огляді дуже цікавий представник – топовий убивця флагманів від китайців, який має порвати конкурентів на шматки. Купити Redmi K70 Ultra рекомендуємо тим, кому потрібна максимальна продуктивність за недорого.

 

Смартфони Xiaomi – це завжди щось якісне, інноваційне та доступне. А особливо серія Редмі К, яка радує суперпродуктивними девайсами за ціною середньобюджетників. Давайте вже переходити до огляду Redmi K70 Ultra. Впевнена, цей красень вас заінтригує.

 

 

 

Огляд Redmi K70 Ultra – це китайський король потужності!

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн, розміри, матеріали

Дисплей

Продуктивність і пам'ять

Операційна система і версія

Камери

Автономність

Ціна і висновки

 

Технічні характеристики

Матриця:

OLED

Діагональ екрана:

6.67″

Роздільна здатність дисплея:

1220 x 2712 пікселів

Інші параметри екрана:

Щільність пікселів – 446 ppi, частота оновлення – 144 Гц, підтримка HDR10+ та Dolby Vision, стандартна яскравість – 1600 ніт, пікова яскравість – 4000 ніт

Матеріали корпусу:

Скляна задня кришка та алюмінієві грані

Захист:

IP68 (занурення на глибину 2 метри протягом 30 хвилин)

Процесор:

4-нанометровий Mediatek Dimensity 9300+

Кількість ядр:

Одно ядро Cortex-X4 з тактовою частотою 3.25 ГГц + три ядра Cortex-X4 з тактовою частотою 2.85 ГГц + чотири ядра Cortex-A720 з тактовою частотою 2.0 ГГц

Графічний прискорювач:

Immortalis-G720 MC12

Варіанти пам'яті:

12/256, 12/512 ГБ, 16/512 ГБ, 16 ГБ/1 ТБ, 24 ГБ/1 ТБ

Основна камера:

Основна камера: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/1.7, сенсор 23 мм, розмір матриці 1/1.56», розмір пікселя 1.0µm, PDAF, оптична стабілізація;

Надширококутний об'єктив: роздільна здатність 8 Мп, розмір матриці 1/4.0", розмір пікселя 1.12µm, кут огляду 119˚

Макрооб’єктів: роздільна здатність 2 Мп, діафрагма f/2.4 

Запис відео в 8K@24/30fps

Фронтальна камера:

Роздільна здатність 20 Мп, розмір матриці 1/2.0", розмір пікселя 0.8µm

Запис відео у 1080p@30fps

Комунікації:

Мережа 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, ИК-порт, навігаційні служби GPS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC, GLONASS

Звук:

Стерео

Місткість акумулятора:

5500 мАг

Зарядка:

Дротова 120 Вт (до 100% за 24 хвилини)

Ціна:

Від 350 євро (Китай), від 23 290 грн (Україна)

 

Ну що, друзі, здивовані? Хоча чому тут дивуватися: адже це топовий Redmi K70 Ultra. Було цілком очікувано, що його технічні характеристики приємно вразять.

 

 

Дисплей тут крутий, з високою частотою оновлення і роздільною здатністю. Є повноцінний вологозахист, а процесор Mediatek Dimensity 9300+ – один із найпотужніших на ринку. Зарядка супершвидка, і, звісно, ціна приємна.

 

Комплектація

Китайці ніколи не розчарували мізерним комплектом постачання. Поки ще до них не дійшов тренд на мінімалізм і розумне споживання, як це називають A-бренди. Redmi K70 Ultra приходить разом зі щільним силіконовим чохлом, блоком живлення на 120 Вт, кабелем USB Type-C і скріпкою для SIM-слота.

 

 

Є приємний бонус. На екрані з заводу наклеєна захисна плівка, як це завжди буває у Xiaomi. Нічого негативного сказати не можемо, тому рухаємося далі.

 

Читайте також: Огляд Google Pixel 9 - копіюй iPhone тільки не під копірку

 

Дизайн, розміри, матеріали

Дизайн – це справа смаку, та й багато хто вже звик, що під непоказним корпусом ховається потужне залізо. У Redmi K70 Ultra не те щоб усе погано із зовнішнім виглядом, але питання є.

 

 

Блок камер займає значне місце на верхній частині корпусу. Це прямокутний п'єдестал зі злегка заокругленими краями, усередині якого розташовується три величезні сенсори й спалах аналогічного розміру.

 

Чесно, перша асоціація, яка у мене виникла, була пов'язана з пластинкою великих таблеток. Виглядає блок камер дуже специфічно.

 

Може здатися, що такі модулі потрібні для дуже якісної зйомки, але основна камера у Redmi K70 Ultra звичайнісінька. Гаразд, нехай буде на смак і колір.

 

 

Кришка зроблена з матового скла, на якому майже не залишається слідів від пальців. За це виробника варто похвалити: матовий матеріал набагато практичніший за глянцевий. Грані з алюмінію – стандартна картина.

 

Пропонується Редмі К70 Ультра в трьох базових кольорах – білому, фіолетовому і чорному. Є ще два ексклюзивних з довгими назвами Green Championship Edition і Orange Championship Edition, але вони не отримають широкого поширення. Блок камер там взагалі незвичайний.

 

 

За розмірами Redmi K70 Ultra великий і важкий, як і всі китайські середньобюджетники – 160.4 x 75.1 x 8.4 мм з вагою 211 грамів.

 

До великого плюса варто віднести повноцінний вологозахист IP68. Як заявляє виробник, телефон можна занурювати на глибину до 2 метрів протягом 30 хвилин. Повторювати в реальному житті не варто, але дощ або якісь випадкові краплі точно не зашкодять.

 

 

Рамки навколо дисплея Redmi K70 Ultra тонкі та симетричні. Передня панель виглядає симпатичніше, ніж задня. Оптичний сканер відбитків пальців прихований під екраном, але занадто близько до нижньої грані. Потрібно до цього звикнути. 

 

Якщо оцінювати загалом, дизайн Redmi K70 Ultra нормальний як для середньобюджетника. Враження трохи псує блок камер, але це на любителя. Плоский екран і матова задня панель додають практичності, рамки тонкі, матеріали корпусу преміальні.

 

 

Дисплей

Далі за списком екран Редмі К70 Ультра. Матриця OLED, але без підтримки LTPO. Цю деталь можна пробачити, адже перед нами все ж не флагман.

 

Роздільна здатність солідна – 1220 x 2712 точок. Але варто зазначити, що у Redmi K70 Pro було значення вище: 3200х1440 пікселів. Чи помітна ця різниця в реальності? Ні, тому не варто переживати.

 

 

Частота оновлення становить 144 Гц, але із застереженнями. Потрібно розуміти, що цей параметр не буде зберігатися при виконанні абсолютно всіх завдань. Іноді буде зниження до 60 Гц, що абсолютно нормально.

 

З яскравістю Redmi K70 Ultra теж нюанси. Зараз виробники всюди малюють пікове значення 4000-4500 ніт, але воно досягається тільки на окремих ділянках екрана в режимі HDR. Тобто, реальна яскравість набагато нижча.

 

 

У характеристиках Редмі К70 Ультра вказана стандартна яскравість 1600 ніт, а під час реального вимірювання отримуємо близько 1100 ніт. На сонці все добре видно, проблем жодних.

 

Тому за екран Redmi K70 Ultra ставимо високу оцінку. Проблем із ШІМом немає, дисплей барвистий і яскравий. Ви точно не розчаруєтеся.

 

 

Продуктивність і пам'ять

Наближаємося до найпотужнішої частини сьогоднішнього огляду Редмі К70 Ультра. Залізо – ось головна перевага сьогоднішнього красеня. Якщо вірити технічним характеристикам і тестам, тут все не просто добре, а прямо чудово.

 

Під капотом у Redmi K70 Ultra стоїть 4-нанометровий чип Mediatek Dimensity 9300+ з максимальною тактовою частотою 3.25 Гц. Це справжній звір, якому немає рівних. Новинка побила всі рекорди й обігнала в AnTuTu всіх конкурентів. Досягнуто значення в 2 382 780 балів.

 

 

Dimensity 9300+ можна вважати суперником Snapdragon 8 Gen 3. Продуктивність у цих чипів приблизно однакова, хоч і показники трохи відрізняються. Але тут виникає зустрічне запитання: що ж з нагріванням і тртлінгом за такої великої потужності?

 

Чудес не сталося, друзі. Тротлінг у Redmi K70 Ultra на місці, і в тесті помітно падіння продуктивності приблизно на 35%. Це не можна назвати серйозною проблемою, оскільки запас потужності величезний, і всі іграшки йдуть дуже добре.

 

 

У Genshin Impact після пів години гри корпус нагрівається максимум до 44℃, а іноді опускається до 40℃. Схожий результат ми бачили в OnePlus Ace 3 Pro на Snapdragon 8 Gen 3. Грати на ультрависоких налаштуваннях графіки комфортно, середнє значення –50-55 кадрів за секунду.

 

Ситуація така сама, як в інших китайських телефонів із суперпотужними чипами. Потужність, тротлінг і нагрівання – вже звична комбінація. І аналогічно в повсякденному використанні все літає.

 

 

Як це часто буває з китайськими версіями, модифікацій пам'яті у Redmi K70 Ultra ну дуже багато. Базова йде на 12/256 ГБ, а далі пропонується вже 512 ГБ з таким же обсягом ОЗП.

 

Ви не знайдете звичну версію на 16 ГБ оперативної та 256 ГБ постійної пам'яті. Відразу йде 512 ГБ або 1 ТБ. Є й максимальна 1 ТБ ПЗП і 24 ГБ ОЗП. Ви вже придумали, куди використовувати ці 24 ГБ? Ми поки що ні.

 

 

Операційна система і версія

Ні для кого не секрет, що лінійка Redmi K – суто китайська. На глобальний ринок моделі виходять вже під іншими назвами, або так і залишаються тільки в межах Китаю. Багато користувачів вважають за краще не переплачувати за глобалку і пристосовуються до китайської версії. Зробити це цілком реально.

 

Redmi K70 Ultra працює на базі прошивки HyperOS з Android 14. Про можливості цієї оболонки ви вже напевно знаєте, нічого нового сказати не можемо. HyperOS 2.0 ще в розробці, поки ми її не побачимо.

 

 

Працює телефон стабільно, до його адекватності нуль претензій. Можна встановити Google сервіси, видалити непотрібні китайські додатки та комфортно користуватися.

 

До речі, сьогоднішній герой ще називається Redmi K70 Extreme Edition. Це так, для довідки.

 

 

Камери

Тепер про камери Redmi K70 Ultra. Збереглася така тенденція, що, якщо середньобюджетник отримує найпотужніше залізо і стає «вбивцею флагманів», з камерами в нього все буде доволі скромно. Це ж і не камерофони, тож зрозуміти можна.

 

Головний сенсор Sony IMX906 на 50 Мп з оптичною стабілізацією. І фотографує він рівно, без будь-яких особливостей. Традиційно при хорошому освітленні й знімки хороші.

 

 

Якщо сильно прискіпуватися, можна помітити, що іноді не вистачає деталізації, іноді опрацювання дрібних об'єктів, іноді динамічний діапазон вузькуватий. Загалом фотографії хороші.

 

 

 

Вночі вже гірше, бувають шуми та відчутна нестача різкості/деталізації. Нічого критичного, але до флагманів, звісно, не дотягує.

 

 

Два додаткові модулі – це 2-мегапіксельний макро і 8-мегапіксельний ультраширик. Аналогічний набір зустрічається у 80% китайських середньобюджетників. Макро марне, про нього навіть говорити не будемо.

 

Ультраширик непоганий, але кут огляду обмежений. При денному освітленні знімки просто нормальні, а вночі фотографувати на нього не рекомендуємо.

 

 

Фронтальна камера на 20 Мп. Особливо не відрізняється від фронталок в інших телефонах Xiaomi. Просто непогано, для повсякденних селфі. Є легка розмитість шкіри, не вистачило деталізації.

 

 

Максимальна якість для запису відео – 8K з 30 кадрами на секунду. Є і 4K з 60fps. Звичайно, навіть у 8K якість роликів зовсім не така, як, наприклад, у Xiaomi 14. Просто хороший середньобюджетний рівень.

 

Вас зацікавить: Огляд Galaxy Fold 6: оновлення найпопулярнішого складаного смартфону

 

Автономність

Розглянемо час автономної роботи Redmi K70 Ultra. Батарея місткістю 5500 мАг забезпечує роботу девайса без підзарядки протягом одного-двох днів, залежно від інтенсивності використання. Тобто, при помірній експлуатації отримуємо в середньому півтора дня.

 

 

Також радує потужність на 120 Вт. Redmi K70 Ultra підживлюється до 100% всього за 24 хвилини. Бездротову зарядку не додали, але це в нас уже занадто завищені вимоги до доступного апарату.

 

Ціна і висновки

У Китаї ціни на базову версію Редмі К70 Ультра стартують від 350 євро. В Україні, звісно, буде трохи дорожче. Наприклад, орієнтовна вартість за модифікацію 16/512 ГБ становить 22 999 грн. А версію 12/256 ГБ можна знайти за 23 290 грн.

 

 

Чи вартий смартфон цих грошей? Безумовно, так. Можна одразу придбати з обсягом пам'яті 512 ГБ, забути про брак місця і користуватися з величезним задоволенням.

 

Великий і яскравий OLED-екран з високою роздільною здатністю, вологозахист, якісні матеріали корпусу, процесор Dimensity 9300+ – це лише основні переваги.

 

Варто врахувати, що у Redmi K70 Ultra збережено баланс. Виробник не тільки виїхав коштом продуктивності та порадував геймерів, а й зробив девайс зручним для повсякденного використання.

 

 

Навіть якщо не граєте в ігри та вам, у принципі, не потрібен такий потужний чип, у новинки є безліч інших плюсів.

 

Питання з камерами, як завжди, залишається відкритим. Вони непогані, але прямо хвалити їх не можемо. Якщо хочете саме камерофон з професійною зйомкою, Редмі К70 Ультра навряд чи підійде. А ось з усіма іншими завданнями він впорається на «ура».

 

 

Плюси:

  • Повна комплектація;
  • OLED-екран з високою роздільною здатністю;
  • частота оновлення 144 Гц;
  • преміальні матеріали корпусу;
  • вологозахист IP68;
  • суперпотужний Mediatek Dimensity 9300+;
  • багато пам'яті;
  • нормальна основна камера;
  • запис відео у 8K;
  • акумулятор 5500 мАг;
  • зарядка потужністю 120 Вт;
  • доступна ціна.

 

Мінуси:

  • Китайська версія;
  • специфічний дизайн;
  • середній ультраширик.


https://andro-news.com/ua/news/oglyad-google-pixel-9-kopiuy-iphone-tilky-ne-pid-kopirky.html Огляд Google Pixel 9 - копіюй iPhone тільки не під копірку(Адм. панель)

 
Автор: Аліна Нікітіна Дата публікації: 16.08.2024
Коментарі
Всього коментарів: 0
Тут може бути написаний ваш коментар
 

Останні ролики на YouTube