Огляд Redmi Watch 4 – це найкращий бюджетний смарт-годинник на 2024 рік
Привіт, друзі! Наш випуск цікавих оглядів продовжується. Нещодавно ми розповідали про нові круті смартфони Poco F6 Pro (Redmi K70) та Poco X6 Pro (Redmi K70E), а сьогодні обговоримо смарт-годинник Redmi Watch 4.
Перше, що приваблює в новинці – стильний зовнішній вигляд і металевий корпус. Але «начинка» і функції теж повинні бути на висоті. Додамо сюди ще дуже приємну ціну, завдяки якій цей смарт-годинник зможе придбати будь-який бажаючий без загрози для свого бюджету. Так що влаштовуйтесь зручніше і починайте читати огляд Redmi Watch 4.
Огляд Redmi Watch 4 – це найкращий бюджетний смарт-годинник на 2024 рік
Зовнішній вигляд, габарити, матеріали
Підключення до телефону, ОС, датчики та доступні функції
Технічні характеристики
Матриця: |
AMOLED |
Діагональ екрану: |
1.97″ |
Роздільна здатність та інші параметри дисплея: |
450 x 390 пікселів, щільність пікселів 302 ppi, пікова яскравість – 600 ніт, частота оновлення – 60 Гц, режим Always-on display |
Габарити: |
47.6 x 41.1 x 10.5 мм при вазі 31.5 г |
Матеріали корпусу: |
Алюмінієві грані та пластикова спинка |
Кольори корпусу: |
Чорний білий |
Вологозахист: |
5ATM (занурення на глибину до 50 метрів) |
Кількість спортивних режимів: |
150 штук |
Доступні функції: |
Повідомлення з телефону, вимірювання фізичних показників, розмова через вбудований мікрофон та динамік, жіночий календар, вимірювання рівня стресу, моніторинг сну |
Операційна система: |
HyperOS |
Датчики: |
Пульсометр, пульсоксиметр, компас, акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення |
Комунікації: |
Bluetooth 5.3, GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NFC (залежно від регіону) |
Ємність аккумулятору: |
470 мАг (до 20 днів роботи) |
Ціна: |
Від 70 доларів |
Ось такими характеристиками може похвалитися смарт-годинник Redmi Watch 4. З першого погляду стає зрозуміло, що це чудова бюджетна модель з усіма необхідними функціями. Однозначно радує AMOLED-екран з піковою яскравістю 600 ніт і частотою оновлення 60 Гц, корпус з алюмінієвою рамкою, наявність вбудованого мікрофона та динаміка, а також GPS-навігація.
Всі інші характеристики стандартні і вже менш цікаві: вимірювання параметрів здоров'я, звичний вологозахист 5ATM, 150 спортивних режимів і непогана автономність. При цьому ціна китайської версії Redmi Watch 4 коливається в межах 70 доларів, що є дуже вигідною пропозицією. Ми вже встигли зацікавити вас? Якщо так, то рухаємося далі для ближчого знайомства з новинкою.
Комплектація
Як завжди, починаємо з комплектації. Redmi Watch 4 приходять у маленькій квадратній білій коробці, по центру якої знаходиться зображення моделі, а трохи нижче назва. Такий варіант упаковки виглядає скромніше, ніж довга прямокутна коробка, але це більше справа смаку.
Нас цікавить те, що знаходиться всередині. І там все дуже скромно – лише магнітна зарядка та документація. Але це стандартний комплект постачання смарт-годин, тому не варто засмучуватися. І, звичайно ж, у коробці знаходиться наш сьогоднішній красень – Redmi Watch 4.
Прибираємо нудну упаковку та макулатуру убік, та переключаємо нашу увагу на головного гостя огляду.
Читайте також: Найкращі фітнес-браслети у 2023 році. ТОП-7 моделей від Xiaomi, Redmi, Huawei та Amazfit
Зовнішній вигляд, габарити, матеріали
Виглядає Redmi Watch 4 досить привабливо. В око відразу впадає великий дисплей із відносно тонкими рамками та алюмінієвий каркас корпусу. Варто уточнити, що корпус годинника не повністю металевий.
Спинка виконана вже з пластику, чого і слід було очікувати. Але набагато важливіше – це алюмінієві рамки, які привертають увагу і додають пристрою преміальності.
У стандартній комплектації Redmi Watch 4 приходять із звичайним силіконовим ремінцем, але ви завжди зможете кастомізувати зовнішній вигляд гаджета, придбавши браслети з інших матеріалів. Це може бути сталь, тканина, шкіра чи пластик. Особливо круто Redmi Watch 4 виглядають у сріблястому кольорі зі сталевим ремінцем – такий собі преміальний дорогий аксесуар.
До речі, про кольори Редмі Вотч 4: новинка пропонується тільки в чорному та сріблястому забарвленні. Це досить суворі кольори, але ви завжди можете урізноманітнити дизайн гаджета за допомогою яскравих браслетів. Ремінці дуже легко змінюються завдяки класичній застібці у вигляді пряжки.
Габарити Redmi Watch 4 становлять 47.6 x 41.1 x 10.5 мм з вагою 32 грами без ремінця. Годинник не можна назвати дуже компактним і легким, адже ваги додає алюмінієвий каркас. З пластиком гаджет був би трохи легшим, але й нуднішим. Скло у Redmi Watch 4 плоске, без зайвих заокруглень.
Годинник Redmi Watch 4 захищений від води за стандартом 5ATM. Це стандартний для фітнес-браслетів вологозахист. Ви можете занурюватись на глибину до 50 метрів, але лише на короткий час. З гаджетом можна спокійно ходити в душ, мити руки чи гуляти під дощем.
Виглядає Redmi Watch 4 однозначно круто та привабливо, особливо з огляду на його скромний цінник. Тішить, що є можливість легко кастомізувати зовнішній вигляд браслета: потрібен діловий аксесуар – будь ласка, бажаєте яскравий фітнес-браслет – будь ласка.
Також зовнішній вигляд Редмі Вотч 4 легко урізноманітнити за допомогою циферблатів – пропонується близько 200 вотчфейсів. Про це якраз поговоримо у наступному пункті.
Екран
Дисплей Redmi Watch 4 вище всяких похвал. Почнемо із приємної діагоналі 1.97 дюймів. На такому великому квадратному екрані дуже легко сприймається будь-яка інформація, хоч таке рішення і не можна назвати компактним.
AMOLED-матриця може похвалитися високою роздільною здатністю 450 x 390 пікселів, а пікова яскравість складає 600 ніт. Для браслета це дуже хороші показники: картинка чітка та яскрава, без зерна, на сонці все добре видно. А ось у приміщенні, особливо вночі, максимальна яскравість сильно битиме у вічі.
Частота оновлення дисплея Redmi Watch 4 становить 60 Гц. Знову ж таки, це чудовий параметр для фітнес-годинника, оскільки на такій частоті забезпечується плавний і приємний скролінг. Ще рік тому годинники отримували переважно 30 Гц, через що були підриви та підвисання при перегортанні меню.
Звичайно, Redmi Watch 4 отримав режим Always on Display, який значно полегшує експлуатацію гаджета, хоч і активно жере батарею. Але автономність – це вже інше питання, яке обговоримо пізніше. А поки що порадіємо 200 циферблатам. Ви знайдете вотчфейси абсолютно на будь-який смак – від дитячих картинок до однотонних заставок лише з необхідною інформацією.
Загалом від дисплея Redmi Watch 4 залишаються виключно позитивні емоції. Але давайте рухатись далі.
Рекомендуємо до прочитання: Найкращі бездротові навушники у 2023 році. ТОП-10 вкладишів, вакуумних та накладних навушників
Підключення до телефону, ОС, датчики та доступні функції
Функціонал Redmi Watch 4 досить великий, але не варто мати хибних надій. Це стандартний фітнес-браслет, без повноцінної операційної системи та власного накопичувача. Доступні опції не виходять за межі звичних. Якщо вам потрібні справжні смарт-годинники, на які можна встановлювати додатки – доведеться підбирати дорожчу модель.
Перше, на що хочеться звернути увагу – вбудований мікрофон та динамік. За допомогою них ви зможете здійснювати Bluetooth-дзвінки, використовуючи телефон. Звичайно, без смартфона зателефонувати чи прийняти виклик не вдасться. Трохи засмучує, що не завезли технологію eSIM, але вона суттєво збільшила б вартість пристрою.
Також Redmi Watch оснащений голосовим помічником Mi AI, але працюватиме він тільки в Китаї.
Є 150 спортивних режимів: цифра вражаюча, але звичайному користувачеві не знадобиться і третина заявлених тренувань. Redmi Watch 4 вміє вимірювати всю необхідну фізичну інформацію: скільки кроків пройшли, скільки калорій спалили, яка пройдена відстань та швидкість пересування.
Важливу роль у відстеженні тренувань грає GPS-навігація. На щастя, вона тут є. Годинник використовуватиме власні навігаційні датчики, а не запозичуватиме їх з телефону. Є як стандартний GPS, так і менш популярні супутникові системи GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS.
У Редмі Вотч 4 заявлено нову операційну систему HyperOS, але всі її можливості, по суті, зводяться до взаємодії з
екосистемою Xiaomi. Штука хороша, але поза Китаю абсолютно марна.
Новинка вміє вимірювати пульс та рівень сатурації крові, стежити за гігієною сну, показувати ваш рівень стресу, допомагати жінкам вести менструальний календар. На браслет ви будете отримувати сповіщення про дзвінки та повідомлення з телефону. Це все стандартні функції, які ми вже бачили сто разів на інших моделях. Тож не будемо на них довго зупинятися.
Підключитися до телефону можна через Bluetooth 5.3. Підключення також стандартне, з використанням фірмового додатку. Тут жодних важливих нововведень.
У характеристиках заявлено, що Redmi Watch 4 оснащений модулем NFC. Звичайно, в Китаї безконтактна оплата працюватиме завдяки Alipay, чого не скажеш про європейські країни. З великою ймовірністю в нашому регіоні такої функції не буде.
Вас може зацікавити: Огляд Poco F6 Pro (Redmi K70) – найтоповіший середньобюджетник на 2024 рік!
Автономність
Redmi Watch 4 може похвалитися відмінною автономністю завдяки акумулятору ємністю 470 мАг. Виробник заявляє, що при помірному використанні без увімкненого GPS можна досягти 20 днів роботи на одному заряді. З увімкненим AOD цей термін знижується до 10 днів. Якщо берегти заряд батареї, то можливі і 30 днів роботи. Показники дуже приємні.
А ось швидка зарядка відсутня і це не дуже добре. На повне підживлення Redmi Watch 4 піде цілих 85 хвилин. Багато бюджетних браслетів вже оснащуються швидкою зарядкою, яка підживлює їх лише за 40-45 хвилин. Тут невеликий недогляд з боку Xiaomi.
Ціна та висновки
У Китаї за Redmi Watch 4 просять приблизно 70 доларів. Чи буде представлена глобальна версія і коли – поки що невідомо. Але ми не рекомендували б її чекати. Фітнес-браслет – це не смартфон, і китайською версією можна спокійно користуватись, при цьому ще й добре заощадивши.
Новинку суттєво прокачали порівняно з попередньою версією. Всього за 70 доларів ми отримуємо крутий екран, металеву рамку, вбудований мікрофон з динаміком, GPS-навігацію, відмінну автономність та ще купу приємностей.
Сміливо можна стверджувати, що Redmi Watch 4 – це одні з найкращих фітнес-браслетів, які можна буде придбати у першій половині 2024 року. Xiaomi , як завжди, на висоті, і радує фанатів не лише відмінними смартфонами, а й крутими аксесуарами.
Якщо замислювалися над придбанням бюджетного смарт-годинника для повсякденного використання, Redmi Watch 4 може стати чудовим варіантом. На цьому з вами прощатимемося. Обов'язково напишіть у коментарях, чи сподобався вам Redmi Watch 4 і чи плануєте його придбати. До зустрічі!
Плюси:
- алюмінієва рамка корпусу;
- стильний дизайн;
- зручне кріплення ремінців;
- великий вибір різних браслетів;
- AMOLED-екран з високою роздільною здатністю;
- пікова яскравість дисплея 600 ніт та частота оновлення 60 Гц;
- режим AOD;
- вологозахист 5ATM;
- вбудований мікрофон та динамік;
- операційна система HyperOS;
- 150 спортивних режимів;
- вбудована GPS-навігація;
- Bluetooth 5.3;
- гарна автономність.
Мінуси:
- не дуже маленька вага;
- пластикова спинка;
- всього два кольори корпусу;
- немає швидкої зарядки.