Огляд Samsung Galaxy Watch 6 Classic - один із найкращих смарт-годинників!

22.09.2023 7275 0

Привіт, друзі! Давно ми не говорили про фітнес-браслети та смарт-годинники, і цю ситуацію потрібно виправляти. Насправді, на технологічний ринок виходить не так багато моделей, які варті окремої уваги. Але цікаві гаджети все одно є, і «розумний» годинник Samsung Galaxy Watch 6 Classic якраз входить у це число.

 

Цей пристрій ідеально підійде користувачам, які шукають саме повноцінний smart watch з розширеним функціоналом, а не просто черговий фітнес-трекер. Samsung Galaxy Watch 6 Classic повинен пропонувати нам флагманські характеристики та відповідну ціну у 400 доларів. Якщо зацікавилися, читайте далі.

 

Огляд Samsung Galaxy Watch 6 Classic - один із найкращих смарт-годинників!

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн, габарити та матеріали корпусу 

Екран

Процесор та інтерфейс

Підключення до телефону

Датчики та відстеження параметрів здоров'я

Автономність

Ціна та висновки

 

Технічні характеристики

Параметр:

Версія 47 мм:

Версія 43 мм:

Матриця:

Super AMOLED

Діагональ екрану:

1.5″

1.3″

Роздільна здатність екрану:

480х480 пікселів

432х432 пікселів

Габарити:

46.5 x 46.5 x 10.9 мм при вазі 59 г

42.5 x 42.5 x 10.9 мм при вазі 52 грами

Матеріали корпусу:

Нержавіюча сталь, сапфірове скло на передній панелі

Захист:

Відповідність стандартам MIL-STD-810H, ступінь вологозахисту IP68 (занурення на глибину до 50 метрів)

Кольори:

Чорний, сріблястий

Процесор:

5-нанометровий Exynos W930

Ядра:

Два ядра Cortex-A55 із тактовою частотою 1.4 ГГц

Графічний прискорювач:

Mali-G68

Варіанти пам'яті:

2 ГБ оперативної та 16 ГБ постійної

Операційна система:

Android Wear OS 4 із фірмовою оболонкою One UI Watch 5

Датчики вимірювання:

Акселерометр, компас, гіроскоп, барометр, пульсометр, пульсоксиметр, термометр, ЕКГ, датчик освітлення

Комунікації:

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 5.3, NFC, навігаційні служби GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Ємність акумулятору:

425 мАг

300 мАг

Ціна:

Від 16 499 грн

Від 15 499 грн

 

Відразу звернемо вашу увагу, що Samsung Galaxy Watch 6 Classic пропонується у двох версіях – з діаметром 47 мм та 43 мм. Як можна зрозуміти за таблицею, версії відрізняються лише габаритами корпусу, діагоналлю екрана та ємністю акумулятора. Тобто відмінності мінімальні.

 

 

Samsung Galaxy Watch 6 Classic відразу справляє враження дорогого і якісного смарт-годинника. Тут і великий екран із сапфіровим покриттям, і корпус із нержавіючої сталі, і повноцінна ОС, і продуктивний процесор. Все, що потрібне для комфортного використання. Але не будемо робити поспішних висновків, поки краще не познайомимося з Samsung Galaxy Watch 6 Classic.

 

 

Комплектація

Наш детальний огляд Samsung Galaxy Watch 6 Classic стартує з комплекту постачання. Смарт-годинник приходить у білій довгій прямокутній коробці, по центру якої зображено саму модель, а у верхній частині красується назва. Така упаковка типова для «розумного» годинника, так що тут нічого особливого.

 

 

Комплектація на перший погляд може здатися скромною, але в ній є всі необхідні елементи. Це бездротова магнітна зарядка з USB-кабелем і документація. Жодних змінних ремінців та інших надмірностей. Більше тут дивитися нема на що, тому відкладаємо комплект поставки і рухаємося далі.

 

Дизайн, габарити та матеріали корпусу

Зовнішній вигляд Samsung Galaxy Watch 6 Classic не викликає якихось особливих вражень. Це стандартний смарт-годинник з круглим екраном, виконаний у строгому класичному стилі (як уже можна зрозуміти з назви).

 

 

Матеріали корпусу Samsung Galaxy Watch 6 Classic преміальні, як і личить пристрою вартістю 400 доларів. Тут у нас нержавіюча сталь, а дисплей має покриття із міцного сапфірового скла. Кольори всього два – елегантний сірий і такий ж чорний.

 

Як ми вже говорили, придбати Samsung Galaxy Watch 6 Classic можна у двох варіантах – один із діаметром 43 мм, інший – з 47 мм. Годинник не виглядає надто громіздким на руці, але якщо у вас тонке зап'ястя, то краще вибрати 43 мм. Варіант із 47 мм більше підійде для чоловічої руки.

 

До речі, про габарити: Galaxy Watch 6 Classic в діаметрі 43 мм має розміри 42.5 x 42.5 x 10.9 мм з вагою 52 грами, а в діаметрі 47 мм – 46.5 x 46.5 x 10.9 мм при масі 59 грамів. Це цілком нормальні та збалансовані габарити.

 

 

Товщина рамок навколо екрана зменшилася, завдяки чому сам дисплей став більшим. Але про нього поговоримо трохи згодом.

 

Як і личить флагманським смарт-годинникам, Samsung Galaxy Watch 6 Classic отримав вологозахист за стандартом IP68, що передбачає занурення на глибину до 50 метрів. Є й відповідність стандарту MIL-STD-810H. Ось тільки виробник одразу охолоджує наше захоплення і заявляє, що перевіряти пристрій на міцність не варто.

 

Давайте розглянемо кнопки керування на торцях Samsung Galaxy Watch 6 Classic. На лівій грані знаходиться дві клавіші – вгорі чорно-червона «Додому» та нижня чорна «Назад». Перша кнопка має кілька можливостей: за допомогою одного натискання можна повернутися на головний екран, подвійне натискання запустить останню програму, а одиночне довге викличе віртуального помічника Bixby.

 



 

Також на лівому торці Samsung Galaxy Watch 6 Classic розташований мікрофон, можливості якого обговоримо у наступних пунктах. Аудіоджек відсутній.

 

У Samsung Galaxy Watch 6 Classic повернули механічний безель, який сподобався багатьом користувачам. Окрім функції керування, він ще й додатково захищає дисплей гаджета від пошкоджень. Повертається безель плавно та чітко, і налаштовувати годинник таким чином дуже зручно та приємно.

 

Ще у дизайні Galaxy Watch 6 Classic залишилося розглянути ремінці. Тут нічого особливого: це ті самі ремінці з розміром 20 мм, але з новим кріпленням. І таке кріплення насправді зручніше та простіше. Для зміни ремінця достатньо натиснути одну кнопку довгастої форми. Жодних зайвих рухів і хитромудрості.

 

 

По дизайну та всім додатковим моментам, пов'язаним з ним, Samsung Galaxy Watch 6 Classic одержує від нас високу оцінку. Годинник виглядає дорого, матеріали дуже приємні, складання якісне, є безель, присутній вологозахист, ремінці змінюються дуже легко. Що ще потрібне для комфортного використання? Правильно, нічого.

 

Екран

Тепер ознайомимося з дисплеєм Samsung Galaxy Watch 6 Classic. У версії 47 мм представлений екран діагоналлю 1,5 дюймів з роздільною здатністю 480х480 пікселів, а в діаметрі 43 мм йде діагональ 1,3 дюйма при роздільній здатності 432 на 432 дюйми. В обох випадках використовується матриця Super AMOLED.

 

 

Зрозуміло, що це не екран смартфона, тому довго говорити про нього немає сенсу. У будь-якій версії дисплей якісний і яскравий, всі елементи відмінно видно навіть на сонці. А все завдяки піковій яскравості в 2000 ніт, якої вистачає з головою.

 

Звісно, є режим Always on Display із приємним великим функціоналом. Інформація, яка виводитиметься на екран, залежить від вибраного циферблата.

 

Як вже говорилося, дисплей покритий сапфіровим склом, що має забезпечити захист від подряпин. Є й олеофобне покриття, тільки сліди від пальців все одно залишаються. Їх видно під певним кутом, але все одно це псує зовнішній вигляд годинника. Тому протирати екран доведеться по кілька разів на день.

 

Процесор та інтерфейс

Підбираємося до найцікавішого – «начинки» Samsung Galaxy Watch 6 Classic. Годинник працює під керуванням нової операційної системи Android Wear OS 4, а поверх встановлена фірмова прошивка One UI Watch 5.

 

 

У вигляді процесора використовується чіп Exynos W930, виконаний за 4-нанометровим техпроцесом. Тактова частота – 1.4 ГГц. Оперативна пам'ять 2 ГБ, а постійна – 16 ГБ. Для годинника цього більш ніж достатньо.

Можливо, ці нудні характеристики вам ні про що не говорять, тому спробуємо розповісти, як справи з продуктивністю Galaxy Watch 6 Classic насправді.

 

Отже, спочатку інтерфейс. Враховуючи, що наш сьогоднішній пристрій є справжнім smart watch, а не тільки фітнес-браслетом, на нього можна встановлювати різні програми з повноцінним (майже) функціоналом. Додатки завантажуються з Google Play, і список програм, які підтримуються, досить великий.

 



 Є і безліч віджетів, які будуть виводити необхідну вам інформацію відразу на екран. Щоб отримати доступ до цих віджетів, достатньо зробити свайп праворуч наліво. До речі, зараз саме час поговорити про управління інтерфейсом у Samsung Galaxy Watch 6 Classic:

  • свайп знизу вгору – відкриється екран із додатками;
  • свайп зверху донизу – з'являться швидкі налаштування;
  • свайп зліва направо – ви побачите повідомлення.

 

Через Samsung Galaxy Watch 6 Classic можна відповісти на повідомлення та навіть прийняти дзвінок. Для цього в годиннику передбачені мікрофон і динамік, розташовані на корпусі. Якість телефонного зв'язку, звичайно, посередня, і нормальна розмова навряд чи вийде. Але в екстрених випадках, коли немає часу діставати телефон, такий варіант підійде.

 

 

Також у разі надзвичайної зайнятості можна швидко написати повідомлення, використовуючи вже готові шаблони. Знову ж таки, це не дуже зручно, але іноді може стати в нагоді.

 

Все працює відносно швидко, ніяких глюків та підгальмовувань. Частота розгортки екрану складає 60 Гц, і її вистачає для плавного скролінгу.

 

 

Підключення до телефону

Тут все стандартно, тож довго зупинятися на цьому моменті не будемо. Samsung Galaxy Watch 6 Classic синхронізується з мобільним пристроєм за допомогою Bluetooth 5.3. Визначення гаджета та підключення відбуваються дуже швидко, особливо зі смартфонами Samsung.

 

Для синхронізації та налаштування Samsung Galaxy Watch 6 Classic можна використовувати кілька фірмових програм. Це Galaxy Wear, Samsung Healt та Samsung Health Monitor. Функціонал цих додатків дуже великий, і вони суттєво відрізняються одна від одної.

 

 

Якоїсь однієї програми вам може бути недостатньо, щоб повністю налаштувати «розумний» годинник під свої уподобання. Так що доведеться використовувати кілька інструментів, що не дуже зручно.

 

Вас може зацікавити: Ці смартфони точно отримають Android 14: які смартфони оновляться?

 

Датчики та відстеження параметрів здоров'я

Звичайно, Samsung Galaxy Watch 6 Classic – це ще й фітнес-браслет, який допоможе під час тренувань та дозволить відстежувати певні параметри здоров'я. Це пульс, насичення крові киснем, температура тіла та артеріальний тиск.

 

Годинник навіть вміє робити ЕКГ, але не варто ставитися до цього серйозно. Як не варто ставитись серйозно до всіх інших вимірів показників здоров'я. Якщо пульс і сатурацію крові пристрій вимірює ще більш-менш коректно, то артеріальний тиск вже під питанням. Виробник сам наголошує на тому, що це далеко не істина в останній інстанції.

 

Ще Samsung Galaxy Watch 6 Classic проводить моніторинг сну та видає корисні рекомендації щодо покращення якості вашого відпочинку. Але все це ми вже бачили у бюджетних (і не лише) фітнес-трекерах.

 

 

Смарт-годинник оснащений датчиком BioActive, який потрібен для вимірювання показників тіла – це м'язова маса, вісцеральний жир, індекс маси тіла, відсоток води в організмі. Особливо такі виміри будуть корисними для спортсменів. Точність не 100%, але приблизно визначити необхідні параметри можна.

 

За збереження та впорядкування всієї цієї інформації відповідає фірмовий додаток Samsung Health. Там ви знайдете дані про свою активність (кроки, спалені калорії, час активності), показники по сну, відомості про тренування (відстань, середній пульс, середній темп) тощо. Завдяки GPS завжди можна подивитися свій маршрут.

 



Samsung Galaxy Watch 6 Classic підтримує близько 90 режимів тренування. Цього більш ніж достатньо, тільки автоматичне визначення тренувань працює погано.

 

Якщо говорити про датчики, то smart watch оснащений акселерометром, гіроскопом, компасом, барометром, пульсоксиметром, пульсометром, термометром та датчиком освітлення. Є і NFC для здійснення безконтактних оплат. З навігаційних служб підтримуються GPS, GLONASS, GALILEO та BDS.

 

Автономність

Ємність акумулятора залежить від версії Galaxy Watch 6 Classic . У версії на 43 мм батарея менша – 300 мАг; у версії на 47 мм, відповідно, більша – 425 мАг.

 

При реальному використанні одержуємо приблизно однаковий час автономної роботи. І він становить близько 30 годин. Якщо відключити AOD, можна розтягнути цей термін до 40 годин. У помірному режимі заряджати смарт-годинник доведеться приблизно раз на два дні. І це нормальний результат для такого пристрою.

 

 

А ось супершвидкої зарядки немає. На повне заповнення заряду Samsung Galaxy Watch 6 Classic піде 1 година 30 хвилин. До 50% гаджет підживиться приблизно за півгодини. Нагодувати батарею допоможе бездротова магнітна зарядка, яка йде в комплекті.

 

Ціна та висновки

Давайте озвучимо ціну Samsung Galaxy Watch 6 Classic і будемо підбивати підсумки. В Україні версію на 47 мм можна придбати приблизно за 16 499 грн. Годинник з діаметром 43 мм обійдеться дешевше – 15 499 грн. Також у нашій країні пропонується версія з eSIM (діаметр 47 мм), і вона вже значно дорожча – 18 499 грн.

 

Комусь може здатися, що це занадто дорого для годинника, навіть для «розумного». Але необхідно враховувати, що це флагманське пристрій, і свою ціну він цілком виправдовує. Якщо вам потрібний повноцінний smart watch з преміальним дизайном, якісними матеріалами корпусами, повноцінною ОС – Samsung Galaxy Watch 6 Classic є гідним варіантом.

 

 

Трохи дешевше можна придбати стандартну версію Samsung Galaxy Watch 6, і ми рекомендуємо придивитися до неї. Відмінностей від модифікації Classic мінімум. Головна відмінність між ними полягає у матеріалах корпусу – нержавіюча сталь проти алюмінію. Звичайно, нержавіюча сталь позиціонується як преміум матеріал, тому і висока ціна на версію Classic.

 

 

Бажаєте максимально заощадити? Тоді подивіться у бік минулої версії Samsung Galaxy Watch 5. За деякими параметрами вона слабша за шосте покоління, але для повсякденного використання цього буде достатньо.

 

Повертаючись до Samsung Galaxy Watch 6 Classic, скажемо, що це відмінний смарт-годинник зі стильним дизайном і всіма необхідними функціями, але альтернативи у нього все ж таки є. Остаточне рішення, звичайно, залишається за вами, а ми на цьому прощаємося. До зустрічі!

 

Плюси:

  • якісний екран Super AMOLED;
  • на вибір надаються дві версії з різним діаметром;
  • корпус із нержавіючої сталі;
  • зручне кріплення ремінців;
  • наявність безелю;
  • екран із сапфіровим склом;
  • вологозахист IP68;
  • стильний дизайн;
  • продуктивний та енергоефективний процесор;
  • 2 ГБ ОЗП та 16 ГБ ПЗП;
  • повноцінна операційна система;
  • стабільна робота інтерфейсу;
  • можливість відповідати на дзвінки;
  • можливість вимірювати АТ та температуру тіла;
  • понад 90 спортивних режимів;
  • є NFC і GPS;
  • безпровідна зарядка.
  • можна придбати версію з eSIM.

 

Мінуси:

  • для повноцінного використання смарт-годинника знадобиться три додатки;
  • бувають помилки при вимірі параметрів;
  • проблеми із визначенням виду тренування;
  • середній час автономної роботи;
  • висока ціна.

 

Автор: Аліна Нікітіна Дата публікації: 22.09.2023
Коментарі
Всього коментарів: 0
Тут може бути написаний ваш коментар
 

Останні ролики на YouTube