Огляд Xiaomi 13 Ultra - майже ідеальний камерофон з нюансом

17.07.2023 39076 3

Привіт, друзі. Настав час топових флагманів, і першим гостем у нас стане Xiaomi 13 Ultra. На даний момент це найкрутіша модель компанії, яка претендує на звання найкращого камерофону.

 

У цьому смартфоні, окрім камер, має також бути ідеально все інше – матеріали корпусу, дизайн, екран, «начинка», робота інтерфейсу, автономність. Адже коштує цей апарат, м'яко кажучи, недешево, і за таку ціну користувачі чекають на справжню цукерку.

 

Чи так прекрасний Xiaomi 13 Ultra, як нам намагається піднести виробник, чи свої слабкі місця та проблеми у нього теж є? У сьогоднішньому огляді Сяомі 13 Ультра якраз відповімо на ці запитання. Знаходьте затишне місце та приступайте до читання.

 

 

Огляд Xiaomi 13 Ultra  - майже ідеальний камерофон з нюансом

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн, розміри та матеріали корпусу

Якість екрану

Продуктивність та пам'ять

Програмне забезпечення

Камери та якість фото та відео

Комунікації

Час автономної роботи

Ціна, де купити?

Висновки

Відеоогляд

 

Технічні характеристики

Діагональ екрану:

6.73″

Матриця:

LTPO AMOLED

Роздільна здатність дисплея:

1440 x 3200 пікселів

Інші параметри екрана:

Частота розгортки – 120 Гц, щільність пікселів – 522 ppi, стандартна яскравість – 1300 ніт, пікова яскравість – 2600 ніт, підтримка Dolby Vision та HDR10+

Розміри:

163.2 x 74.6 x 9.1 мм при вазі 227 г

Матеріали корпусу:

Задня панель з екошкіри, алюмінієві рамки

Кольори:

Чорний, білий, зелений, помаранчевий, жовтий, блакитний

Вологозахист:

IP68 (занурення на глибину до 1.5 метра протягом 30 хвилин)

Процесор:

4-нанометровий Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

Кількість ядер:

Одне ядро Cortex-X3 із тактовою частотою 3.2 ГГц + два ядра Cortex-A715 із тактовою частотою 2.8 ГГц + два ядра Cortex-A710 із тактовою частотою 2.8 ГГц + три ядра Cortex-A510 із тактовою частотою 2.0 ГГц

Відеоприскорювач:

Adreno 740

Варіанти пам'яті:

12/256 ГБ, 16/512 ГБ, 16 ГБ/1 ТБ

Операційна система:

Android 13 з MIUI 14

Основна камера:

Головний модуль: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/1.9 або f/4.0, сенсор 23 мм, розмір пікселя 1.6µm, розмір матриці 1.0", багатонаправлений PDAF (фазовий автофокус), лазерний автофокус, OIS (оптична стабілізація);

Перископне телефото: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/3.0, сенсор 120 мм, розмір матриці 1/2.51", Dual-Pixel PDAF (розширений фазовий автофокус), OIS (оптична стабілізація), 5-кратний оптичний зум;

Телефото: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/1.8, сенсор 75 мм, розмір матриці 1/2.51", Dual-Pixel PDAF (розширений фазовий автофокус), OIS ( оптична стабілізація), 3.2-кратний оптичний зум;

Надширококутний модуль: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/1.8, сенсор 12 мм, кут огляду 122˚, матриця 1/2.51", Dual-Pixel PDAF

TOF 3D (розширений фазовий автофокус із визначенням глибини сцени)

Додатково: запис відео у максимальній якості 8K@24fps, об'єктив Leica

Фронтальна камера:

Роздільна здатність 32 Мп, діафрагма f/2.0, сенсор 22 мм, розмір пікселя 0.7µm

Запис відео в 1080p@30/60fps

Комунікації:

Wi-Fi 6e, Bluetooth 5.3, NFC , ІЧ-порт, навігаційні служби GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC

Звук:

Стерео

Батарея:

5000 мАг

Потужність заряджання:

Дротова 90 Вт (до 100% за 35 хвилин)

Бездротова 50 Вт (до 100% за 45 хвилин)

Реверсивна бездротова 10 Вт

Ціна:

China Version – від 830 $, Global Version – 1145 $, European version – € 1499

 

При першому ознайомленні з технічними характеристиками Xiaomi 13 Ultra можна відчути, як від смартфона віє важким люксом. Тут і екран із яскравою яскравістю 2600 ніт, і потужне залізо, і набір крутих камер, і бездротова зарядка. Ну і, звичайно ж, висока ціна, від якої стає трохи ніяково, особливо якщо подивитися на європейську версію.

 

 

Що ж, якщо Xiaomi 13 Ultra зацікавив, проведемо детальний огляд і уважно розглянемо кожен параметр.

 

Комплектація

За традицією спочатку знайомимося з комплектом постачання Xiaomi 13 Ultra. Є дві версії комплектації – стандартна та преміум, розрахована на професійних фотографів.

 

Стандартна комплектація включає лише необхідні елементи – блок живлення потужністю 90 Вт, USB-кабель, скріпка для відкриття SIM-лотка, документація і чохол.

 

 

До речі, чохол тут відрізняється від звичних нам пеналів – він не прозорий і силіконовий, а однотонний і гумовий. Не всім сподобається такий чохол, але можна з упевненістю стверджувати, що якість у нього на голову вища, ніж у звичайних комплектних пеналів Xiaomi.

 

 

Сама упаковка, в якій приходить Xiaomi 13 Ultra, виконана в дуже мінімалістичному стилі. На коробці немає ніяких зайвих деталей та написів, тільки назва моделі по центру та згадка Leica.

 

 

Також окремо можна придбати преміум-комплект, тільки за нього доведеться доплатити ще близько 115 доларів. У цій спеціальній комплектації пропонується чохол, виконаний з наношкіри, бездротова ручка для зйомки, кришка об'єктива, ремінець та кільце з діаметром 67 мм. Такий комплект для Xiaomi 13 Ultra варто розглядати лише користувачам, які активно займаються фото- та відеозйомкою. Та й у нашій країні знайти його буде проблематично.

 

Дизайн, розміри та матеріали корпусу

Переходимо до зовнішнього вигляду Xiaomi 13 Ultra. Враховуючи, що це флагман, дизайн мав стати його сильною стороною. Але тут навпаки: смартфон виглядає дуже специфічно, і таке рішення точно не сподобається поціновувачам тонких і елегантних смартфонів.

 

 

Почнемо з габаритів та ваги Сяомі 13 Ультра, і в цьому плані він прямо-таки гігант. Розміри становлять 163.2 x 74.6 x 9.1 за вагою 227 грамів. Телефон важкий, товстий та не дуже зручний у плані використання. У Xiaomi 13 Ultra, як і в інших топових флагманів, серйозна проблема з ергономікою. І звинувачувати в цьому слід насамперед величезний блок камер, який просто зміщує центр ваги. Через це девайс незручно лежить у руці.

 

 

Якщо дивитися суто візуально, то особливої краси в дизайні Xiaomi 13 Ultra теж немає. Блок камер у вигляді шайби значних розмірів займає багато місця на задній панелі смартфона. Ця шайба ще й має золотистий обідок, який має виглядати люксово, але насправді – якийсь несмак. Щоб блок камер сильно не випирав, виробник зробив верхню частину смартфона трохи вищою. Через це здається, що смартфон горбатий.

 

 

У плані матеріалів все, звісно ж, на найвищому рівні. Каркас корпусу алюмінієвий, а задня кришка має покриття з екошкіри, приємної на дотик. Глобальну версію Сяомі 13 Ультра можна купити тільки в чорному та зеленому кольорах, а ось варіанти для Китаю цікавіші – додатково є біле, синє, жовте та помаранчеве забарвлення.

 

 

До передньої панелі смартфона жодних претензій – рамки максимально тонкі, модуль передньої камери теж крихітний. Грані дисплея закруглені з обох боків, і таке рішення подобається далеко не всім користувачам. Але зараз це гарячий тренд, тож нічого не поробиш.

 

 

На екрані Xiaomi 13 Ultra наклеєно захисне скло Gorilla Glass Victus. Вологозахист IP68 також на місці. Ясна річ, що картка пам'яті не підтримується, встановити ви зможете лише дві nano-SIM. А ось те, що навіть у європейській версії немає eSIM, можна вважати неприємним сюрпризом.

 

 

Сканер відбитків пальців, розташований під екраном, спрацьовує швидко і без помилок, але знову маленька проблемка з ергономікою. Коли тримаєш апарат у руках, вказівний палець упирається в блок камер, через що великий палець хочеться машинально покласти трохи нижче за розташування сканера. Згодом, звичайно, можна пристосуватися, але все одно це незручно.

 

 

Якщо підбивати підсумки з дизайну Xiaomi 13 Ultra, то можна сказати, що тут все в традиціях топових флагманів. Більшість даних смартфонів із цього цінового сегмента мають такі ж проблеми – товстий корпус, погана ергономіка, велика вага, величезний блок камер. Взяти, наприклад, той самий OPPO Find X6 Pro.

 

 

Розробникам потрібне місце, де розгулятися, адже такі телефони зазвичай отримують максимум крутих характеристик та технологій, і в тонкий корпус це просто не поміститься. Тому з такими моментами доведеться змиритись.

 

 

Вас може зацікавити: Який Xiaomi вибрати у 2023 році. Redmi Note 12 Pro 5G vs Poco F5 vs Poco X5 Pro

 

Якість екрану

З дизайном розібралися, тепер переходимо до дисплея Xiaomi 13 Ultra. У смартфоні використовується матриця від китайської компанії Хуасін, яка є дочірнім брендом TCL. Для порівняння, у молодших моделях з лінійки Xiaomi 13 встановлені екрани від Samsung. Тож якщо вибирати між Хуасін і Самсунг, то, ясна річ, більше довіри викликає саме остання компанія. Але насправді жодних претензій до дисплея Xiaomi 13 Ultra не виникає.

 

 

На папері все ідеально – роздільна здатність 1440 x 3200 пікселів, частота розгортки 120 Гц, пікова яскравість 2600 ніт. Особливо круто виглядає такий рівень пікової яскравості, тільки при реальному використанні ви не зможете її оцінити. Що 2600 ніт, що, наприклад, 2000 ніт – різницю неозброєним оком помітити неможливо. Те, що дисплей неймовірно яскравий навіть у сонячний день – це так.

 

 

Існують і всі необхідні додаткові фішки – технологія LTPO, режим HDR10+ та Dolby Vision. Проблем із ШІМом теж немає. Ось такі виміри ми отримали (як завжди, ліворуч – яскравість, праворуч – ШІМ):

  • 100% - 11%
  • 75% - 12%
  • 50% - 12%
  • 35% - 13%
  • 25% - 14%
  • 10% – 11%.

 

 

За будь-якого рівня яскравості ШІМ не перевищує 20%. Це означає, що навіть чутливі до нього люди не відчують жодного дискомфорту.

 

Ще хочеться звернути окрему увагу на кольоропередачу. Вона максимально природна, немає ні надмірної насиченості, ні бляклості. Звичайно, в налаштуваннях можна змінити кольори під свої вимоги, але саме в адаптивному варіанті отримуємо дуже природну картинку.

 

 

Загалом від екрану Xiaomi 13 Ultra залишилися лише приємні враження. У своєму ціновому сегменті цей смартфон демонструє один з найкращих результатів на ринку.

 

 

 

Продуктивність та пам'ять

Після екрану за традицією ми маємо поставити оцінку продуктивності. Xiaomi 13 Ultra, як справжній топовий флагман, отримав круте залізо Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Як ви вже знаєте, на даний момент це найпотужніший чіп, і зазвичай такі процесори страждають надмірним нагріванням і сильним тротлінгом. Але Сяомі 13 Ультра така сумна доля не торкнулася.

 

 

Усі вимогливі іграшки на максимальних налаштуваннях йдуть без мікрофризів, а температура пристрою залишається в межах адекватних цифр. Наприклад, після приблизно півгодини гри в Genshin Impact температура становила 45-46°C. Це не ідеальний результат, але для флагмана є більш ніж прийнятним.

 

 

У тестах на тротлінг робочих ядер та графічного прискорювача падіння продуктивності не перевищує 20%. Знову ж таки, для такого потужного чіпа це відмінні результати.

 

 

Ось тільки не можна сказати, що Xiaomi 13 Ultra щодо продуктивності демонструє якісь особливі результати. Так, він справляється добре, але такі ж результати показують і багато молодших флагманів, які коштують набагато дешевше.

 

 

Якщо говорити про модифікації пам'яті, то тут все по-царськи. Європейська версія пропонується лише у модифікації 16 ГБ оперативної та 512 ГБ постійної пам'яті. Цього вистачить із головою. При цьому використовуються швидкі стандарти LPDDR5X та UFS 4.0. У китайській версії більша різноманітність: є модифікація як на 12/256 ГБ, так і на 16 ГБ/1 ТБ.

 

 

 

Програмне забезпечення

Тепер поговоримо про ПЗ та роботу інтерфейсу. У моєму випадку китайська версія, перепрошита на офіційну глобальну прошивку. У принципі, суттєвих відмінностей між китайським та глобальним варіантом немає. Відрізняється лише комплектний блок живлення та підтримка бендів.

 

 

Також необхідно розуміти, що після перепрошивки перестане працювати Google Pay через розблокований завантажувач. Але, швидше за все, цю проблему можна буде вирішити трохи згодом.

 

Отже, в моєму випадку китайський смартфон на глобальній прошивці працює дуже спритно та стабільно, ніяких підвисань та глюків у стилі Xiaomi. Можна з упевненістю сказати, що це один із найшвидших телефонів. На даний момент встановлений Андроїд 13 з MIUI 14. Термін підтримки від виробника складе десь два роки, у кращому випадку – три.

 

 

 

Камери та якість фото та відео

Ось ми і підібралися до найцікавішого – камер Сяомі 13 Ультра. Подивившись на величезну шайбу на задній панелі, одразу можна зрозуміти, що це крутий камерофон. Давайте дізнаємося, чи це так насправді.

 

 

Xiaomi 13 Ultra став володарем чотирьох основних камер по 50 Мп. У таблиці на початку статті ви можете детально ознайомитися з технічними характеристиками, а тут розповімо лише про основні параметри та реальну експлуатацію.

 

 

Отже, основний модуль Sony IMX989 має змінну діафрагму f/1.9 або f/4.0. Ультраширік з датчиком Sony IMX858 оснащений кутом огляду 122° і автофокусом. Телевік Sony IMX858 може похвалитися фокусною відстанню 75 мм і 3.2-кратним оптичним зумом. Ну і перископний телеоб'єктив отримав сенсор Sony IMX858 з фокусною відстанню 120 мм та 5-кратний оптичний зум.

 

Характеристики просто чудові. Варто ще згадати, що в камері використовується нова оптика Leica і взагалі здається, що це не телефон, а професійний фотоапарат.

 

 

Давайте для початку порівняємо різницю між діафрагмою f/1.9 та f/4.0. На зображенні нижче ви можете побачити зроблені знімки: ліворуч з діафрагмою f/1.9, праворуч – f/4.0. Різниця насправді є, і вона суттєва. Відрізняється інтенсивність розмиття заднього фону, та й на фото зліва в кадр потрапило більше світла.

 

 

В автоматичному режимі камера сама підбиратиме, з якою діафрагмою краще зробити фото. Вам не потрібно налаштовувати це самостійно. Також можна вибрати два цікаві пресети Leica – насичений Vibrant та більш спокійний Authentic.

 

 

Рухаємось далі. Під час денної зйомки навколишніх пейзажів все дуже добре, але особливо не відрізняється від інших флагманів. Тут і широкий кут огляду, і природні кольори, і деталізація на найвищому рівні.

 

 

За бажанням можна використовувати спеціальний режим RAW Ultra, щоб налаштовувати динамічний діапазон і кольоропередачу на свій розсуд. Ось тільки користі від цього в принципі немає, і краще все ж таки фотографувати в стандартному автоматичному режимі.

 

 

Повний потенціал камер Xiaomi 13 Ultra розкривається у портретному режимі. Можна круто фотографувати людей та тварин.

 

 

Але якщо порівнювати з OPPO Find X6 Pro, то в останнього більш приємна кольоропередача і в деяких сценаріях краще деталізація. Не потрібно проводити додаткову обробку, можна відразу надсилати фото в соцмережі. А ось зі знімками, зробленими на Xiaomi 13 Ultra, доведеться трохи попрацювати. Але результат все одно шикарний.

 

 

Під час зйомки в портретному режимі можна відразу вибрати відповідну фокусну відстань. Не потрібно відходити назад чи вперед, щоб підібрати правильний ракурс та відстань.

 

 

При нестачі освітлення теж можна досягти відмінних портретних фото, але для цього треба трохи постаратися. Отримані результати прикріплено нижче.

 

 

Як ми вже говорили, Xiaomi 13 Ultra отримав два зум об'єктива з різною фокусною відстанню та оптичною стабілізацією.

 

 

 

Працює справно, знімки гарної якості. Але на Samsung S23 Ultra, який теж має подібні об'єктиви, результати все одно краще через більш насичені кольори та деталізацію.

 

 

 

Під час зйомки відео ці об'єктиви дуже доречні. Шви при перемиканні модулів майже непомітні. Гібридна стабілізація теж добре відпрацьовує.

 

 

Надширококутний об'єктив Xiaomi 13 Ultra чудовий. Samsung S 23 Ultra суттєво програє йому. Але це лише у легких умовах. Якщо фотографувати ввечері чи вночі, результати вже гірші. У принципі, ситуація така ж, як із портретними знімками – вдень все ідеально, а от при нічній зйомці вже не дуже.

 

 

 

Макроснімки теж непогані, але ефекту «вау» немає. Деякі смартфони справляються навіть краще за Xiaomi 13 Ultra.

 

 

А ось відео Сяомі 13 Ультра пише просто чудово. Автофокус спрацьовує швидко, є оптичний режим боке, гібридна стабілізація справляється на 100%, з експозицією теж жодних проблем. Ви можете записувати відео в 4K з 30 або 60 fps чи в 8K з 24 кадрами на секунду. Це стосується не лише основного модуля, а й усіх додаткових. Бонусом є уповільнена зйомка в FHD 1920 кадрів на секунду.

 

 

Запис звуку просто нормальний, але шумодав занадто агресивний. Ваш голос може звучати трохи неприродно. З додаткових фішок є зйомка з HDR, аудіозум з окремим мікрофоном і навіть телесуфлер, ось тільки мало хто ним користуватиметься.

 

 

Також є окремий режим для режисера, де можна грати абсолютно з усіма параметрами. Під свої уподобання можна налаштувати баланс білого, виставити фокус, вибрати фільтр, записувати ролики у форматі LOG. Є де розгулятися, особливо користувачам, які розуміються на цій справі.

 

 

З невеликого мінусу – відсутність можливості запису звуку на гарнітуру. Наприклад, у топових смартфонів від Samsung така функція є.

 

Залишилося обговорити фронтальну камеру Xiaomi 13 Ultra, і можна буде підбивати підсумки щодо фото- та відеозйомки. Фронталка з роздільною здатністю 32 Мп робить пристойні селфі навіть при нестачі освітлення.

 

 

Але якість зйомки відео все псує. Мало того, що запис доступний тільки в 1080p@/60fps, так ще й динамічний діапазон поганий, і деталізація страждає. Якщо ви часто записуєте влоги чи сторіс, результат вас не задовольнить.

 

 

Отже, камери Xiaomi 13 Ultra реально круті. Назвати цей смартфон найкращим камерофоном поки що не можемо, оскільки ще не проводили масштабне порівняння топових флагманів. Але це точно один із найкращих варіантів. Ось тільки недолік все одно є, і це слабка фронтальна камера. Для багатьох це стане причиною, через яку вони відмовляться від покупки даного апарату. Поза цим все відмінно.

 

 

Читайте також: Який смартфон Samsung вибрати у 2023 році. ТОП Samsung Galaxy в Україні!

 

 

Комунікації

З комунікаційними технологіями у Xiaomi 13 Ultra все чудово, це справжній топовий флагман. Два повноцінні мультимедійні динаміки видають просто приголомшливий звук. Вібромотор теж дуже добрий.

 

 

Є ІЧ-порт для дистанційного керування технікою. Датчик наближення працює ідеально, жодних фокусів не викидає. Ці питання закрили, тепер рухаємось далі.

 

 

 

Час автономної роботи

Дивно, але з автономністю Xiaomi 13 Ultra спостерігаються невеликі проблеми. Нічого катастрофічного немає, але багато смартфонів, які коштують набагато дешевше, демонструють результати краще. Хоча ємність акумулятора стандартна – 5000 мАг.

 

 

Під час активної фото- та відеозйомки телефон розрядиться вже через години три. Якщо записувати відео у високій роздільній здатності, заряд просто тане на очах. Загалом можете розраховувати на шість годин роботи екрану. Погодьтеся, що це небагато. У нашому фірмовому тесті автономності Xiaomi 13 Ultra протримався 9 годин 2 хвилини.

 

 

Xiaomi 13 Ultra підтримує 90-ватну дротову та 50-ватну бездротову зарядку. По дроту смартфон заряджається приблизно за 40 хвилин, якщо заряджати комплектним блоком живлення. Бездротова зарядка займе близько 50 хвилин, але вже потрібно докупляти окремий пристрій.

 

 

 

Ціна, де купити?

Ми вже на фінішній прямій, і тепер на черзі вартість Xiaomi 13 Ultra. Китайську версію можна придбати від 830 доларів. Глобалка пропонується за 1145 доларів. А ось європейська версія коштує цілих 1499 євро, і це вже реально жах.

 

 

За глобалку ще можна з горем навпіл заплатити такі гроші, адже там і офіційна гарантія, і нічого перепрошивати не треба. Але проблема в тому, що Global Version зараз важко знайти у продажу, а якщо вибирати між варіантом для Китаю та Європи, то краще, звичайно ж, вибрати Китай. Потім можна просто перепрошитися на глобальну оболонку і таким чином заощадити купу грошей.

 

В офіційному роздрібі Xiaomi 13 Ultra наразі не продається, але спритні продавці вже привезли в Україну цей смартфон. Порівняти ціни і знайти вигідну пропозицію можна за посиланням нижче:



Також можете підписатись на наш телеграм канал Andro-price(натиснути тут), де ми публікуємо найвигідніші пропозиції топових смартфонів за свої гроші на сьогодні.

 

Висновки

Xiaomi 13 Ultra – правда гідний камерофон, але тут питання скоріше полягає в тому, чи потрібний він вам взагалі. У моделі велика проблема з габаритами та ергономікою, і для багатьох це стане визначальним фактором. Загалом ситуація така сама, як із OPPO Find X6 Pro та іншими топовими флагманами.

 

 

Смартфон хороший, але дорогий та незручний. У плані продуктивності теж нічого надприродного немає, субфлагмани справляються не гірше. Екран – так, він чудовий, і в доступнішому ціновому сегменті таких рішень немає. Ну і, звичайно, камери. Це головна причина, через яку варто звертати увагу на Xiaomi 13 Ultra.

 

 

Тому, якщо шукаєте саме крутий камерофон, Сяомі 13 Ультра є якраз відповідним варіантом. На цьому у нас усі. Не забудьте переглянути відеоогляд і написати в коментарях свою думку про Xiaomi 13 Ultra. До зустрічі!

 

Плюси:

  • повна комплектація;
  • багато кольорів у китайській версії;
  • крутий AMOLED-екран з піковою яскравістю 2600 ніт;
  • підтримка LTPO;
  • природна кольоропередача;
  • немає проблем із ШІМом;
  • вологозахист IP68;
  • алюмінієвий каркас;
  • помірне нагрівання корпусу;
  • немає сильного тротлінгу;
  • версії з великим обсягом оперативної та постійної пам'яті;
  • дуже швидка робота інтерфейсу;
  • чудові модулі основної камери;
  • висока якість запису відео на задню камеру;
  • два повноцінні стереодинаміки з потужним звуком;
  • ідеальна робота датчика наближення;
  • царський вібромотор;
  • 50-ватна бездротова зарядка.

 

Мінуси:

  • великі габарити та вага;
  • специфічний дизайн;
  • телефон незручно лежить у руці;
  • низька якість відео на передню камеру;
  • смартфон відносно швидко розряджається;
  • висока ціна.

 

Відеоогляд 

Автор: Аліна Нікітіна Дата публікації: 17.07.2023
Коментарі
Всього коментарів: 3
 
Віталій
1
Авторка перекладала гуглтранслейтом?) "Становится немного смущённо"
06.08.2023 07:15
Відповісти
Bitcoin_Change
-1
Мото x40, он же Мото Edge 40 pro, имеет те же характеристики, ну почти) выглядит гораздо симпатичнее, и не такой толстый, его приятно держать в руке, все грани сделаны идеально. И главное, стоит в 2 раза дешевле
21.07.2023 12:32
Відповісти
Сергій
0
А як щодо безлічі негативу про Мото Edge 40? Зелені риски на екрані, вода у лінзах камери після попадання під дощ?
11.09.2023 15:10
Відповісти

Останні ролики на YouTube