OnePlus 9R: OnePlus 8T, дубль два. Вдалий?
OnePlus 9R - наймолодший і найдоступніший флагман компанії цього сезону. З ним користувач отримує такі фішки як OxygenOS, швидка зарядка, гарний дисплей та пристойна продуктивність. І начебто виробник не став задирати ціну за уявний «престиж». Чи все так добре з OnePlus 9R, і чи багато втратили користувачі, де немає цієї моделі у продажу — розповімо в нашому огляді.
Мабуть, все ж таки головна перевага новинки в тому, що виробник не став привласнювати їй жодного гучного гасла, а просто зробив якісний смартфон. В OnePlus 9R не стали експериментувати з дизайном і випустили апарат, який не шокує зовнішнім виглядом на старті, вписується в загальний дизайн-код флагманів цього сезону і такий екстер'єр не набридне навіть через кілька років. Все витримано, спокійно та добротно.
Якщо подивитися на лицьову панель, там нас зустрічає дисплей практично такий же як у OnePlus 8T. На щастя, екран у минулорічного флагмана був добрий, і він, як і раніше, актуальний і сьогодні. Природна передача кольору, висока контрастність, відмінна яскравість, 120 Гц і HDR10 + - все по-дорослому.
У плані продуктивності OnePlus 9R претензій немає. Хоча з технічного та іміджевого погляду — тут «залізо» не топ. Тут віддали перевагу посиленій версії торішнього Snapdragon 865 і від цього смартфон лише виграв. Адже тут не потрібно було вирішувати проблему з перегрівом, яка дещо підкосила загальне враження про Snapdragon 888. Головне, що вам потрібно знати, по чистій потужності до OnePlus 9R немає жодних питань. Будь-які програми та ігри на ньому працюють з максимальними графічними налаштуваннями.
У OnePlus 9 і OnePlus 9 Pro встановили новий стандарт з якості камер у флагманах компанії. Для цього навіть шильдик престижної компанії наклеїли. У випадку з OnePlus 9R «тиснути» на імідж не стали. Він має те ж саме налаштування камери, що і OnePlus 8T, включаючи датчик Sony IMX586.
Він працює в парі з шириком на 16 Мп та сенсорами на 5 Мп та 2 Мп для макрозйомки та аналізу глибини. Останні два сенсори можна вважати сумнівними хитрощами «множити камери», які недоречно виглядають у флагманах. Але OnePlus 9R все ж таки результат компромісу і здешевлення, тому все зрозуміло.
Камера смартфона безперечно не найкраща у своєму класі з «дитячою хворобою» смартфонів OnePlus — низький динамічний діапазон. А ще й деталізація часом кульгає. З іншого боку, тут немає жодних «зайвих» мегапікселів, ніяких запеклих «розмальовок» фото — чесні добрі кадри.
Але, як і у випадку з OnePlus 8T, камера не дуже добре відпрацьовує при поганому освітленні – фото виходять змазаними, ви втрачаєте багато деталей у тінях, і є видимий шум по краях. Саме камера стала ключовим спрощенням та слабким місцем новинки.
У чому сенс появи OnePlus 9R, коли компанія має OnePlus 8T, який не втратив актуальності як у плані продуктивності, так і в плані дизайну, загадка. Все, що може запропонувати OnePlus 9R, так це новий блок камер і більш потужний процесор. Як у випадку з характеристиками, немає нічого нового і в плані ПЗ - смартфон не має унікальних фішок, а великі оновлення будуть приходити стільки ж, скільки і для 8T, за винятком патчів безпеки, які виходитимуть для 9R на шість місяців довше.
Однак, не можна сказати, що смартфон є повністю провальним. Він все ще має гідні сучасні характеристики, які відповідають його класу, так що, якщо вам потрібно пристрій з дисплеєм AMOLED 120 Гц, хорошим ПЗ, швидкою зарядкою і впевненою продуктивністю - до OnePlus 9R можна придивитися.
В двух словах ???