Snapdragon 7 Gen 1 прогнали бенчмарк. Чіп слабенький
Тест попередній і реальність може бути іншою
Ні для кого не секрет, що мобільні процесори Snapdragon – одні з найкращих на ринку. Той же Snapdragon 778G випереджає по чистій продуктивності рішення від конкурентів та пристрої з ним визнаються одними з найпотужніших у своєму сегменті. Але настав час оновлюватися, і компанія готує Snapdragon 7 Gen 1, який мають представити одночасно з Snapdragon 8 Gen 1 Plus. Багатьох цікавить, чи зможе новий процесор обійти Dimensity 8000/8100 та попередня відповідь на це питання вже є.
Відомий інсайдер Digital Chat Station розповів, яким буде Snapdragon 7 Gen 1. За його даними, новий чіп створений із застосуванням 4-нанометрової технології і пропонує вісім обчислювальних ядер: 4 ядра Cortex-A710 з тактовою частотою 2361 МГц і чотири ядра Cortex-A510, що працюють на частоті 1804 МГц. Графічна підсистема представлена Adreno 662.
Snapdragon 7 Gen 1 вже встигли протестувати в AnTuTu та перші результати не вражають. За підсумками тесту центральний процесор зміг набрати близько 170 тисяч папуг. Для порівняння той самий Snapdragon 778G видає трохи більше 160 тисяч балів. І за попередніми даними, новий чіпсет Qualcomm програє Dimensity 8000.
За підсумками тесту в AnTuTu результат CPU Dimensity 8000 в Oppo K10 становить трохи більше 191 тисяч балів, а GPU - близько 283 000. Той же Realme Q3S c Snapdragon 778G зміг набрати в районі 160 балів у тесті CPU і GPU. Але зробимо застереження, що синтетичний тест пройшов інженерний прототип із Snapdragon 7 Gen 1. Є проблеми з оптимізацією та точним настроюванням. У готових та комерційних пристроях все може виявитися значно кращим і Snapdragon 7 Gen 1 продемонструє значно кращий результат.
Підписуйтесь на Andro News в Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.
отсутствие ядра Arm X ноутбучного и низкие частоты, чип может оказаться очень энергоэффективным и холодным, а производительность для многих уже избыточна, такой мощности с запасом хватит на многие годы, надеюсь на этом чипе будут монстры автономности