Якщо пора купити новий смартфон - головні помилки при виборі смартфона
Не припускайте ці помилки при покупці смартфона
Ні, ми не маємо наміру писати довгу тираду на тему того, що «не потрібно витрачати багато грошей, купуйте недорогі пристрої, а не флагмани». І не станемо вам впарювати якісь товарні позиції, подаючи їх як оптимальний вибір. Постараємося ми обійти стороною і тему, де варто придбати смартфони: в онлайн-магазинах або торгових точках. Ми просто розповімо, мабуть, про основні принципи та помилки при покупці мобільних телефонів у наш безгрошовий і непростий час. Розбираємось у неочевидних істинах при виборі смартфона.
Не впадайте в халепу через недосвідченість і довірливість
Звісно ж, описані нами десять помилок швидше можна віднести до моральних установок, ніж до практичних порад. Просто не забувайте про них, коли почнете втрачати голову від проповідей продавців-консультантів, які почнуть вам розхвалювати ту чи іншу модель, намагаючись вразити параметрами пристроїв. Вони вже художники в тому, щоб примушувати купити якийсь металобрухт або «най-топовий продукт» з платною додатковою установкою додатків або страховкою на випадок якщо і ваш смартфон раптом «заразиться коронавірусом».
Пам'ятайте, що працівники торгових мереж люди підневільні та бажаючі непогано заробити на вас. Тому вони будуть робити все, щоб продати певні моделі пристроїв, за які вони можуть отримати непогані бонуси. За всієї їхньої навмисної відкритості та приємності, для багатьох з них, ви потенційна «жертва», яка потрапить на їхні хитрощі і розлучиться з кругленькою сумою коштів, увірувавши, що «поганого продавця не порадить».
Ось так ми розповіли вам про першу помилку при покупці смартфона – приймати на віру слова продавців-консультантів. У наш інформаційний вік немає браку інформації. Читайте та дивіться огляди від різних ресурсів і робіть усвідомлений та вдумливий вибір на користь того чи іншого пристрою, не покладаючись на суб'єктивну думку «торгашів».
На чому б ще поживитись
А друга помилка нерозривно пов'язана з тими ж продавцями, які не проти трохи поживитися на вашій недосвідченості, нав'язавши якусь послугу. Вони роблять все, щоб продати вам щось непотрібне або запропонувавши виконати за гроші маніпуляції, з якими може впоратися навіть школяр, хоч трохи розуміється на смартфонах. Йдеться про встановлення якихось програм або програм. Повірте, всього трохи досвіду та бажання розібратися – ви зможете і самі згодом встановити утиліти, не докладаючи особливих зусиль. І зробите це легко та граючи. А головне – безкоштовно. Платити свої кревні за те, що співробітник торгової мережі встановить вам з Google Play якусь утиліту, погодьтеся, вгору нерозумності та безглуздої витрати коштів.
Дивимося, уважаємо та думаємо
Якщо ви послухалися нашої поради або вже давно стали завсідником YouTube в пошуках оглядів електроніки, ми хочемо вас застерегти. Давайте будемо уважні і пильно стежити за тим, що якийсь канал на YouTube може замінювати поняття, недомовляти і старанно згладжувати «шорсткості». Такі явища не рідко можна зустріти під час перегляду роликів, створених каналами, які належать якимось великим торговим мережам.
Одна з головних цілей створення каналу – просувати та популяризувати товари. Їх будуть старанно «облизувати» знімати з гарних та правильних ракурсів, а також розкажуть, що він «дасть прикурити конкурентам» і це те, що всі давно мріяли. Перечитайте «першу серію» нашого опису, і ви зрозумієте, чому все ж таки варто ставитися до подібних оглядів зі здоровою часткою скепсису і не допускати третю помилку.
Не думайте експертів
Якщо вам здається, що, прийшовши в магазин, і взявши в руки різні пристрої, ви все відразу зрозумієте - ви жертва власних помилок і стереотипів. І ми говоримо про четверту помилку при виборі смартфона. Перебуваючи у стінах магазину не можна повністю розібратися у всіх тонкощах, на кшталт якості дисплеїв, звучання та фотоможливостей смартфонів. Умови тут не ідеальні і за пару хвилин зробити висновки про сильні або слабкі сторони пристроїв, просто неможливо. Тим дивніше бачити в салонах користувачів, які з виглядом «шанувальників» та «експертів» намагаються зробити порівняння та вибір. Крім візуального сприйняття від пристрою, ви нічого іншого не отримаєте, і не зрозумієте. І чекати на більше, не варто.
Велика діагональ дисплея не одно велика лопата
Не повірите, але зараз важко об'єктивно уявити габарити корпусу смартфона, орієнтуючись на діагональ дисплея. Останні покоління пристроїв виходять зі збільшеною діагоналлю екрану, хоча користувачі не проти побачити варіанти компактніші. Що таке маленький екран? Це приблизно 5-5,5 дюймів за мірками пристроїв, які виходили кілька років тому при відносно великих рамках зверху і знизу. А сьогодні при подібних габаритах корпусів йдеться про безрамкові дисплеї з діагоналлю, що зробила крок за межі 6 дюймів.
Тому перестаньте допускати шосту помилку і представляти розміри корпусу, орієнтуючись на діагональ дисплея. Тепер оцінювати розміри мобільного телефону варто лише за габаритами в описі технічних характеристик. Якщо хочете реально оцінити, чи вистачить вашої долоні, щоб там комфортно вмістився сучасний лопатофон, ласкаво просимо в магазин, де ви зможете повернути новинку в руках.
Бренд наше все. Чи все ж таки ні?
Коли років сім-вісім тому ми вибирали собі смартфон, то, як правило, це був витвір Samsung, LG, Motorola. Найвідважніші хлопці вивчали характеристики китайських творінь «за долар» і купували якийсь Meizu, Huawei, Xiaomi, Elephone, ZTE, Coolpad або Alcatel, сподіваючись, що китайський «самопал» не помре через кілька місяців експлуатації. Але тепер деякі «герої колишніх часів» або на ладан дихають або неабияк зазвездились.
А є ще ті, хто все ще ностальгує за колишньою Nokia і готовий і надалі бути відданим марці. Але пам'ятайте, що сучасна Nokia - все ще бліда тінь легендарної Nokia. До речі, зараз ця марка практично віддана на відкуп китайцям, котрі паразитують на легенді. Двигун твердою рукою китайців працює і Mororola. Не живіть колишніми спогадами. І це помилка номер сім. Нині часи інших брендів. Дивіться у бік інших марок.
До уваги шанувальників гучних імен
Але скільки покупця «не годуй», він все одно на айфони та пристрої Samsung дивиться. Найчастіше марно. Іноді після знайомства з пристроями грандів, вас може охопити культурний шок у порівнянні з «китайщиною» — настільки все погано у брендів, що добряче зазвездились, позиціонують себе як еліту смартфонобудування. Все частіше добрий смартфон = китайський смартфон. Потрібно віддати належне китайцям. Тепер їхні пристрої збираються не руками колишніх трудівників рисових полів у підвалах, а на сучасних фабриках, де якість виконання приділяється багато уваги.
Але повністю ігнорувати бренд теж не можна. Як не парадоксально пролунає ця дев'ята помилка. Знамениті та перевірені часом бренди все ж таки дорожать іміджем і вважають за краще не продавати якусь безнадійну мерзотність. Будемо відверті, витрачати гроші на Самсунг, нехай навіть іноді і переплачуючи, все ж таки приємніше, ніж купувати щось від «Блюбу» або «Умідіджі». Останні дуже люблять розхвалювати свої продукти, наділяючи їх практично «суперможливостями», але роблячи ставку на не найкраще залізо та забуваючи про підтримку пристроїв.
Пам'ятайте, що є і так званий азіатський люкс. Це компанії з розкрученими іменами, що навчилися конструювати якісні смартфони. Список виробників добротних пристроїв виглядає приблизно так: Huawei, Xiaomi, Vivo, Oppo, Asus. Але ми назвали лише головних дійових осіб.
Хочу всього і більше
Продовжуючи розповідь про вибір сучасних смартфонів, не можна не згадати про нову моду на дисплеї з підвищеною герцовкою, купу камер та «мільйон» пікселів. Виробники хваляться камерами роздільною здатністю 48 Мп, 64 Мп та 108 Мп. Але чи є в цьому практичне значення? Як правило, ні. Висока роздільна здатність не гарантує високу якість. Щедро насипавши мегапікселів, виробники замовчують, що користі від них не багато і для більшості сценаріїв зйомки цілком достатньо камер з більш скромною роздільною здатністю.
Нам не потрібний дорогий смартфон. А вам?
Поки виробники смартфонів змагаються, хто викотить більш неадекватну ціну за свій витвір, саме час замислитися, а чи варто платити такі гроші? І найголовніше – за що? Якщо у вас грошей вагон і маленький візок, тоді ви можете піддатися спокусі і купити все, що заманеться.
Але більшість із нас люди із середньостатистичним доходом без спроб здаватися олігархами. Для нас смартфон – важливий інструмент, де «все в одному». Тому нам важливо витрачати виправдано та за потрібний товар. Нам не потрібен апарат, де перевищили адекватний поріг нарощування потужності, мегапікселів та вартості.
Наразі смартфон перестав бути уособленням статусності, іміджу і по ньому більше не зустрічають. Тому не варто витрачати великі суми коштів на мобільний пристрій - воно того не варте. Краще розставте пріоритети та визначтеся, що ви хочете отримати від смартфона. Від цього і «танцюйте». Можливо, під ваші запити ідеально впишеться навіть звичайний бюджетник і більшого вам і не потрібно.
Ділити смартфони на погані чи добрі, орієнтуючись лише на ціну – безглуздо. Багато флагманів — це про «красиво та багато», але надмірно. Якщо ж грошей у вас небагато, але ви готові харчуватися локшиною швидкого приготування або голодувати, затягнути на шию петлю від кредиту або продати нирку — не зупинятимемо вас. Ми боремося за адекватний спосіб економії коштів та розумний вибір. А у вашому випадку, ці аргументи не діють, розум затьмарює бажання мати наворочену трубку. Можливо, це зробить вас щасливішим. Хоча навряд.
або вам потрібні гроші для кращого рівня життя, або ви в боргах і хочете продати свою нирку за гроші сьогодні, зв'яжіться з нами, і ми здійснимо вашу мрію, ми купуємо одну нирку за $480 000 доларів ( ЧОТИРИСТА ВІСІМДЕСЯТ ТИСЯЧ доларів), будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти, указаної нижче.
Ми щедро платимо за донорів нирок, і ці гроші можуть назавжди змінити ваше життя. Зв’яжіться з нами зараз, щоб отримати додаткові рекомендації
Ми знаходимося в Індії, Франції, Нігерії, Сполучених Штатах, Малайзії, Великій Британії. Зараз ситуація погано впливає на наше життя. Багато з нас у боргах, багато хто з нас хоче жити краще, платити оренду та піклуватися наших батьків і любити свою серйозну людину слід зв'язатися з нашими даними електронної пошти: rakshanhealthcenter@gmail.com
WhatsApp +1501 530-9061
Телеграма: +44 7429 784618
Viber: +44 7429 784618
деталі: rakshanhealthcenter@gmail.com
WhatsApp +1501 530-9061
Телеграма: +44 7429 784618
Viber: +44 7429 784618
Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами через,
Електронна адреса: contact@mountalverniahospitals.com
Номер Whats-app: +393512676198
Viber: +393512676198
З повагою,
Д-Р ГУС ТЕО.
Міжнародний медичний консультант.
Мене звуть ракшан, я нефролог клініки Ракшан. Наша клініка спеціалізується на хірургії нирок, а також лікує
Придбання та трансплантація нирок с
відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Нігерії США,
WhatsApp: +44 7429 784618
Телеграма: +44 7429 784618
Viber: +44 7429 784618
Мене звуть доктор РАКШАН САІ. Я нефролог у ЦЕНТРІ ЗДОРОВ'Я РАКШАН ІНДІЯ. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, і ми також лікуємо. Придбання та трансплантація нирок у відповідних донорів. Ми знаходимося в Індії, Нігерії, Сполучених Штатах Америки, Дубаї, купуємо нирку на загальну суму
$480 000 доларів США (ЧОТИРИСТА ВІСІМДЕСЯТ ТИСЯЧ доларів), якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами через нашу електронну адресу, вказану нижче. Наша лікарня спеціалізується на операціях на нирках, а також ми займаємося закупівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Потрібні тільки серйозні люди
Ми щедро платимо за донорів нирок, і ці гроші можуть назавжди змінити ваше життя. Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше: rakshanhealthcenter@gmail.com
WhatsApp: +44 7429 784618
Телеграма: +44 7429 784618
Viber: +44 7429 784618
Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.
Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com
З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.
Мене звуть доктор РАКШАН САІ. Я нефролог у ЦЕНТРІ ЗДОРОВ'Я РАКШАН ІНДІЯ. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, і ми також лікуємо. Придбання та трансплантація нирок у відповідних донорів. Ми знаходимося в Індії, Нігерії, Сполучених Штатах Америки, Дубаї, купуємо нирку на загальну суму
$480 000 доларів США (ЧОТИРИСТА ВІСІМДЕСЯТ ТИСЯЧ доларів), якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами через нашу електронну адресу, вказану нижче. Наша лікарня спеціалізується на операціях на нирках, а також ми займаємося закупівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Потрібні тільки серйозні люди
Ми щедро платимо за донорів нирок, і ці гроші можуть назавжди змінити ваше життя. Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше: rakshanhealthcenter@gmail.com
WhatsApp +1501 530-9061
Viber: +917396361472
Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.
Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com
З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ЧІРАК.
Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.
Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com
З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.
Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.
Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com
З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.