Google зробить б'ютифікатори безпечними для психіки
Google визнала б'ютифікатори шкідливими
Цифрове благополуччя від Google - це не тільки моніторинг того, як довго користується смартфоном або вчасно відправляється спати. Тепер це ще й селфі. Американською психіатричною асоціацією невгамовний потяг постійно робити автопортрети визнано хворобою. Яку ще й здатні посилити виробники смартфонів, які вигадали різні програмні «прикрасники».
Читати також: Google: оформіть передплату на YouTube TV – отримуєте новий Chromecast безкоштовно
Гаразд, якщо вам не подобається своє обличчя, і ви хочете хоч на фото виглядати привабливіше, але ці б'ютіфікатори стали всюдисущими. Вони мають працювати опціонально та якось окремо активуватися. «Бьютифікація» за замовчуванням багатьох дратує і деякі смартфони просто відмовляються бачити реальність, прикрашаючи все підряд.
Google виступає проти таких б'ютіфікаторів або режимів краси. Робити вас гарними коорпорація добра за замовчуванням не хоче і має намір змінити власну програму. За її словами, всілякі фільтри для обличчя впливають на психічне здоров'я, змушуючи втрачати індивідуальність і підтягувати свою зовнішність до загальноприйнятих стандартів краси. Так, один із співробітників Google заявив:
Ми вирішили краще зрозуміти вплив селфі з фільтрами на благополуччя людей, особливо коли фільтри включені за замовчуванням. Ми провели кілька досліджень і поговорили з експертами з дитячого та психічного здоров'я з усього світу і виявили, що коли ви не знаєте, що камера або фото-додаток застосували фільтр, фотографії можуть негативно вплинути на психічний добробут. Ці стандартні фільтри можуть непомітно встановити стандарт краси, з яким деякі люди порівнюють себе».
Читати також: Google Карти оновилися і стали ще розумнішими
У програмі Google Camera на Pixel буде оновлено функцію «ретуш обличчя», яка відповідає за налаштування яскравості та відтінку очей, дозволяє робити текстуру шкіри більш гладкою та змінювати її відтінок. У планах зміна фотофільтрів, їх назв та принципів роботи. Компанія спробує використати нейтральні терміни та запропонує нові значки. Наприклад, варіант ретуші обличчя "природний" буде замінено на "тонкий". Крім того, компанія уникатиме термінів, які асоціюються з красою та якимись стандартами. Перевага буде віддана більш простим термінам як "низький" та "високий" рівень корекції. Сама функція вже відключена за замовчуванням на Pixel фонах.
Підписуйтесь на Andro News у Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.
Джерело: techcrunch