Історія смартфонів LG добігає кінця. Мобільний бізнес компанії поховають
Квітень має стати місяцем, коли виробництво смартфонів LG припинять
Для LG настала межа, за якою немає майбутнього для смартфонного бізнесу. Компанії настав час визнати, що цей напрямок для неї мертвий і безперспективний. Процес відходу «у інший світ» затягнувся і у квітні завершиться логічним кінцем — LG припинить виробництво смартфонів.
Новина про це сьогодні розповсюдило авторитетне видання Bloomberg із посиланням на південнокорейський ресурс DongA llbo. Джерело вказує, що спроби продати смартфонний бізнес в'єтнамської компанії VinGroup виявилися безрезультатними, сторони не домовилися. І тепер LG піде шляхом «так не діставайся ж ти нікому» і просто закриє мобільний підрозділ.
Чому це станеться? Відповідь відома і лежить на поверхні — смартфонний бізнес збитковий для компанії та її пристрої продаються мізерними тиражами. Нескінченно накопичувати збитки неможливо. Мобільний бізнес компанії зростав до 2015 року, але згодом стався переломний момент, коли китайські компанії почали тіснити визнаних грандів, включаючи LG, яка в результаті так і не змогла протиставити щось цьому натиску, її апарати не могли скласти конкуренцію пристроям інших компаній.
Слідом настав період пошуку та експериментів, коли LG намагалася врятувати ситуацію, провівши реорганізацію та неодноразову зміну керівництва, а також намагаючись запропонувати ринку щось дивне. Смартфони компанії не «злетіли» і настав час поставити крапку в низці невдалих спроб вибратися з ями.
Подейкують, що проект LG Rainbow буде закритий, а ось доля розсувного LG Rollable досі не зрозуміла. Але, мабуть, компанія розпрощається з ідеєю випустити смартфон з дисплеєм, що розтягується. А ось самі гнучкі матриці вона продовжить створювати та виробляти. Швидше за все, із закриттям мобільного підрозділу LG припиниться підтримка її апаратів. Співробітників підрозділи звільняти не збираються, їм запропонують працювати на благо компанії в інших відділах і центрах.
Підписуйтесь на Andro News в Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.
Джерело: Bloomberg