Redmi AirDots 2 vs Redmi AirDots 3: учора були по $17, а тепер $30. Але чи краще стали?
Оглядаємо Redmi AirDots 3 і з'ясовуємо, чи виправдовують вони своє існування
Xiaomi не перша компанія, яка почала виробляти TWS-навушники, але саме вона серед тих, хто почав пропонувати гарнітури на всі гроші: доступні і з оптимальним балансом можливостей за свій прайс. І вона прагне не поступитися таким важливим ринком як бездротові навушники. Але у випадку з Redmi AirDots 3 у неї це може не вийти. Давайте подивимося, на що здатні Redmi ArDots 3 і наскільки вони виправдовують цінник, що збільшився.
Навушники поставляються в досить значний зарядний кейс, габарити якого обумовлені ємним акумулятором, здатному зарядити навушники 3-4 рази. Сама гарнітура також не відрізняється витонченістю та компактністю. Але при цьому сам футляр приємно тримати в руках, матеріали використовуються не найвідстійніші. В цілому дизайн вийшов типовим для гарнітур Xiaomi і таким, що не відштовхує.
Ергономіка не єдиний мінус Redmi AirDots 3. Встановлений у вухо навушник доводиться крутити, щоб знайти правильне положення і через досить тривалий час він відчувається «камінням», якого хочеться швидше позбутися.
Ниття про недоліки Redmi AirDots 3 продовжимо тим, що сенсорне керування працює кострубато, а датчик автопаузи відверто тупить і спрацьовує з великою затримкою. Звукова частина навушників також є прикладом здешевлення і спроби вписатися в заданий прайс. Звук непоганий, але тільки якщо не почати порівнювати звучання з трохи дорожчими аналогами. Redmi AirDots 3 звучать невиразно, прісно і без запалу.
Ще один біль – робота мікрофона. Співрозмовники відзначатимуть приглушене та невиразне мовлення, шум буде незмінним супутником розмови. Коротше, якщо хочете хороші та недорогі навушники, то Redmi AirDots 3 – не найкраще рішення. Бентежить багато аспектів і краще пошукати інший варіант. Усі подробиці – на відео. А огляд у текстовому варіанті читайте за цим посиланням .