Маленькі флагмани нікому не потрібні. Попит на iPhone 12 mini тому підтвердження
Фанатів компактних флагманів дедалі менше
Небажання компаній виробляти компактні смартфони має підстави. Все ж таки споживати контент зручніше на пристроях з великим дисплеєм, тому користувачі досить охоче стали користуватися лопатофонами. І продаж iPhone 12 mini тільки підтверджує, що час компактних і з хорошим «залізом» смартфонів минув.
Читати також: Cydia подала до суду на Apple через монополію на ринку iOS-додатків
Схоже, що апарати з екранами невеликою діагоналлю набридли користувачам попит на iPhone 12 mini далеко не ажіотажний. Так, за даними аналітиків Wave7 Research, компактний mini-смартфон не користується попитом у США. У перший місяць продажів iPhone 12 mini був найменш популярним пристроєм з нової серії айфонів і його продажі становили не більше 5% від усіх iPhone, що продаються.
А найпопулярнішою новинкою в торгових мережах стільникових операторів США став iPhone 12, на який припало від 24% до 33% усіх продажів. І це за умови, що iPhone 12 та iPhone 12 mini по своїй суті один і той же смартфон, а ключова відмінність у діагоналі дисплея: 6,1 дюйми проти 5,4 дюйми. Серед спрощень mini-версії від базової варіації серії також варто згадати меншу ємність акумулятор на 2227 мАч і швидкість зарядки MagSafe обмежена 12 Вт, тоді як у iPhone 12 ці параметри склали 2815 мАч і 15 Вт.
При цьому просять за iPhone 12 mini на $100 менше. Але користувачі готові платити більше аби отримати смартфон з великим дисплеєм. Можливо, різдвяні розпродажі прискорять попит на компактний айфон, але це буде короткостроковий сплеск і навряд чи змінить ситуацію докорінно.
Читати також: Apple почала роботу над своїм власним модемом для наступних iPhone
Проти об'єктивної реальності не попреш. Користувачі хочуть смартфони з яскравими та великими дисплеями. Це правда життя, подобається вона нам чи ні, вже не важливо. Все вказує на те, що і у виробників Android-смартфонів немає стимулу виробляти компактні флагмани.
Підписуйтесь на Andro News в Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.
Джерело: pcmag
Все как всегда, хомяки воют что никто не выпускает компакты, а когда выпускают, то по факту никто их не покупает