Оприлюднено новий патент від Xiaomi. Описаний принцип контролю та запобігання здуттю батарей

09.02.2021 1829 0

Розбираємося в описі до патенту від Xiaomi

Незвичайна новина прийшла вчора із Китаю. Згідно з одним витоком, був опублікований патент, який Xiaomi Mobile Software Co подала ще на початку 2017 року. І цей патент стосується принципу контроль здуття акумулятора. Давайте розберемося.

Читати також: Вихід Xiaomi Mi 11 Pro та Xiaomi Mi 11 Ultra доведеться почекати

Не можна ігнорувати той факт, що зараз акумуляторним батареям як ніколи важко. З одного боку, потужне залізо готове сильно навантажити акумулятор своїм споживанням. З іншого боку, постійно збільшуючи потужність і швидкість зарядки, виробники роблять і цей процес згубним для акумуляторів.

Такі навантаження призводять до температурних розширень акумуляторів у дуже тісному корпусі сучасного смартфона.

Патент від Xiaomi не покликаний вирішити цю проблему, лише допоможе контролювати її. Згідно з описом суть винаходу полягає в наступному: акумуляторної батареї встановлюються датчики, які повинні визначати ступінь розширення батареї, і допомогти системі на це «відреагувати». Виходить, що такий датчик під час спрацьовування, дає сигнал для запуску процесу «тротлінгу» для батареї - він не дозволяє заряджання перевантажувати акумулятор або знижує навантаження на нього. Це може допомогти продовжити ресурс батареї та не боятися її деформації чи навіть вибуху.

Звучить цілком зрозуміло та логічно. Залишається лише дізнатися, наскільки це компактно і точно. Поки не ясно, в яких масштабах такий датчик зможе контролювати розширення батареї в умовах тісного корпусу смартфона. Також немає жодних даних про конкретні випробування.

Читати також: Xiaomi придумала смартфон для 3D-зйомки

Хотілося б, щоб у інженерів вдалося знизити рівень деградації батарей у найближчому майбутньому, тому що «гонка озброєння» зі швидкостями зарядок вже стала приводом гарячих обговорень і жартів на тему раптової смерті батарей у сучасних гаджетах.

Підписуйтесь на Andro News у Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.

Джерело: mydrivers.com

Автор: Макс Ходаковский Дата публікації: 09.02.2021
Коментарі
Всього коментарів: 0
Тут може бути написаний ваш коментар
 

Останні ролики на YouTube