Redmi Note 11 Pro - бюджетник з топовими характеристиками?

27.11.2021 126062 10

Огляд смартфона Redmi Note 11 Pro – бюджетник з топовими характеристиками?

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн та габарити

Процесор та продуктивність в іграх

Система та обмеження в китайській версії

Камери та якість фото

Комунікації

Ціна

Підсумки

Привіт друзі! Першого листопада Xiaomi презентували в Китаї нову лінійку доступних смартфонів Redmi Note 11. Було показано кілька моделей, але сьогодні ми зупинимося на найцікавішій , а саме на Redmi Note 11 Pro . Це має бути топовий бюджетник з крутими характеристиками та підтримкою флагманських технологій. Чи все так райдужно насправді – сьогодні й дізнаємось. Сідайте зручніше і приступайте до читання нашого огляду.

Технічні характеристики

Діагональ екрану:

6,67″

Матриця:

AMOLED

Роздільна здатність екрана:

1080х2400 пікселів

Додаткові характеристики дисплея:

Частота оновлення 120 Гц, підтримка HDR10, стандартна яскравість 700 ніт, максимальна – 1200 ніт

Габарити:

163,7x76,2x8,3 мм, вага 207 г.

Матеріали корпусу:

Скляна задня кришка та пластикові грані

Кольору:

Milky Way Blue (білий з блакитним відливом), Forest Green (зелений), Mysterious Black (чорний), Timeless Purple (фіолетовий)

Процесор:

MediaTek Dimensity 920 5G (6 нанометрів)

Графічний прискорювач:

Mali-G68 MC4

Ядра:

Два ядра Cortex-A78 з тактовою частотою 2,5 ГГц і шість ядер Cortex-A55 з тактовою частотою 2,0 ГГц

Варіанти пам'яті:

6/128 Гб, 8/128 Гб, 8/256 Гб

Операційна система:

MIUI 12.5, Android 11

Основна камера:

108 Мп (діафрагма f/1.9, розмір пікселя 1/1.52", розмір матриці 0.7µm, технологія Dual Pixel) + 8 Мп (ультраширокий об'єктив, кут огляду 120˚) + 2 Мп (діафрагма f/2.4, телефото макро)

Запис відео в 4K@30fps

Фронтальна камера:

16 Мп, запис відео в 1080p@30fps

Комунікації:

Bluetooth 5.2, NFC, ІЧ - порт , GPS, Wi-Fi 6

Акумулятор:

5160 мАч

Швидка зарядка:

67W, заряд до 100% за 43 хвилини

Офіційна ціна:

Від 300 доларів (CN Version)

Як бачимо, за технічними характеристиками Redmi Note 11 Pro – це просто звір. У смартфоні заявлені всі круті фішки, такі як AMOLED-екран із частотою оновлення 120 Гц, продуктивний процесор від MediaTek, 108-мегапіксельна камера та навіть швидка 67-ватна зарядка. На папері новинка від Redmi виглядає просто цукеркою, але розбиратися докладніше.

Комплектація

Redmi Note 11 Pro поставляється у білій прямокутній коробці з великими золотими написами. Виглядає непогано: навіть складається враження, що тримаєш у руках упаковку від дорогого та преміального пристрою. У коробці виявляємо сам смартфон та додаткові аксесуари, якими Сяомі завжди комплектує свої телефони. Перше, що впадає у вічі – це мінімум пластика. Єдиний пластик у комплекті – зарядний пристрій, решта зроблено виключно з паперу. Так-так, Xiaomi теж почали активно підтримувати всю цю історію із турботою про природу. Хоч тішить, що блок живлення поклали.

Давайте детальніше розглянемо комплект Redmi Note 11 Pro. Нас зустрічає важкий блок живлення потужністю 67 Вт, кабель USB Type-C та прозорий силіконовий чохол. Якість чохли, як завжди, посередня, так він ще має досить неприємний запах. Але неприємний аромат швидко вивітрюється. Ще в комплекті є документація та скріпка для SIM-лотка, але це нам нецікаво. Захисна плівка вже наклеєна на екрані Redmi Note 11 Pro, за що окремий плюс Сяомі. Навушники, ясна річ, відсутні. У цьому комплектація закінчується, тому переходимо безпосередньо до героя сьогоднішнього огляду.

Дизайн та габарити

Redmi Note 11 Pro отримав нову фішку в дизайні, а саме плоскі грані. Вам це нікого не нагадує? Так, все вірно, тут явний закос під останні айфони. І це в жодному разі не тішить, оскільки китайці знову почали копіювати всім відомий американський бренд. Постає питання - навіщо? Якщо не можете самі вигадати якусь круту зміну дизайну, то залиште тоді все як було. Та й у повсякденному використанні плоскі грані відчуваються максимально неприємно. Телефон врізається в руку та тримати його незручно. Більше того, грані виконані з пластику, що відразу впадає у вічі і нагадує, що перед нами всього лише бюджетник. Загалом навряд чи таку зміну в ергономіці хтось оцінить.

В іншому ж дизайн Redmi Note 11 Pro тішить. Задня скляна панель, і завдяки матовому напиленню на ній майже не залишаються сліди від пальців. Рамки дуже тонкі, співвідношення екрану до корпусу складає 86.1%. Модуль фронтальної камери, розташований у центрі, просто крихітний. Також заявлено захист загартованим склом Corning Gorilla Glass 5.

Блок камер великий через 108-мегапіксельний модуль, але виглядає акуратно, хоч і сильно виступає. Дизайн блоку камер нагадує аналогічне рішення у Redmi Note 10 Pro. Тішить різноманітність колірних варіантів. Є чорна, зелена, фіолетова та біла з блакитним забарвленням корпусу. Особливо свіжо виглядає фіолетовий колір, та й білий із блакитним відливом багатьом сподобається.

Швидко пробіжимося за цифрами. Габарити Redmi Note 11 Pro складають 163,7 x76, 2x8, 3 мм при вазі 207 грам. Redmi в міру тонкий і легкий, але це, звичайно, не компакт. З роз'ємів залишили аудіоджек та інфрачервоний порт, але підтримку SD-карти прибрали. Тому рекомендуємо відразу купувати версію на 256 Гб і не хвилюватися про завантаженість внутрішнього накопичувача.

Якість екрану

Новинка від Redmi може похвалитися 6,67-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1080 на 2400 пікселів та частотою оновлення 120 Гц. Підтримується режим HDR10, пікова яскравість становить 1200 ніт, щільність пікселів на дюйм – 395 ppi. Ви точно не очікували на такі відмінні параметри від смартфона з бюджетного сегменту. При цьому, дисплей Redmi Note 11 Pro непоганий не тільки на папері. Насправді кольоропередача правильна і приємна, кольори соковиті, яскравості більш ніж достатньо, сенсор чуйний і не глючить. Навіть у телефонах вартістю 300-400 доларів ви навряд чи знайдете такий крутий екран, а у бюджетному ціновому сегменті у нього взагалі немає конкурентів.

Незважаючи на те, що Redmi Note 11 Pro оснащений матрицею АМОЛЕД, повноцінного AOD, як і раніше, немає. Екран залишається активним лише 10 секунд, і це не Always on Display. Така сама проблема спостерігалася й у минулому поколінні Редміків. Дуже шкода, що компанія ніяк не може завезти до бюджетників адекватний AOD. Функції DC Dimming немає, але рівень ШІМу і так адекватний, а саме:

  • 100% – 4%;
  • 75% – 4%;
  • 50% – 5%;
  • 35% – 6%;
  • 25% – 7%;
  • 15% – 29%;
  • 5% – 30%;
  • 0% – 17%.

Нагадуємо, що якщо ШІМ перевищує 20%, у деяких людей може виникати біль голови, втома очей та інший дискомфорт. Але в Redmi Note 11 Pro такий рівень мерехтіння спостерігається лише на яскравості 15-5%. Докладніше дізнатися про ШІМ та його вплив на здоров'я ви можете в окремій статті .

Процесор та продуктивність в іграх

На борту Redmi Note 11 Pro стоїть новий 6-нанометровий процесор MediaTek Dimensity 920 5G. Це не флагманський чіп, але він точно вищий за середній рівень. Відразу розповімо, як поводиться телефон у вимогливих іграшках. У Shadowgun Legends після 30 хвилин гри середня частота кадрів склала 55 FPS при нагріванні корпусу 45°C. Такий показник можна вважати чудовим. Genshin iMpact видає не таку круту картину, але грати також цілком комфортно: на ультрависоких налаштуваннях після півгодини гри маємо 39 FPS з нагріванням 47°C. Дуже тішить повна відсутність просідань. Redmi Note 11 Pro з гідністю пройшов тест на тротлінг: графік весь час був у зеленій зоні.

Загалом новинку від Redmi спокійно можна назвати непоганим ігровим пристроєм. Зірок з неба не чекайте, але комфортно пограти ви точно зможете. Для кращого розуміння ситуації скажемо, що Dimensity 920 5G – це прямий конкурент Snapdragon 778G Qualcomm. Але Снапдрагон програє як у частоті кадрів, і у плані нагрівання. Навіть флагманський чіп Snapdragon 888 у тесті тротлінгу показує себе набагато гірше.

Система та обмеження в китайській версії

Redmi Note 11 Pro працює під управлінням MIUI 12.5 на базі Android 11. Всі ми знаємо, наскільки «стабільно» поводяться свіжі збірки Міюай, але в Redmi Note 11 Pro оболонка функціонує нормально. Під час використання ми не помітили серйозних лагів та вильотів. Понад те, навіть мікрофризів був. Якщо виставити 120 Гц, все відкривається дуже плавно та красиво.

У цьому ж пункті розповімо і про датчик наближення, який дуже порадував. Напевно, ви пам'ятаєте, яка жерсть була з датчиком Redmi Note 10 Pro. Але в новому поколінні Редміков розробники успішно усунули цей баг: тепер датчик працює якщо не ідеально, то дуже непогано.

А зараз зверніть увагу на важливий момент. Redmi Note 11 Pro – це смартфон лише для Китаю. Глобальної версії поки що немає, і деякі характеристики у неї відрізнятимуться. А якщо перед нами китайська версія, то російської мови, відповідно, немає. У налаштуваннях системи можна вибрати або китайську, або англійську мови, що дуже сумно. Утиліта More Local частково додає російську мову, але повноцінного перекладу все одно не буде. З коробки відсутні Google сервіси, але вони спокійно ставляться з магазину додатків.

На жаль, китайська версія має ще один істотний недолік - це відсутність важливих діапазонів 4G. Redmi Note 11 Pro не підтримує сьомий та двадцятий бенд. Ці частоти є дуже важливими в Україні та Росії, тому з мобільним інтернетом можуть спостерігатися проблеми в деяких містах. Наприклад, в Одесі нормально працює і Водафон, і Київстар, але як справи з мобільним інтернетом будуть конкретно у вашій місцевості - велика загадка. Ось такі 4G бенди підтримує новий Redmi: 1, 2, 3, 5, 8, 19, 34, 38, 39, 40, 41, 42.


Вас може зацікавити: Google Pixel 6: і це найкращий Android смартфон?

Камери та якість фото

Наступний параметр – камери. Redmi Note 11 Pro завезли 108-мегапіксельний сенсор, але нічого надприродного він не робить. Фото виходять просто нормальної якості, але про флагманський рівень не варто говорити. Чомусь відсутня різкість: фото виходять трохи змащеними, контрастність на мінімальному рівні. На додачу зображення ще й бляклі, що особливо помітно під час зйомки у похмурі дні. Ситуацію можна трохи покращити, якщо покопатися в налаштуваннях та фотографувати за умов хорошого освітлення. Але все одно супер крутого результату від камер не чекайте.

Щоб вам було зрозуміліше, ми порівняли камеру Redmi Note 11 Pro та Mi 11 Lite. Фото виходять практично одного рівня, але Редмік краще показує себе при нічній зйомці завдяки деталізації і яскравості.

Також новинка отримала 8-мегапіксельний ультраширик. Зі своїм завданням він справляється добре, тішить кут огляду та відмінна деталізація. Але, знову ж таки, суттєвої різниці з Мі 11 Лайт немає. Макро телевізор на 2 Мп взагалі коштує для галочки, реальної користі від нього ви не помітите. Записувати відео на основну камеру можна максимально як 4K з 30fps. Це хороший показник, але у такій якості відсутня електронна стабілізація. Вона є лише під час запису у FHD. Це дуже засмучує. Сяомі знову штучним шляхом урізали можливості нового Redmi, щоб модель залишалася в бюджетному сегменті та не могла конкурувати з дорожчими пристроями компанії. Така сама ситуація спостерігається і з AOD, про що ми вже розповідали.

Фронтальна 16-мегапіксельна камера трохи краща, ніж у Mi 11 Lite. На Redmi Note 11 Pro чудова деталізація та контрастність, та й відтінок шкіри передається більш правильно. В іншому ж це стандартна середньорівнева фронталка, що цілком підійде для соцмереж.

Комунікації

Швидко пройдемося за комунікаційними технологіями. Redmi Note 11 Pro отримав Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6, NFC та набір навігаційних служб. Вібромотор лінійний, з чітким та приємним відгуком – анітрохи не гірше, ніж у дорожчих моделей. Також присутні стереодинаміки з якісним та в міру гучним звуком. Коротше, у цьому плані до Redmi Note 11 Pro не причепишся. Китайці правда постаралися і приділили увагу навіть другорядним параметрам, таким як звук, вібромотор та датчик наближення.

Батарея та час автономної роботи

Перед тим, як озвучити ціни та підбити підсумок, трохи поговоримо ще про автономність. І тут Redmi Note 11 Pro просто красень. Місткість батареї становить 5160 мАг, підтримується швидка зарядка на 67 Ватт. Процесор MediaTek Dimensity 920 5G у зв'язці з AMOLED-екраном видає чудову енергоефективність. У нашому фірмовому тесті смартфон протримався 9 годин та 55 хвилин, і це дуже добрий показник. Ви точно можете розраховувати на день активного використання, а швидка 67-ватна зарядка повністю нагодує батарею лише за 43 хвилини.

Ціна

Оскільки Redmi Note 11 Pro не можна придбати у Європі, озвучимо китайський прайс. За базову версію (6/128 Гб) потрібно заплатити близько 300 доларів. Топовий варіант на 8/256 Гб коштуватиме вже 480 доларів.

Підсумки

Не можна сказати, що Redmi Note 11 Pro – це ідеальне співвідношення ціни та якості. Трохи дорожче можна придбати глобальну версію Poco F3 або Realme GT Neo 2. У цих моделях характеристики вже наближені до флагманського рівня. Якщо хочете саме новий Redmi з одинадцятої серії – зверніть увагу на бюджетний Redmi Note 11 (Poco M4 Pro 5G) або дочекайтеся виходу глобальних Redmi Note 11 Pro та Pro Plus. При цьому, міжнародні Редміки повинні відрізнятися від китайських як за дизайном, так і технічними характеристиками.

Купити зараз китайський Redmi Note 11 Pro якось недоцільно. Навряд чи хтось буде готовий упокоритися з відсутністю російської мови та проблемами з 4G. Якщо хочете придбати новинку як експеримент чи просто для інтересу – тоді ОК. Але як основний смартфон для використання протягом декількох років – точно ні.

Плюси:

  • барвистий АМОЛЕД-екран із частотою оновлення 120 Гц;
  • цікаві забарвлення;
  • скляна задня панель;
  • низький рівень ШІМу;
  • гарна продуктивність у іграх;
  • стабільна робота датчика наближення;
  • стереозвук;
  • стабільна робота ОС;
  • непогана фронтальна камера;
  • якісний вібромотор;
  • швидка зарядка на 67 Вт;
  • відмінна автономність.

Мінуси:

  • немає російської;
  • не підтримуються важливі бенди;
  • середня якість фото на основний модуль;
  • пласкі пластикові грані;
  • не можна поставити картку пам'яті;
  • підвищена вартість як для китайської версії.

Пишіть у коментарі, чи сподобався новенький Redmi Note 11 Pro. Нам дуже цікаво дізнатися про вашу думку!

Автор: Алина Никитина Дата публікації: 27.11.2021
Коментарі
Всього коментарів: 10
 
Артем
1
Пользуюсь 2 мес,все топ все устраивает и звонит и играет и снимает как должен за свои деньги,даже намного лучше,аппарат достойный думаю не пожалеете!
15.01.2023 03:36
Відповісти
VooDoo
1
А что насчёт влагозащиты, она есть или нет?
10.12.2022 18:11
Відповісти
Ari
0
4 месяца пользуюсь.
Больше никогда Сяоми не куплю!
Камера - жуть. Синяки на лице.
Звук на видео - Как тряпку в бочке полощут!
После Honorа - полный провал за 32к.
Что угодно, кроме Сяоми!
02.10.2022 10:06
Відповісти
Sheva
0
Ты лошара. Купил голимую китайскую реплику за три рубля, и теперь не доволен. Дорого - мило, дёшево - гнило. Оригинал надо было брать.
03.02.2023 22:04
Відповісти
Shakirov Marat
2
Я все был против амоледа, ну раз ШИМ около 5% то думаю стоит обратить внимание, тем более скоро на ips походу нечего и не будет.... Достойный аппарат, и глобалку уже вроде завезли... Спасибо за обзор)
16.02.2022 01:09
Відповісти
Мифтахутдинов Айрат
4
карту памяти ставить можно и качество фото хорошее
12.01.2022 15:36
Відповісти
Vino
0
Когда выйдет глобальная версия ?
Сколько ещё ждать, уже скоро 12 будет наступать))) реально засранцы. Китай и глобал нужно одновременно представлять питтту хи
04.01.2022 17:58
Відповісти
Vino
1
Когда выйдет глобальная версия ?
Сколько ещё ждать,к
04.01.2022 17:56
Відповісти
Александр В
6
Ещё у НТС был диамонд)
28.11.2021 14:59
Відповісти
Рекун Антон
11
Закос в дизайне под айфон в виде плоских граней может и есть, но, черт возьми, за последние года я не видел ни одного телефона с плоскими гранями, кроме айфона. В своё время была HTC Legend, алюминиевый корпус и плоские грани для меня были офигенными.
28.11.2021 10:52
Відповісти

Останні ролики на YouTube