Показали дизайн Poco M3. Як вам?
Ось із таким екстер'єром смартфон випустить Poco
Новина про намір "дочки" Xiaomi випустити 24 листопада смартфон Poco M3 стала сюрпризом. Нічого не віщувало, що компанія ще не закрила сезон прем'єр. Так, і інсайдерська братія цього разу не говорила про майбутній реліз новинки. Намагаючись урвати свою частку хайпа, відомий інформатор Ішан Агарвал сьогодні виклав у мережу рендер Poco M3.
Хоча саме зображення не є офіційним, з великою ймовірністю воно може виявитися достовірним і дозволяє скласти цілком чітке уявлення про дизайн новинки. І треба сказати, що смартфон запропонує, мабуть, суперечливу зовнішність за всю недовгу історію бренду.
Особливий інтерес представляє дизайн задньої панелі Poco M3, оскільки передня частина повторює вигляд багатьох пристроїв на ринку. З якихось причин дизайнери вирішили зробити візуально майданчик тильної камери справді величезним, який займає четверту частину «спинки». А щоб вона перевернула на себе всю увагу у вигляді Poco M3, вона чорного кольору і туди ж примудрилися втиснути логотип компанії. Таким виконанням блоку на всю ширину "спинки" новинка дуже нагадує камеру OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition . Ось і стався такий собі закос під ексклюзивну флагманську модель.
Такий дизайнерський маневр надає смартфону певної оригінальності і апарат явно не залишиться непоміченим. Якщо стояла мета зробити Poco M3 впізнаваним, вона досягнута. Але візуально таке рішення виглядає дещо незграбним і громіздким.
Відомо, що Poco M3 запропонує IPS-дисплей діагоналлю 6,53 дюйма роздільною здатністю FullHD+, бюджетний восьміядерний чіп Snapdragon 662, ємний акумулятор на 6000 мАч і 4 Гб оперативної пам'яті. Основна камера потрійна і як головне виступить датчик на 48-мегапікселів. На рівні припущень Poco M3 стане клоном за характеристиками Redmi Note 10 4G, чия прем'єра може відбутися в Китаї в один день з анонсом продукту Poco.
Підписуйтесь на Andro News у Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.
Джерело: 91mobiles
По крайней мере, если судить не по названию модели, а по реальной производительности.
По сути, это просто топтание на месте.