Збереження HiSilicon - продуманий маневр Huawei

13.06.2021 2634 3

Huawei не має наміру розформовувати або скорочувати штат HiSilicon

Huawei непохитна у своєму прагненні і надалі створювати фірмові чіпи. З вересня минулого року HiSilicon позбавили можливості виробляти процесори на потужностях TSMC, поставивши під удар напівпровідниковий бізнес компанії. Але незважаючи на це, Huawei не має наміру реорганізовувати «доньку» та скорочувати персонал.

Читати також: 10 мільйонів! Таке охоплення пристроїв HarmonyOS 2.0  

У 2020 році штат HiSilicon налічував понад 7000 співробітників і Huawei доведеться зробити це підприємство дотаційним, вливаючи серйозні засоби для утримання його та виплати заробітної плати. Це серйозне навантаження на бюджет компанії, яке зараз через санкції США зазнає серйозних збитків і не здатне заробляти як раніше. Але це не лякає Huawei, варто мета зберегти підрозділ, який спеціалізується на розробці процесорів.

Схоже, що компанія прагне зберегти напрацювання HiSilicon, що дозволить продовжити їх розвиток. Зараз важливо не втратити фахівців, але для цього їх доведеться все ж таки завантажити роботою. Наприклад, вони почнуть займатися створенням 8К-телевізорів. Вони не повинні втрачати кваліфікацію, вміти розробляти чіпи та інші компоненти на рівні найкращих компаній. Свого часу Huawei інвестувала чималі кошти, щоби зібрати команду професіоналів. Це «штучний товар», який легко розгубити, але складно потім зібрати докупи.

Читати також:   Як санкції для Huawei вдарили по Sony

Майже, напевно, частина розробників пішли в Honor, де вони зможуть зберігати кваліфікацію на належному рівні. Але в будь-якому випадку компанія хоче зберегти HiSilicon як центр розробки, який продовжуватиме створювати технології. Необхідно не розгубити потенціал на перехідний період доти, як компанія створить власну виробничу базу для випуску чіпів. А робота у цьому напрямку йде. Huawei інвестує величезні кошти у виробництво обладнання та фабрик з виробництва напівпровідникової продукції.

Підписуйтесь на Andro News в Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.  

Джерело: asia.nikkei

Автор: Ирина Кошелева Дата публікації: 13.06.2021
Коментарі
Всього коментарів: 3
 
Орос Артур
0
Або як варіянт передати/продати штаб у власність Honor до кращих часів (Зокрема Онор матимете перевагу на ринку у вигляді власних чипів. ) Ну, і більше конкуренції на ринку, що є завжди добре для кінцевого споживача
14.06.2021 07:06
Відповісти
nuraddin rozmetov
1
Желаю им удачи.
14.06.2021 00:43
Відповісти
Vital
0
nuraddin rozmetov, согласен
14.06.2021 16:33
Відповісти

Останні ролики на YouTube