Andro-ТОП

Топ захищених смартфонів для військових та для тих, хто хвилюється за свої данні
Топ захищених смартфонів для військових та для тих, хто хвилюється за свої данні
Військовим та рятувальникам доводиться працювати в екстремальних умовах: під дощем, в пилу, на морозі, під загрозою удару, прильоту чи падіння - тож ми підібрали топ захищених смартфонів
01.11.2023 6913 0
ТОП найпродаваніших смартфонів 2023: Samsung та iPhone у лідерах!
ТОП найпродаваніших смартфонів 2023: Samsung та iPhone у лідерах!
Що люди обирають серед смартфонів найбільше? Питання дуже складне, Але останній звіт Counterpoint Research розкриває топ-10 найбільш продаваних смартфонів за 2023 рік. Ось деталі...
30.10.2023 9756 0
Топ Android смартфонів  з ціною iPhone 15 – який телефон можна купити за 35000?
Топ Android смартфонів з ціною iPhone 15 – який телефон можна купити за 35000?
Що отримують користувачі Android за ціну найдешевшого Apple iPhone 15? Практично все у кращій якості та великий вибір.
29.10.2023 8107 0
Це працює? Топ смартфонів до 2000 та що вони можуть
Це працює? Топ смартфонів до 2000 та що вони можуть
Чи можна купити новий смартфон за 2000 грн? Так, але з масою обмежень.
21.10.2023 4107 0
Топ найкращих смартфонів від Samsung, iPhone, Google для селфі до 25 000 грн - що взяти?
Топ найкращих смартфонів від Samsung, iPhone, Google для селфі до 25 000 грн - що взяти?
Якісна фронтальна камера в смартфоні надзвичайно важлива в сучасному цифровому світі, про що часто забувають виробники китайськіх смартфонів - тож ми підібрали смартфони, де є якісна фронталка
15.10.2023 10655 0
ТОП смартфонів за версією AnTuTu у 2023 році
ТОП смартфонів за версією AnTuTu у 2023 році
Вибір смартфона завжди нелегка задача, але якщо це стосується кращих серед найкращих смартфонів - стає ще складніше. Тому ми зробили підбірку найкращих флагманів за версією AnTuTu.
13.10.2023 21935 0
Топ смартфонів у 2023 році зі слотом під карту microSD
Топ смартфонів у 2023 році зі слотом під карту microSD
Зараз уже важко знайти смартфон з картою microSD, все більше виробників переходять на хмарні сховища. Але все ж існують люди, яки люблять зберігати важливі лані на фізичних носіях.
06.10.2023 2838 0
Топ найпопулярніших Android-смартфонів в інтернет-магазинах України
Топ найпопулярніших Android-смартфонів в інтернет-магазинах України
Найбільш популярні смартфони за версією агрегаторів та інтернет-магазинів.
01.10.2023 12064 0
ТОП найкращих смарт-годинників 2023 року
ТОП найкращих смарт-годинників 2023 року
У цій підбірці ви знайдете найкращі смарт-годинники у 2023 році, які підійдуть кожному. Основними критеріями є: ціна, універсальність та вибір споживачів.
29.09.2023 5535 0
Топові смартфони Redmi Note останніх років: історія розвитку популярної серії
Топові смартфони Redmi Note останніх років: історія розвитку популярної серії
З часу виходу Redmi Note 8 Pro серія постійно розвивалася. Не завжди цей розвиток був швидким, але останні покоління незмінно кращі за попередні.
23.09.2023 3799 0
Найкращі планшети у 2023 році. Який купити для роботи та розваг
Найкращі планшети у 2023 році. Який купити для роботи та розваг
Ми підготували добірку з шести найкращих планшетів, які можна придбати у 2023 році. До рейтингу увійшли моделі різних популярних брендів. Вибір досить великий, тому кожен користувач зможе підібрати відповідний пристрій.
23.09.2023 25560 0
Який смартфон Apple обрати у 2023 році. ТОП iPhone в Україні
Який смартфон Apple обрати у 2023 році. ТОП iPhone в Україні
Смартфони Apple продовжують користуватися величезною популярністю у нашій країні. Тому ми зробили добірку з 5 різних телефонів Apple, які підійдуть під різні переваги та бюджет.
16.09.2023 1619 0
Топ ігрових смартфонів до 20 000: ультра налаштування не за всі гроші світу
Топ ігрових смартфонів до 20 000: ультра налаштування не за всі гроші світу
Топ смартфонів до 20 000, якщо ваш пріоритет - ігри. Зібрали найкращі смартфони зі стабільним FPS не за усі кошти світу
08.09.2023 2093 0
Як обрати камерофон у 2023 році! Невже 200 Мп – це лише маркетинг?
Як обрати камерофон у 2023 році! Невже 200 Мп – це лише маркетинг?
Як обрати гарний камерофон у 2023 році! Чи залежить якість фото від кількості мегапікселів? Чому 108-200 Мп – це лише маркетинг, а не реальна користь!
21.04.2023 4447 0
Найкращі флагмани на початок 2023 року
Найкращі флагмани на початок 2023 року
Які флагмани можна купити у 2023 році - ТОП найкращих смартфонів, характеристики, фото та ціни
19.04.2023 5125 0