Електронні гаманці росіян заблокують у PayPal

13.03.2022 2069 15

Продовжується результат та зупинення роботи у Росії цілого ряду іноземних компаній. Так, платіжний сервіс PayPal ще тиждень тому припинив надання своїх послуг у РФ, пославшись на «поточні обставини» та бажання приєднатися до багатьох фінансових та технологічних компаній, які призупинили свою діяльність у Росії після її вторгнення в Україну.

"За нинішніх обставин робота PayPal в Росії припиняється", - заявив головний виконавчий директор і президент Ден Шульман. Таким кроком компанія «підтримує міжнародне співтовариство у засудженні насильницької військової агресії Росії в Україні». Крім того було заявлено, що PayPal дозволить знімати кошти протягом обмеженого періоду.

Електронні гаманці росіян заблокують у PayPal – фото 1

І ось тепер було оголошено, що всім зареєстрованим на платформі росіянам необхідно терміном до 18 березня вивести кошти зі своїх електронних гаманців. PayPal припиняє свою роботу в Росії та всім користувачам у цій країні дається час для виведення коштів.

Раніше найбільший майданчик онлайн-комерції eBay повідомила всіх продавців у Росії про зупинення всіх транзакцій з російськими адресами. Придбати вони товар не можна. Серед причин такого кроку названо призупинення роботи ключових служб доставки та функціонування платіжних систем. Усіх продавців eBay, зареєстрованих у Росії, відправили у відпустку.

Підписуйтесь на Andro News у Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.

Джерело: reuters

Автор: Ирина Кошелева Дата публікації: 13.03.2022
Коментарі
Всього коментарів: 15
 
 
Павел Антонов 0
Вот были люди как люди и в одночасье стали уроды!
14.03.2022 23:24
Відповісти
Skos999 Rosrus@gmail.ru -2
Ребята, вы можете злиться, но 9 мая 2022 года в Киеве будет Парад Победы с настоящими ветеранами, без потомков Шухевичей и Бандеры..А вы все будете стоять и махать георгиевскими ленточками.Зеленский вас уже сдал, поменял на кокаин и печеньки от сынка Байдена...
13.03.2022 15:57
Відповісти
Гарагуля Ирина 3
Отлично спорим! Готовься соснуть у нас и ваша хваленая армия вместе с тобой:) Наблюдай, малолетка
13.03.2022 16:02
Відповісти
Skos999 Rosrus@gmail.ru -2
Хорошо, я согласен..)))Модератор пусть зафиксирует наш спор..Что ты можешь предложить, Ира...?
13.03.2022 16:15
Відповісти
Гарагуля Ирина 1
Публично извинишься и напишешь, что ты долбаеб, русские долбоебы и Путин фашист и убийца. Сделаешь такой плакат и выйдешь на площадь в своем населенном пункте, а нам фоточку пришлешь. Жду этого момента. 9 мая встречаемся тут, надеюсь не зассышь
14.03.2022 09:29
Відповісти
Vladislav D 0
Skos999 Rosrus@gmail.ru, ты хотел сказать парад фашистов (это я о вас), вот только в виде трупов, будете пародировать...
14.03.2022 08:13
Відповісти
Skos999 Rosrus@gmail.ru -4
Как заблокируют, так потом и разблокируют..На 9 мая если Куев целый будет, на Крещатике в ресторан пойдем, Катюшу петь будем..
13.03.2022 12:36
Відповісти
Сергей Жерихин 2
Skos999 Rosrus@gmail.ru, обязательно семью захвати, всех вас похороним
13.03.2022 12:56
Відповісти
Skos999 Rosrus@gmail.ru -2
Какой ты кровожадный, я же просто в ресторан собрался, а ты сразу семью мою резать собрался..А как же закон гостеприимства? Я вот напротив хочу чтобы ты и твоя семья были живы и здоровы..
13.03.2022 13:12
Відповісти
Сергей Жерихин 0
Skos999 Rosrus@gmail.ru, обязательно семью
захвати, всех вас похороним
13.03.2022 12:57
Відповісти
Борис Димов 1
Skos999 Rosrus@gmail.ru, а пока можешь куйца чеченского соснуть у себя там за поребриком. Знаю прекрасно, что чеченцы в Москве и не только с вами убогими делают. Приезжай под Киев и тут ещё соснёшь.
13.03.2022 12:58
Відповісти
Skos999 Rosrus@gmail.ru -3
А мне с чеченцами делить нечего...Они у вас на пороге сейчас, в денацификации участвуют..Скоро ещё арабы к ним из Сирии присоединятся.
13.03.2022 13:08
Відповісти
Гарагуля Ирина -1
Так и ты присоединяйся. Или слабо, ссышь пасть смертью храбрых?
14.03.2022 09:30
Відповісти
Борис Димов -1
Skos999 Rosrus@gmail.ru, а пока можешь куйца чеченского соснуть у себя там за поребриком. Знаю прекрасно, что чеченцы в Москве и не только с вами убогими делают. Приезжай под Киев и тут ещё соснёшь.
13.03.2022 12:58