Огляди китайських смартфонів та планшетних пк

Xiaomi Mi Watch Lite Огляд – Apple Watch за $45 у справі
Xiaomi готові вступити на ринки наших країн з новим бюджетним пристроєм – Xiaomi Mi Watch Lite. Однак перед цим компанія вирішила «прокатити» цей годинник у себе на батьківщині, де вони вийшли під ім'ям Redmi Watch. Саме їх ми вже придбали до себе в студію та готові розповісти вам про них.
18.12.2020
10681
2

iPhone 12 mini: розмір вирішує все? Apple змогла у компакт?
Мабуть, з усієї четвірки нових iPhone 12, найбільше цікаво було спробувати в реальності iPhone 12 mini. Хотіло дізнатися, як користуватися смартфоном невеликого розміру. Здавалося, що це буде дуже незручно, адже навколо панує засилля гігантів. І ці побоювання виправдалися.
13.12.2020
8302
2

Флагмани та екзотика: 10 найочікуваніших смартфонів 2021 року
10 помітних новинок 2021 року. Що відомо про найочікуваніші смартфони 2021 року
23.11.2020
12934
2

Найкращі смартфони 2020 року з цінником до $300. Версія Andro news
Із завидною регулярністю глядачі нашого YouTube-каналу звертаються до нас із проханням назвати найкращий смартфон у певній ціновій категорії. Сьогодні на ринку безліч пристроїв. Багато хто схожий один з одним. Тому потенційному користувачеві часом непросто розібратися і йому хочеться прийти в магазин і купити цілеспрямовано найкращу у своєму класі модель не надто заглиблюючись у нюанси.
22.11.2020
11673
2

Огляд OnePlus Nord - найгайповіший смартфон літа 2020!
Огляд OnePlus Nord: характеристики, ціна, де купити, відгуки, порівняння. Розповідаємо все про недорогий смартфон OnePlus
11.08.2020
30866
2

Redmi 9 - цей смартфон вартий уваги! Найкращий і доступний?
Огляд Redmi 9: ціна, де купити, відгуки, камера! Цей смартфон вартий уваги! Найкращий і доступний за 120$?
21.07.2020
31041
2

Zopo Zp999 lion heart / Zopo 3X відео огляд претендує на лідерство
В огляді Zopo Zp999 lion heart я постарався з'ясувати, чим же цей девайс хорош і чим поганий, зробивши багато різних тестів. В ході огляду на Zopo 3X, я виявив один невід'ємний мінус – пристрій дуже гріється.
04.12.2014
1907
2

iNew V3 Plus відео огляд потужного, модного та з актуальною ціною
Ми бачили багато різних гаджетів, але кожен з них з якимись вадами , Я не кажу що iNew v3 Plus є винятком, але це яскравий приклад 3-х в одному, а саме - потужності, моди та актуальної ціни.
30.11.2014
2375
2

Огляд OnePlus Nord 4 - один з найкращих смартфонів середнього класу
Огляд OnePlus Nord 4: чому його можна вважати найкращим молодшим флагманом, які технічні характеристики та скільки коштує. Головні конкуренти та трохи недоліків.
24.07.2024
14424
1

Google Pixel 8a: Чесний огляд. Чи є життя на березі "А"?
Продовження серії спрощених флагманів - Pixel 8a: чи варто купувати його прямо зараз, чи краще звернути увагу на конкурентів?
21.06.2024
111025
1

Огляд Choetech BS005 1200W - маленький рятівник у світі темряви!
Огляд Choetech BS005 1200W – плюси та мінуси, характеристики, фото
21.01.2024
12450
1

Огляд Poco X6 5G – довгоочікуване продовження улюбленої серії
Огляд Poco X6 5G (Поко Х6) - характеристики, фото, ціна, конкуренти, плюси та мінуси, чи варто купувати
16.01.2024
25922
1

Огляд Asus ROG Phone 8 та Asus ROG Phone 8 Pro – ігрові смартфони (не)для всіх
Детальний огляд ігрових смартфонів Asus ROG Phone 8 та Asus ROG Phone 8 Pro - характеристики, потужність, фото, ціна, відмінності між моделями, плюси та мінуси, чи варто купувати
12.01.2024
5345
1

Poco X6 Pro знищить конкурентів, Apple зганьбилась з iPhone 15 Pro та Watch Ultra, а про Galaxy S24 вже відомо все
Цей тиждень був дуже насичений на різноманітні анонси та новини. Ми зібрали найцікавіші події в одному місці
24.12.2023
20287
1

Огляд Realme GT5 Pro – ось це справжній вбивця флагманів!
Огляд Realme GT5 Pro (Реалмі Джиті5 Про) - технічні характеристики, ціна, фото, порівняння з конкурентами, плюси та мінуси, чи варто купувати
11.12.2023
6098
1