Текстові огляди

Огляд Asus Zenfone 10 - найкращий компактний смартфон у світі!
Огляд ASUS ZENFONE 10 - плюси та мінуси, чим відрізняється від попередника, та вирізняється серед конкурентів
14.08.2023
11649
2

Огляд OnePlus Nord 3 (Ace 2v): «скарб» виявився зовсім не скарбом!
Огляд OnePlus Nord 3 (Ace 2v) - характеристики, фото, ціна, чим відрізняється китайська версія від європейської
07.08.2023
18665
2

Огляд Xiaomi Redmi 12 – аутсайдер чи топовий бюджетник?
Детальний огляд Xiaomi Redmi 12 - характеристики, фото, порівняння з конкурентами, скільки коштує
27.06.2023
56562
2

Огляд Vivo X70 Pro Plus - новий найкращий Android смартфон?
Огляд смартфона Віво Х70 Про Плюс (Vivo X70 Pro Plus) на Snapdragon 888+ — ціна, характеристики, де купити, камера, порівняння
19.10.2021
42977
2

Xiaomi Mi Mix 4 - головні інновації в одному флаконі
Огляд Сяомі Мі Мікс 4 (Xiaomi Mi Mix 4) - ціна, технічні характеристики та розміри бюджетного смартфона від Xiaomi
26.08.2021
25638
2

Огляд OnePlus Nord 2: характеристики та розміри
Огляд Oне Плюс Норд 2 ( OnePlus Nord 2) - габарити та тест камери смартфона від OnePlus
17.08.2021
33956
2

Realme 8 - серйозний конкурент Xiaomi
Огляд Реалмі 8 (Realme 8) - характеристики та розміри телефону, тест камери та автономності
11.05.2021
57139
2

Realme GT Neo - приборканий спорткар?
Огляд Realme GT Neo (Ріалмі ГТ Нео) ) - ціна, технічні характеристики та габарити нового ігрового смартфона, його продуктивність в іграх та камера.
27.04.2021
34520
2

Huawei Band 6 - розумний браслет, який треба брати!
Огляд шикарного фітнес-браслету Huawei Band 6 (Хуавей Бенд 6) - опис функцій, зручності використання та порівняння з аналогічними продуктами від конкурентів.
22.04.2021
11211
2

Огляд Poco X3 Pro - переваги та особливості
Поко Ікс 3 Про (Poco X3 Pro) - розміри та характеристики нового смартфона від Xiaomi
12.04.2021
35996
2

Огляд OnePlus Nord - найгайповіший смартфон літа 2020!
Огляд OnePlus Nord: характеристики, ціна, де купити, відгуки, порівняння. Розповідаємо все про недорогий смартфон OnePlus
11.08.2020
30821
2

Redmi 9 - цей смартфон вартий уваги! Найкращий і доступний?
Огляд Redmi 9: ціна, де купити, відгуки, камера! Цей смартфон вартий уваги! Найкращий і доступний за 120$?
21.07.2020
31013
2

Огляд OnePlus Nord 4 - один з найкращих смартфонів середнього класу
Огляд OnePlus Nord 4: чому його можна вважати найкращим молодшим флагманом, які технічні характеристики та скільки коштує. Головні конкуренти та трохи недоліків.
24.07.2024
13843
1

Google Pixel 8a: Чесний огляд. Чи є життя на березі "А"?
Продовження серії спрощених флагманів - Pixel 8a: чи варто купувати його прямо зараз, чи краще звернути увагу на конкурентів?
21.06.2024
95936
1

Огляд Choetech BS005 1200W - маленький рятівник у світі темряви!
Огляд Choetech BS005 1200W – плюси та мінуси, характеристики, фото
21.01.2024
12434
1