Вилітають програми для Android. Як виправити

23.03.2021 48400 12

Альтернативний спосіб вирішити проблему з вильотом програм на пристроях з Android

Виліт додатків - став звичайним явищем для власників Android-смартфонів в останні дні. Причини в фарб, які ще називають мимовільні вильоти, можуть бути різні - несумісність утиліт з встановленою ОС або системними механізмами, брак оперативної оперативності або потужності чіпа. Як правило, проблема швидко усувається простим перезавантаженням, але сам факт появи вильотів не може не дратувати.

Вилітають програми для Android. Як виправити – фото 1

А нещодавно став відомим ще один спосіб вирішити проблему з вильотом додатків. Цей інструмент називається WebView, який можна знайти в Google Play, набравши у рядку пошуку Android System WebView. Потім необхідно натиснути на клавішу «Видалити» і виконати перезавантаження пристрою. Аналогічні події можна також виконати в меню програм, де знайти цю програму і виконати скидання. Якщо і це не допомогло, тоді потрібно вимкнути і потім увімкнути браузер Chrome у налаштуваннях девайсу, щоб програми перестали фарбуватися.

Судячи з перших відгуків, цілий ряд користувачів «Android System WebView» допоміг вирішити проблему. Деяким вдалося все виправити звичайним оновленням браузера. Тому немає причин відмовлятися від способу, що дозволяє уникнути вильоту додатків.

Підписуйтесь на Andro News у Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.

Джерело: phonearena

Автор: Ирина Кошелева Дата публікації: 23.03.2021
Коментарі
Всього коментарів: 12
 
 
Ник 1
Спасибо. Попробую.
01.02.2023 15:57
Відповісти
Ясинская Лариса -6
Спасибо большое. Очень помогли . Достаточно было обновить Chrome, и всё заработало
24.03.2021 06:38
Відповісти
Трамп Алекс 0
Сегодня стало вылетать приложение яндекс почта. Выполнил все с точностью наоборот. Обновил в Play Market приложения Chrome и Android system webview. Перегрузил Realmi 6 Pro и все заработало. Но все равно спасибо за статью.
23.03.2021 20:29
Відповісти
Kasiukhnych Taras 3
проверил, после удаления android system webview приложения перестали вылетать - Redmi Note 7 . Способ точно рабочий. Спасибо!
23.03.2021 18:06
Відповісти
Sergey Boyko 4
Вчера заметил вылет 3 приложений которые никогда не вылетали ранее, подумал ведутся технические работы.
23.03.2021 16:19
Відповісти
Ерёма Сергей 5
УРАААА! Спасибо, ребята, сработало! (Первый вариант помог, через Гугл плэй)
Я уже всё перепробовал, уже перепрошивать хотел)))
23.03.2021 14:26
Відповісти
highlander 3
Целый день сегодня мой гаджет poco f2 pro этой фигнёй страдает. Дуо Линго три раза переустановил. Андро ниус 2 раза. Пипец какой то
23.03.2021 14:22
Відповісти
Сяоман Алан 2
Работаю в мастерской, второй клиент за день оба xiaomi, и ещё Самсунг, на всех одна проблема , краш процесса
23.03.2021 14:13
Відповісти
Алексей 2
Здравствуйте, можешь помочь? У меня Redmi 8, вылетают приложения ВСЕ, не знаю что делать, способ выше некак ее помог, у меня Андройд 10 если сможешь помочь давай спишемся в вк panamera_3
08.05.2022 03:01
Відповісти
Omar 0
Привет, нашёл как исправить?
31.10.2022 22:33
Відповісти
DJ ANDRE 8
вы во время.....как раз сегодня начали приложения вылетать с каких то херов на ми 9т
23.03.2021 11:33
Відповісти
Остролистая 0
Это жёсткий наеб, я ниху* не помогает, только хуже стало НЕ ВЕДИТЕСЬ ЭТО ПИЗДЕШЬ! СТАЛО ТОЛЬКО ХУЖЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20.01.2023 19:48