Xiaomi Mi 11 - розчарував і наплював у душу всім фанатам

28.12.2020 5902 14

Все про Xiaomi Mi 11 за слідами презентації - характеристики, ціни, що нового і чому це відверто нудно, а від Xiaomi очікували більшого

Щороку перед анонсом титульних флагманів від Xiaomi тільки й розмов, чого від них чекають, наскільки вони круті і чи буде милостива компанія щодо ціноутворення. За великим рахунком, перші тривожні дзвіночки про Xiaomi Mi 11 прозвучали всього за пару днів до релізу, після того, як фанати дізналися, що «справа Apple» щодо виключення зарядки з комплекту підхопила Xiaomi. Але виявилось, що головні розчарування приберегли до прем'єри Xiaomi Mi 11.

Якоюсь мірою багато хто лояльний до марки Xiaomi, перш за все, через демократичні цінники. Але в міру зростання цін все більше багато хто задається питанням: а за що я плачу? Чи правильним кроком буде проголосувати доларом за новинку? Мабуть, сьогодні стався той самий випадок, коли випишемо рекомендацію власникам Xiaomi Mi 10 відмовитись переходити на Xiaomi Mi 11.

Xiaomi Mi 11 - розчарував і наплював у душу всім фанатам – фото 1

У випадку з новинкою не сталося відкриттів або чогось небаченого, все йде своєю повільною чергою, десь прибуло, але десь і впало. У період деякого лихоліття або переходу від флагманів з Snapdragon 865 до апаратів з Snapdragon 888, Xiaomi мав шанс захопити першість, випустити свій флагманський флагман, продемонструвати заявку на технологічне лідерство. Але зважаючи на все, у випадку з Xiaomi Mi 11 цей шанс втрачено.

У флагмана немає жодної «вау-фішки», це якісний та добротний апарат. З багатим і дорогим, але надлишковим за характеристиками дисплеєм, з новим чіпом, але його можливостей з надлишком прокачали зарядку, але урізали ємність батарейки. Але найбільший компроміс – камери. Сьогодні пропонувати флагман без телевізора та оптичного зуму, просто не солідно. І в Xiaomi Mi 11 вже немає тієї привабливості, що демонстрували свого часу «народні» флагмани.

При всьому вищесказаному, мало хто відмовиться отримати Xiaomi Mi 11 абсолютно безкоштовно. І такий шанс є. Щоб взяти участь у розіграші від вас потрібно виконати такі дії:

1. Підписатися на YouTube-канал Andro news – https://is.gd/i5FZ1q

2. Зареєструватися на сайті Letyshops - https://goo.gl/n9Q3w4

3. Залишити коментар під відео де поділитися своїми думками про Xiaomi Mi 11

4. Вказати Lety ID та дані для зв'язку

5. Вірити в успіх і віддячити нам лайком за це відео (не обов'язкова умова, але бажане для нас).

І тоги розіграшу підіб'ємо 28 січня і цього ж дня розіграємо 10 навушників Xiaomi AirDots 2 .

Автор: Ирина Кошелева Дата публікації: 28.12.2020
Коментарі
Всього коментарів: 14
 
 
bis_in 0
опять этот жидок в видео
29.12.2020 09:53
Відповісти
bis_in 0
опять этот жидок в видео
29.12.2020 09:53
Відповісти
bis_in 0
опять этот жидок в видео
29.12.2020 09:53
Відповісти
bis_in 0
опять этот жидок в видео
29.12.2020 09:53
Відповісти
monday Monday 0
Ну мне лично на влагозащиту и камеры всегда было плевать, жду редми к40 про, мб будет все тоже самое только экран и камеры чуть хуже но на 100 баксов дешевле, мне главное железо, экран и вибромотор хороший, на остальное пофиг вообще, а по этим показателям mi 11 пока что лучший в мире так-то, в совокупности конечно, нет ни одного аппарата, у которого было были бы те же самые плюшки все сразу.
29.12.2020 09:50
Відповісти
Виталий Ещенко 0
Да хороший смартфон , но нет влагозащиты , и камера в функциях откровенно очень подкачала . Думаю что это смарт не должен стоить
больших денег .
29.12.2020 08:38
Відповісти
Дмитрий Пикалов 0
И правильно: зачем переплачивать за кучу ненужных камер и зарядку...
29.12.2020 03:39
Відповісти
Vladislav D 0
Дмитрий Пикалов, или вообще покупать это китайское говно, лучше чуток подсобирать и купить нормальный качественный аппарат, без сбора данных...
29.12.2020 11:54
Відповісти
Евгений БЕСТ 0
развод лохов тупых))) с розыграшем) азххаха
29.12.2020 00:01
Відповісти
Vladislav D -4
Наконец тебе начало доходит что это говно все китайское!! это же сколько времени прошло да все никак...
28.12.2020 21:25
Відповісти
Марченко Роман 2
С каких пор выражение "качественный и добротный аппарат" стало синонимом говна?
28.12.2020 23:29
Відповісти
Небогаткин Дмитрий 0
чувак,я так полагаю что у тебя в голове вместо мозга го*но,возможно китайское.
28.12.2020 23:55
Відповісти
Vladislav D 0
Марченко Роман, какой добротный? тонами сбор данных, китайским правительством, вы все "бараны"... не удобный интерфейс, был у меня уже не помню какой, из-за неудобности я его просто через колено по полам херанул, купил Самсунг и все проблемы ушли! да цена у самсунгов конечно вышка как для например А50 6/128. но как раз это добротный и качественный.
а тот ещё и подглючивал, обновы не помогали, у друга вообще батарея через 3 месяца накрылась телефон последней модели 2019 года!
говно оно и в Африке говно!
29.12.2020 11:39
Відповісти
Vladislav D 0
Небогаткин Дмитрий, Небогаткин Дмитрий, а я так вижу тебе китайцы насрали в голову качественно (хоть это у них пока ещё качественно выходит), за это подарили тебе огрызок сяоми или редми, и ты теперь бегаешь с говном в голове, вместо мозгов (которых и так в принципе не было особо) и обсыраешь всех адекватных, нормальных, которые пытаюсь хоть как-то открыть глаза таким как ты например что это смартфоны выпускаються исключительно с очень тесной поддержкой правительства Китая! мам подумай или маму попроси, а то я же забыл у тебя же говно в голове... пускай она тебе расскажет что бесплатный или почти халявный сыр только в мышеловке, уже не раз в инете писали что если бы не поддержка из в не (правительства) то они бы закрылись, так как они продают в убыток!
вот и пусть мама твоя сделает вывод, если они продают в убыток то как они держатся на плаву или ещё выпускают новые модели, и не только смартфоны?
а не продажей ли занимаються тесно личных данных то, а? или правительство возможно и не только Китая...
думайте...
29.12.2020 11:52