Готується оновлення MIUI 14 для Redmi Note 9, Redmi 9 і POCO M3!

24.01.2023 45061 51

Ви вже навіть і не сподівались але...



Фірмову оболонку Android від Xiaomi  MIUI 14, планується випустити для серії смартфонів Redmi Note 9. Це нове оновлення принесе безліч нових функцій і покращень для популярної лінійки бюджетних смартфонів. 


Однією з головних змін у MIUI 14 є нова мова дизайну, яка має більш сучасний і мінімалістичний вигляд. Інтерфейс користувача стане більш інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні завдяки переробленим програмам.

 

Redmi-9-series-MIUI-14

 

З точки зору продуктивності, очікується, що MIUI 14 значно покращить серію Redmi Note 9. Xiaomi почала працювати над усуненням помилок, виявлених у MIUI 13. Вона застосує нові методи оптимізації, щоб смартфони працювали швидше та плавніше з меншим споживанням батареї.


Android 12 стане останнім великим оновленням Android для цих моделей. Після цього вони більше не отримуватимуть велике оновлення Android. MIUI 14 готується для смартфонів серії Redmi Note 9. Внутрішні збірки, вказані нижче підтверджують, що серія Redmi Note 9 отримає MIUI 14.

 

  • Redmi 9  V14.0.0.1.SJCCNXM, V14.0.0.1.SJCMIXM, V14.0.0.1.SJCEUXM  (lancelot)
  • Redmi Note 9  V14.0.0.1.SJOCNXM, V14.0.0.1.SJOMIXM, V14.0.0.1.SJOEUXM  (merlin)
  • Redmi 9T V14.0.0.1.SJQMIXM (lime)

 

Redmi-note-9S

 

Оновлення MIUI 14 для всіх перелічених моделей очікується у 2-му кварталі 2023 року. Всі ми знаємо що зі строками випуску оновлень у компанії не завжди все збігається з обіцянками, але будемо сподіватись що цього разу вони не підведуть.

 

Джерело: xiaomiui.net

Автор: Олександр Коваленко Дата публікації: 24.01.2023
Коментарі
Всього коментарів: 51
 
 
Дэн 1
ЛЮДИ Я ОНОВИЛ СВОЙ ТИЛНФОН ДО 13 МИЮАЙ И У МЕНЯ ЖОСКИЕ ЛАГИ ЖДУ ТЕПЕРЬ 14 ЧТОБЫ ВСЕ ИСПРАВИЛИ У МЕНЯ КЛЕШ ОФ КЛЕНС НЕ ТЯНЕТ А СО 2 ТЯНЕТ
22.05.2023 00:15
Відповісти
Юрий 0
Тоже самое (
19.06.2023 00:46
Відповісти
ФИРДАВСЖОН 0
Дизайн MIUI 14 очень супер дайте мне пожалуйсвта MIUI 14 на редми 9A?
12.04.2023 10:13
Відповісти
ФИРДАВСЖОН 0
Здравствуйте я фирдавсжон у меня редми 9A когда будет MIUI 14,, понравилось MIUI 14 пожалуйсвта дайте мне MIUI 14 на редми 9A?
12.04.2023 10:10
Відповісти
Владислав 3
Обновился до MIUI 13 упала скорость интернета, повышается только когда телефон заблокирован, что делать?
19.03.2023 09:06
Відповісти
Redmi 9c 2
Почему у редми 9с нету обновлений MIUI 13,а скоро ещё и только на редми 9 будет MIUI 14 я хочу чтобы и редми 9с дали обновление на MIUI 13,а позже на 14
14.03.2023 05:43
Відповісти
Угроза Redmi 2
Готовится mi 14 на Redmi 9...

Мы ещё сидим с mi 12 дадад сначало дайте mi 13, Я знаю что глобалка и др. Вышла mi 13,но у меня русская прошивка и для русских прошивки не вышла mi 13
25.02.2023 22:39
Відповісти
Пппп -1
Дак прошей
09.03.2023 18:32
Відповісти
Вова 0
Надоть прошивку сменить на индонезию
21.03.2023 04:40
Відповісти
༄ᥬ LoLZeDD᭄࿐ 0
Кто сидит на miui 12 на российской прошивке, выберите другой регион, например украина, ибо я не знаю больше стран которые относятся к глобальным, в настройках во вкладке мюай в настройках выберите ранние обновления и перезагрузите, должна прилететь 13.
17.08.2023 13:24
Відповісти
Угроза НАТО 2
Ждем
05.02.2023 14:43
Відповісти
Григорий 6
Обновление, будет
У меня MIUI 13 Android 12
И будет на Redmi note 9 pro MIUI 14
04.02.2023 14:26
Відповісти
Shadowbeard23 6
Вторая половина этого года, и будет обновление. Сегодня вышло обновление 13.0.4.0
14 mui будет последним обновлением для телефонов.
13.02.2023 10:50
Відповісти
Дами 2
А редми 9с и а больше не будет обновление
03.02.2023 06:05
Відповісти
Ярослав 0
Я так понял redmi 9 pro больше не будет обновляться У меня android 12.5.5
02.02.2023 10:34
Відповісти