Готується оновлення MIUI 14 для Redmi Note 9, Redmi 9 і POCO M3!

24.01.2023 32049 28

Ви вже навіть і не сподівались але...



Фірмову оболонку Android від Xiaomi  MIUI 14, планується випустити для серії смартфонів Redmi Note 9. Це нове оновлення принесе безліч нових функцій і покращень для популярної лінійки бюджетних смартфонів. 


Однією з головних змін у MIUI 14 є нова мова дизайну, яка має більш сучасний і мінімалістичний вигляд. Інтерфейс користувача стане більш інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні завдяки переробленим програмам.

 

Redmi-9-series-MIUI-14

 

З точки зору продуктивності, очікується, що MIUI 14 значно покращить серію Redmi Note 9. Xiaomi почала працювати над усуненням помилок, виявлених у MIUI 13. Вона застосує нові методи оптимізації, щоб смартфони працювали швидше та плавніше з меншим споживанням батареї.


Android 12 стане останнім великим оновленням Android для цих моделей. Після цього вони більше не отримуватимуть велике оновлення Android. MIUI 14 готується для смартфонів серії Redmi Note 9. Внутрішні збірки, вказані нижче підтверджують, що серія Redmi Note 9 отримає MIUI 14.

 

  • Redmi 9  V14.0.0.1.SJCCNXM, V14.0.0.1.SJCMIXM, V14.0.0.1.SJCEUXM  (lancelot)
  • Redmi Note 9  V14.0.0.1.SJOCNXM, V14.0.0.1.SJOMIXM, V14.0.0.1.SJOEUXM  (merlin)
  • Redmi 9T V14.0.0.1.SJQMIXM (lime)

 

Redmi-note-9S

 

Оновлення MIUI 14 для всіх перелічених моделей очікується у 2-му кварталі 2023 року. Всі ми знаємо що зі строками випуску оновлень у компанії не завжди все збігається з обіцянками, але будемо сподіватись що цього разу вони не підведуть.

 

Джерело: xiaomiui.net

Автор: Олександр Коваленко Дата публікації: 24.01.2023

Коментарі

Всього коментарів: 28
 
 
мармеладка 0
Не знаю что вы там делаете со своими телефонами что они у вас здыхают с каждым обновлением MIUI, но моему Redmi 9T ваще до лампочки, что бы за обновление ни было он всегда норм работает, он у меня редко тормозит;)
27.01.2023 00:00
Відповісти
мармеладка 2
У меня сейчас на этом телефоне MIUI13.
Буду ждать MIUI14, надеюсь у Xiaomi найдётся чем удивить;)
27.01.2023 00:04
Відповісти
дог-дог 0
на 11т про прелетит?
26.01.2023 16:55
Відповісти
Альбион 1
Да miui 13 показывает не поладки приложений и показывает ошибки в некоторых приложениях
26.01.2023 16:42
Відповісти
Влад 0
Ребята он не получить обновление miui 14 для redmi 9 он останется ещё miui 13 он не готовится!
26.01.2023 08:55
Відповісти
Сергій 1
Мені вистачило оновлення до MIUI 13. Мій Redmi note 9 після оновлення глючив і тормозив як міг, довелося розблоковувати завантажувач і шити під останню MIUI 12. Тепер телефон знову літає. Я б назвав це запланованим старінням, бо не кожен зможе самостійно прошити на стару версію, а просто рано чи пізно піде по новий телефон.
25.01.2023 19:58
Відповісти
Иван -1
Ничего не глючило после обновления MIUI 13.0.5.0, а наоборот телефон стал работать плавнее и быстрее и оперативки стало доступно больше чем раньше с MIUI 12. Так что абгрейд можно считать успешным)
27.01.2023 12:10
Відповісти
Redmi 9 3/32 -3
SJCCNXM - Это для китайский версий
25.01.2023 15:02
Відповісти
Петр 4
У кого 12.5.5 попробуйте регион Египет и перезагрузите.Мне сразу пришло.
25.01.2023 09:38
Відповісти
Dead master -1
На 12Т не пришла
А натааш дай бог к НГ придет))
Если вообще придёт
25.01.2023 13:07
Відповісти
М 1
Note 9 про. Нет ничего. Когда будет ?

Екатеринбург.
25.01.2023 08:31
Відповісти
Злодій -6
Россиянам не будет ничего и никогда
25.01.2023 10:46
Відповісти
Дмитрий -6
Сасни свинка. Пиратство никто не отменял.
25.01.2023 14:07
Відповісти
Юрий -1
Клоун
26.01.2023 06:44
Відповісти
Я -2
Иди Зелю своего защищай, а скоро вам будет Всё и Всегда! Козлы!
26.01.2023 11:50
Відповісти
Батыр 2
У моего редми нот 9 миу 12.5.5 будут ли 14 ???
25.01.2023 08:28
Відповісти
Павел 1
У меня вчера обновился до MIUI13 и андроид12,нот9 уже должен!
26.01.2023 15:06
Відповісти
ZEUS28 3
У меня есть редми 9 нот, честное после обновления мивай 13 начал работать с сбойями. Думаю в новом обновление, будет лучше чем прежней модель ;)
25.01.2023 08:15
Відповісти