Офіційно представлений майбутній хіт продажів Poco X4 GT

23.06.2022 14626 19

Redmi Note 11T Pro дістався глобального ринку.

Сьогодні компанія Poco влаштувала грандіозну презентацію в Індії, де презентувала безліч новинок. Одним із дебютантів став очікуваний багатьма Poco X4 GT
Poco X4 GT
Смартфон, як і його китайський брат-близнюк побудований на базі гучного Dimensity 8100 і отримав 6,6-дюймовий IPS-екран роздільною здатністю FullHD+ і з динамічною частотою розгорнення до 144 Гц. Харчуватиметься смартфон від акумулятора ємністю 5080 мАч з підтримкою швидкої 67-ватної зарядки. Фронтальна камера представлена єдиним датчиком на 16 Мп.
Poco X4 GT
Основна камера Poco X4 GT також не отримала великих змін у порівнянні зі своїм китайським побратимом. Так, смартфон отримав потрійну камеру з головним датчиком Samsung HJ1 на 64 Мп. Інші дві камери також залишилися без змін: це той самий ширик на 8 Мп і макромодуль на 2 Мп. Девайс буде представлений у трьох колірних рішеннях: сірому, синьому та чорному.
Poco X4 GT
Ціна на новинку стартує з позначки 300 євро. Продажі Poco X4 GT, як і його "старшого брата" Poco F4, стартують 27 червня.
Автор: Шестеринський Денис Дата публікації: 23.06.2022
Коментарі
Всього коментарів: 19
 
 
Сергей 0
Народ, что бы вы выбрали: Poco X4 GT или Poco F4 GT?
08.07.2022 13:29
Відповісти
Арман 0
Некорректное сравнение x4 gt и f4 gt. f4 gt в два раза дороже
12.11.2022 16:40
Відповісти
Вячеслав 0
Х4 лутше для игр F4 камера я особо камерой не пользуюсь x4 выбор и досплей хороший глаза не устают.
18.12.2022 02:48
Відповісти
Роман 6
Когда же он наконец-то появится в продаже в Украине ?...
08.07.2022 08:22
Відповісти
Роман 2
Раньше всех он по идее появится в сети магазинов Алло , на Али сейчас ценник 9000 гривен, интересно какая цена будет в Украине т?
03.07.2022 12:42
Відповісти
Іван 0
В Алло не в курсі, чи будуть вони його продавати.
06.07.2022 16:20
Відповісти
Евгений 3
кто знает, когда этот телефон можно будет купить в магазине или интернет-магазине?
02.07.2022 19:08
Відповісти
Роман 0
Poco X4 Gt пока самый интересный вариант за свою цену
27.06.2022 23:43
Відповісти
Александр 3
Парень забил болт на читателей. Уважения ноль. Ему указали на ошибку, а он не считает нужным ее исправить. Димон, ты где такого уебка нашел?
27.06.2022 16:56
Відповісти
Александр 3
Автор, а исправлять ошибку с названием датчика кто будет? Или ты работаешь на отьебись?
26.06.2022 08:48
Відповісти
Артемий 1
А кто его китайский брат близнец? Зачем сообщать, сами должны догадаться:)))))))
26.06.2022 08:45
Відповісти
Никита 3
Интересно когда будет у нас в Украине
25.06.2022 18:18
Відповісти
Александр 0
В других источниках указывают датчик: Samsung GW1.
24.06.2022 11:40