Poco F3 вже на фінішній прямій до MIUI 14

15.02.2023 22231 43

Poco F3 найближчим часом отримає оновлення до MIUI 14

Poco F3 це легендарний смартфон. Snapdragon 870 хоч вже і не молодий, але всі зуби в нього як і раніше на місці. Він з легкістю пережовує усе що йому намагаються згодувати навіть найзапекліші геймери а стосовно повсякденної роботи претензій до нього не буде ще не один рік. Усі ми розуміємо що є тисячі користувачів які задоволені смартфоном і досі не думають про купівлю нового.

 

POCO-F3-MIUI-14-Update

 

І всі вони з нетерпінням чекають на таку розхвалену MIUI 14. Наврядчи вона вирішить таку доставучу проблему як робота датчика наближення, але у всьому іншому обіцяє багато покращень у плані швидкості роботи, функціоналу та економії пам’яті. Я часто бачу коментарі під новинами про MIUI 14 для різних телефонів, про те коли ж з'явиться версія і для вашого апарату.

 

POCO-F3

 

І ось китайці релізнули другу версію закритої бети для Евро регіону під назвою V14.0.2.0.TKHEUXM яка базується на Android 13. А за моїми спостереженнями буквально через тиждень після другої бети виходить Recovery прошивка. Тому у цій новині я нажаль не зможу надати вам посилання для завантаження, але хочу з радістю вам повідомити що про вас не забули, і до кінця місяця, а може навіть і раніше оновлення вийде у відкритий доступ. Я буду уважно слідкувати за цим питанням і одразу повідомлю вам коли буде змога скачати оновлення.

 

Джерело: xiaomiui

Автор: Олександр Коваленко Дата публікації: 15.02.2023
Коментарі
Всього коментарів: 43
 
 
Алекс 1
Я вже давно юзаю!
29.03.2023 10:04
Відповісти
Андрей 0
Сам перепрошил с индекса RU на глобальную MI. Решил не ждать... Но разницы не заметил. F3 как летал, так и летает.
28.03.2023 12:03
Відповісти
Евгений 0
Прилетело 19 марта ...
20.03.2023 21:46
Відповісти
Дмитрий 3
Что-то для poco f3 ничего нет
17.03.2023 11:04
Відповісти
Макс 0
На европейский poco f3 уже пришло обновление miui14 tkheuxm. Скоро и на ваш прилетит
17.03.2023 15:56
Відповісти
Ааргщьь 0
А когда выйдет MIUI 14 на poco m4 pro 4g?
10.03.2023 04:58
Відповісти
Х 0
Жаль что это будет последняя обнова, хоть телефону только весной будет 2 года и железо будет актуальным ещё долго, но китайские жлобы жлобятся на долгую поддержку, потому Ф3 это последний китаец, которого я купил.
Буду переходить на айфон.
Мой Айпад 2018 недавно получил последнюю систему.
26.02.2023 15:52
Відповісти
Мирослав -1
Серьезно? Это сказали официально? Бред
13.03.2023 08:06
Відповісти
Илья -6
Админы, почистите комменты от зиганутого рашомусора.
22.02.2023 14:10
Відповісти
Хохлы пидоры -1
Хохлушке слова не давали
23.03.2023 14:24
Відповісти
Петр -5
Пизда тебе,хохол и очень совсем скоро.
22.02.2023 06:24
Відповісти
вкусна и . Ахах 1
Вчера зажарили русского ребенка, такой сочный получился ммммм
28.06.2023 01:41
Відповісти
ПиздаРашке 0
А кто знает когда на ПОКО М5 ВЫЙДЕТ 14 МИЮИ?
20.02.2023 18:53