Redmi Note 9 Pro отримав глобальну MIUI 14, про старичка не забули

29.03.2023 61589 64

Вийшло довгоочікуване оновлення на MIUI 14 для Redmi Note 9 Pro

Серія Redmi Note користується дуже великою популярністю у нашій країні та у світі в цілому. Redmi Note 9 Pro був черговим бестселером який мав збалансовані характеристики за дуже демократичною ціною. Багато хто полюбляє дивитись огляди крутих флагманів, а купляє собі чи родичам саме такі топи за свої гроші. 

 

Redmi-Note-9-Pro

 

Від самого початку Redmi Note 9 Pro за стандартними строками підтримки не повинен був отримати оновлення до MIUI 14, але певні проблеми з 13 версією змусили XIaomi як вибачення за незручності подовжити строк підтримки для деяких гаджетів.

 

Процесор Snapdragon 720G на момент виходу смартфона був стабільним, але не дуже потужним чіпом, і тому для цього апарата оновлення в якому приділили максимальну увагу оптимізаціям плавності та швидкості буде дуже корисним. Звісно не треба забувати і про зміни у візуальній частині, оновлення може буквально подарувати смартфону нове життя.

 

Redmi-Note-9-Pro

 

Назва нової прошивки MIUI 14  V14.0.3.0.SJZMIXM і виходячи з назви заснована вона на Android 12. Але не треба засмучуватись, наявних API вистачить мінімум років на 5, а оновлення безпеки все одно свіжі.

 

Прошивка буде розсилатися хвилями, але щоб не чекати довго і не мудрувати з лайфхаками по типу зміни регіонів, щоб прошивка прийшла швидше, ми залишимо посилання для завантаження нижче. Як і завжди першим виходить Recovery версія прошивки яка встановлюється із сервісного меню смартфона.

 

Redmi Note 9 Pro отримав глобальну MIUI 14, про старичка не забули – фото 3

 

Якщо ви самі не дуже розумієтесь у цій темі краще попросіть друга “програміста” вам допомогти, щоб нічого не зламати. Нову прошивку MIUI 14 можна завантажити з перевіреного сайту за цим посиланням.

 

Встановлюйте оновлення та пишіть у коментарях про свій досвід користування і враження від нової прошивки.

 

Читати також: Офіційна презентація Redmi Note 12 Turbo: крутий смартфон зі смачними цінами.

 

Джерело: mifirmware

Автор: Олександр Коваленко Дата публікації: 29.03.2023
Коментарі
Всього коментарів: 64
 
 
Олександр 0
Можливо хтось в курсі чи є вирішення проблеми з Android Auto, Redmi Note 9 Pro оновився до V14.0.5.0 і зображення на екрані авто видає дуже поганої якості. Може буде ще новіша прошивка?
23.08.2023 16:15
Відповісти
Алекс 2
С недавних пор стал обладателем этой лопаты_смарта. На miui 12 жрал батарею, ну я и поудалял весь мусор с прошивки, таки и батареи стало хватать на несколько дней использования и вдобавок ко всему за 12 часов ожидания телефон изредка съесть может 1% батареи. Эт все значит,что миуай 12 эргономичная, но мне она не очень заходит, неудобная для меня, а по сему подал запрос на разблокировку загрузчика,осталось ждать 150 часов и разблочу таки загрузчик и совсем уйду с миуай. Хоть она и сохраняет батарею, но неудобная и таки все же допиливать ее надо ещё в плане системного мусора и софта, который совсем мне не нужен. И таки да, на 4pda уже давно завезли прошивки вплоть до андроид 13 на этот смарт. После разлочки загрузчика и буду менять прошивку оттуда. Ибо миуай для кого то удобна, а для меня не очень, и мусора рекламного в ней много и предустановленного софта,который обычному обывателю совсем и ни нужен, а срок заряда это сохранит изрядно.
31.05.2023 10:29
Відповісти
Александр 1
Добрый день. Давно уже стал поклоником вашего канала. Столкнулся с такой проблемой на Note 9 pro. Не помню сколько времени прошло с момента установки новой миюай, но сегодня телефон постоянно уходит в рекавери если его сильно нагрузить. Что либо после загрузки открыл, и все телефон ушел в рекавери... Не успеваю нечего сделать, тоже самое при подключении к пк . Крайне не рекомендую устанавливать MIUI 14. Что делать пока не знаю, сброс до заводских пока оставил на крайний случай .. Помогите советом !
07.05.2023 06:30
Відповісти
Михайло 1
якусь заразу хватанули,або системний файл пошкодили
15.05.2023 00:00
Відповісти
Михайло 1
пробуйте хард рєсєт зробити,або віддати спецам
15.05.2023 00:01
Відповісти
Влад 1
Попробуйте скачать прошивку заново, через три точки в меню обновления, и обновить телефон...
Может быть прошивка прилетевшая была с каким то банком
30.05.2023 18:42
Відповісти
Виталик 0
13 Андроид будет?
29.04.2023 09:19
Відповісти
Тайник 0
Когда будет рассылка по воздуху на поко м 5?
22.04.2023 08:50
Відповісти
Nursultan 1
Когда выйдет миувай 14 на Poco m3?
09.04.2023 21:41
Відповісти
Yaros 1
Всем привет! Кто знает сколько нужно ждать miui 14 на Redmi Note 9 Pro?
08.04.2023 23:53
Відповісти
Гость 1
Долго
09.04.2023 23:48
Відповісти
Yaros 1
Сколько?
11.04.2023 19:38
Відповісти
Skvizy 2
Переключи регион на Сингапур и перезагрузи и будет 14
12.04.2023 11:42
Відповісти
Никита 1
Не знаю, у меня она уже где-то дней 5 есть. Телефон редми нот 9s
12.04.2023 13:57
Відповісти
Гость 1
Долго
14.04.2023 17:05
Відповісти
Сергей 2
Уже установилось
21.04.2023 12:28
Відповісти
Гость 1
Долго
05.05.2023 15:27
Відповісти
Влад 0
У меня обновился месяц назад
30.05.2023 18:43
Відповісти
マーシャル 0
Тоже самое но к меня прошивка придо на месяц раньше
19.06.2023 08:49
Відповісти
Мохьмад 1
А когда выйдет на poco x3 pro 128гб
05.04.2023 10:54
Відповісти
Void 2
Цікавий факт. Юзаю Мі 11 ультра, і як ви думаєте, прилетіла обнова?) Ні!) Але середній ешелон вже отримав) Класно сяомі, классно, флагмани - нахєр, середній сегмент - вперед) Телефон європеєць, прошивка офіційний глобал) Через таку всрату політику оновлень я краще дійсно за рік переповзу на Іфон, бо Андроїд-виробники щось не може в стабільну і адекватну версію смарта. Або срані лопати, або процессори які пропалюють смарт(привіт зенфон, привіт соні) ...
03.04.2023 18:11
Відповісти
Роман 2
Ну купите афон багато цікавого взнаєте
04.04.2023 11:22
Відповісти
Віталій 0
Теж сиджу на субфлагмані Poco f3, і прошивкою геть не пахне...
04.04.2023 18:51
Відповісти
Євген 4
Хочеш, щоб на твоєму флагмані тестували баги?
05.04.2023 06:24