Володарі Redmi Note 10 Pro - нарешті свято і на вашій вулиці.

13.02.2023 149368 90

Надпопулярний середньобюджетний смартфон отримав оновлення до MIUI 14

Під попередніми випусками новин про оновлення до MIUI 14 ми неодноразово бачили справедливе питання від володарів смартфона Redmi Note 10 Pro “а коли вже нам прийде оновлення?”. І ось сьогодні настав той самий день коли китайці виклали у загальний доступ прошивку для европейського регіону під назвою V14.0.1.0.TKFEUXM. Воно базується на Android 13.

 

Redmi-Note-10-Pro-MIUI-14-Update

 

Це програмне забезпечення має тип Recovery і його зможуть встановити лише досвічені користувачі. Якщо фрази “розблокований завантажувач” та “Wipe data” для вас незнайомі, то краще навіть не починати. Але навіть для вас є гарні новини, частіше за все між виходом Recovery та релізом прошивки яку можна встановити усім бажаючим в один клік,  проходить біля тижня.

 

Redmi-Note-10-Pro

 

Тому якщо ви не впевнені у своїх силах чекати залишилось не довго, ми обов’язково повідомимо вам коли вийде той самий “простий” варіант. Завантажити  MIUI 14 V14.0.1.0.TKFEUXM ви можете за цим посиланням. Тож приємного користування та пишіть про свій досвід у коментарях.

 

Джерело: mifirmware

Автор: Олександр Коваленко Дата публікації: 13.02.2023
Коментарі
Всього коментарів: 90
 
 
Memedert 0
О да, ждём кривое ядро и вендоре ещё хуже
13.07.2023 18:33
Відповісти
PASCENKO 0
Редми 10 когда получит обновление
02.05.2023 23:28
Відповісти
Влад 0
У меня отвалился сканер отпечатка пальцев!! Заходишь в безопасность,он отключен,нажимаешь включить,вылетает строка сканирование безопасности,после появляется экран с нарисованным сканером сбоку телефона и пишет сканер находится сбоку вашего устройства-запишите отпечаток,касаешься сканера и ничего не происходит!!!! Капец.... Сброс до заводских не предлагать много важных данных в телефоне!!!!
29.04.2023 21:22
Відповісти
Михайло 0
У мене днями телефон наказав довго жити, йому 1.5 років.. Навіть телефон проти 14 MIUI
15.04.2023 20:24
Відповісти
Дмитро 0
Трохи не по темі, швидше про стару версію (сорі, не дуже прямо розбираюсь).
Дуже швидко почала розряджатись батарея в Redmi Note 7 Pro.
Чи допоможе якесь умовне скидання налаштувань чи це просто вже вікове?
І чи не буде (якщо питання віку телефона) такої проблеми в Note 10 Pro найближчим часом (роки 2)?
11.04.2023 10:11
Відповісти
Алекс 0
В общем и целом, компании телефонов, реально оборзели, ни какой поддержки старых моделей, если моделям Xiaomi +/- простительно, так как большой модельный ряд, но всё равно не прощаем!!!
То компании iPhone, вообще не простительно, кусок шлака, гнилого яблока!!!
04.04.2023 15:56
Відповісти
Fedor 0
А у меня Redmi Note 3 Pro. Мне ждать ? Правда его ещё надо найти в архивах,и там кирдык аккуму...
26.03.2023 08:02
Відповісти
Javohir 0
У меня режим 10С. А когда будет MIUI 14 ?????
24.03.2023 07:09
Відповісти
Илья 2
А когда будет MIUI 14 на Xiaomi redmi note 11 pro plus 5G?
09.03.2023 13:17
Відповісти
Дамир 0
Эй когда на Redmi note 10S MIUI 14
09.03.2023 09:51
Відповісти