Nokia всім заздрісникам: «Прибуток тільки зростає»

01.08.2020 8037 13

Здавалося б, показники Nokia вже давно повинні йти на спад – у Мережі постійно з'являються коментарі, на кшталт «Та хто їх купує?». Однак фінському виробнику є чим вас здивувати. Учора Nokia офіційно прозвітувала про свої фінансові показники за другий квартал 2020 року.

Nokia всім заздрісникам: «Прибуток тільки зростає» – фото 1

У зв'язку з пандемією та успіхами на китайському ринку доходи Nokia за другий квартал становили 5,092 млрд. євро. Це на 11% менше, ніж минулого року. Проте її чистий прибуток демонструє впевнене зростання, досягнувши 99 млн. євро (116,5 млн. дол. США). З огляду на збитки у 193 млн. євро за аналогічний період минулого року, ця ситуація вражає. До кінця року зростання Nokia може становити понад 35%.

Читати також: Nokia продовжить те, що почав Huawei: компанія побудує кілька вишок 5G на території США

Раджив Сурі, президент і генеральний директор Nokia, сказав в офіційній заяві: «Незважаючи на труднощі, пов'язані з COVID-19, у другому кварталі Nokia досягла впевненого зростання. Рентабельність виявилася кращою, ніж очікувалося, значно покращився грошовий потік, значно зросла стійкість смартфонного бізнесу, а прибуток з акції стає вищим».

Nokia всім заздрісникам: «Прибуток тільки зростає» – фото 2

Раджив Сурі


На початку цього року Nokia заявила, що має намір зосередитися на виробництві смартфонів. Компанія була впевнена, що досягне хороших результатів у цій галузі. За словами Раджива Сурі, вільний грошовий потік Nokia за квартал становить 265 млн. євро, що, очевидно, краще, ніж 1 млрд. євро збитків рік тому. Враховуючи сильне зростання у першому півріччі, компанія очікує, що у 2020 році вільний грошовий потік протягом усього року буде навіть кращим, ніж прогнозувалося раніше.

Читати також: Стало відомо, які смартфони Nokia покажуть на IFA 2020

«У другому кварталі каталог продукції Nokia продовжить розвиватись. Плани постійно вдосконалюються, витрати знижуються, а продуктивність продуктів постійно покращується», - зазначає гендиректор. Сурі також уточнив, що Nokia особливо добре виступає у середньобюджетному сегменті та планує все далі розвивати пристрої з підтримкою 5G.

Nokia всім заздрісникам: «Прибуток тільки зростає» – фото 3

Джерело: globenewswire.com

Автор: Егор Лебедев Дата публікації: 01.08.2020
Коментарі
Всього коментарів: 13
 
 
Всеволод -2
Я не очень понял, при чем тут смартфоны. Смартфоны продает компания HMD которая к Нокии и ее доходам не имеет вообще никакого отношения.
03.08.2020 13:01
Відповісти
Владимир 3
Пользуюсь 3.1plus около года, ронял не раз, даже раз утопил, думал хана. А нет, работает!
03.08.2020 12:07
Відповісти
Виталий 4
Сам пользуюсь Нокиа 6 первой версией . Телефон на чистом Андроиде , очень добротно сложен. Ну не без недостатков конечно (камера и батарея). Шустрый, ударопрочный - понял уже несколько раз. Вообщем доволен!!
03.08.2020 09:46
Відповісти
Алексей -4
Купил нокия 6.2. год назад и мог сказать что это самый ужасный телефон. На дисплей не найти ни стекла, ни пленки- результат дисплей уже разбит и задняя панель тоже. Телефон постоянно выскальзывает из рук, поскольку сзади тоже стекло. Да да ... его тоже уже нужно менять. Про Андройд One вообще отдельный разговор. Тупит. Кстати, кнопка блокировки с правого бока у меня сломалась и теперь работает сере раз. Ну и заё... Вирт помощник. А так телефон очень хороший для использования как роутер в поездке ну или как будильник. Выгоды очевидны)
03.08.2020 08:08
Відповісти
Татьяна 6
А руки точно из плеч растут???
03.08.2020 14:26
Відповісти
Николай Никоноров -2
Nokia уже давнфм давно Китай... от финского там только происхождение...
03.08.2020 06:56
Відповісти
Александр 4
А что это меняет? Телефоны хуже, чем у конкурентов?
03.08.2020 07:46
Відповісти
Сергей 10
Уже три года пользуюсь nokia 6. Всем доволен, работает всё отлично!
03.08.2020 06:44
Відповісти
Виталий 8
Купил год назад себе Nokia 3.1 plus и не пожалел ни секунды за все время пользования. Смартфон очень шустрый и со всеми задачами справляется идеально. Так что Nokia живее всех живых)!
03.08.2020 06:09
Відповісти
Вячеслав 2
Так то Nokia ростет не от продаж смартфонов, а контрактах на 5G. Хочу напомнить что смартфонами занимается HMD Global. Нокиа просто получает некоторые плюшки за свой бренд
03.08.2020 05:41
Відповісти
Александр 10
Я не знаю, кто говорит что Нокиа умирает и Нокиа уже не та. Но, я весной этого года купил себе Нокиа 7.2 в зелёном цвете и очень доволен этим телефоном, всё работает просто супер и цена приятная. А чистый 10 андроид это вообще классно. Так, что я доволен и всем советую Нокиа. К стати у мамы с папой, Нокиа 820 Люмия, до сих пор работает и летает, только батарею поменял и всё. Вот, что значит надёжность.
03.08.2020 01:01
Відповісти
Юрий 22
Как бы кто не извергал пену изо рта, Нокиа живёт. И это супер. Откройте продажу б.у. телефонов, и посмотрите статистику продаж. Нокиа Вы там не найдете, купил и пользуешься.
02.08.2020 17:43
Відповісти
Юлия 10
Согласна. Купила недорогой смарт Нокиа 2.3, за время пользования (3 мес) никаких нареканий. Система регулярно обновляется, чистый андроид 10, работает шустро, тянет все установленные приложения на ура, а их довольно много. В общем, качество телефона вполне себе хорошее.
02.08.2020 22:17