Новинки вересня: головні смартфони місяця
Зібрали в одному матеріалі усі цікаві новинки вересня. Йтиметься не про всіх дебютантів першого осіннього місяця, а лише про тих, що запам'яталися, помітні або голосно заявили про себе.
Samsung Galaxy Z Fold 2
Смартфонами з гнучкими дисплеями інтригували кілька років, але вивести на ринок їхнє комерційне виконання наважилися одиниці. В авангарді йде Samsung, де Galaxy Fold став першим експериментом і багато хто вважав його невдалим. Більшість чекали більшого від смартфона за $2000. Як роботу над помилками можна вважати вихід доладного Galaxy Z Fold 2.
Це інноваційна модель для гіків та експериментаторів. Порівняно з попередником у Galaxy Z Fold 2 спробували внести ряд змін та покращень: програмне забезпечення, ергономіка, залізо, дисплей та сам механізм розкриття. Все це дозволило сприймати новинку краще, але великих продажів вона не збере. Втім, така мета і не варта. Це полігон для обкатки технологій і стало зрозуміло, що тепер компанія має намір зробити ставку в преміальному сегменті на складні смартфони і на них чекає щорічне оновлення.
Все про характеристики Samsung Galaxy Z Fold 2
Samsung Galaxy S20 Fan Edition
Своїм Samsung Galaxy S20 FE компанія планує внести сум'яття та дати бій конкурентам у преміальному сегменті. Звичайно, вона сподівається, що розклад сил буде на її користь. Ряд аналітиків упевнені, що цією моделлю компанія може неабияк зіпсувати продаж цілої низки Android-виробників на зарубіжних ринках. Головне посилання новинки — вона створена відповідно до вимог користувачів, така собі реалізація «за заявками фанатів».
«Брати» користувачів Galaxy S20 FE має намір великим 6,5-дюймовим Super AMOLED-дисплеєм, чіпом Snapdragon 865, батарейкою ємністю 4500 мАг, захистом IP68, стереодинаміками та потрійною тильною камерою 12 Мп + 12 Мп.
Більше про Samsung Galaxy S20 FE
LG Wing
В рамках програми LG Explorer компанія представила надзвичайно незвичайний смартфон Wing. Його ключова фішка - поворотний на 90 градусів дисплей, завдання якого покращити користувальницький досвід і при належній оптимізації програмного забезпечення з боку LG та компаній-партнерів є варіант, що з цієї витівки в результаті щось вийде. Щоправда, цінник майже $1000 не додає привабливості цієї моделі.
Серед переваг LG Wing виробник зазначає:
- висувну фронталку на 32 Мп;
- захист за стандартом MIL-STD-810G;
- чіп Snapdragon 765G;
- акумулятор ємністю 4000 мАг;
- камеру Cimbal Motion, яка складається із 3-х датчиків, де головний на 64 Мп.
Samsung Galaxy M51
Останнім часом Samsung взяла за правило пропонувати ємні акумулятори в доступних пристроях і в рамках цієї стратегії світло побачило Samsung Galaxy M51 з велетенською батареєю на 7000 мАг. І це рекордна ємність джерела живлення в серії Galaxy. При цьому компанія примудрилася впхнути його в корпус товщиною всього 9,5 мм і запропонувала ще низку переваг.
Крім тривалого часу роботи Galaxy M51 пропонує чіп Snapdragon 730G, відмінний великий 6,7-дюймовий Super AMOLED-екран, бічний сканер відбитків пальців, NFC та кілька звичайних камер на тильній стороні, де роль головного відведена сенсору на 64-мегапікс. У виробника вийшов загалом ладний смартфон, з цікавими характеристиками за цілком розумною ціною. Щоправда, знайдеться чимало тих, хто вважатиме цінник у 360 євро завищеним.
Характеристики Samsung Galaxy M 51
ZTE Axon 20 5G
Смартфон можна сміливо назвати жертвою маркетингу та розчаруванням місяця. На хвилі високого градуса очікування пристроїв з підекранною камерою, призабутий на ринку смартфонів бренд ZTE вирішив наробити галасу, оголосивши, що саме йому вдалося обскакати всіх і випустити перший смартфон з камерою під екраном. Конструктивно фронталка справді опинилася під поверхнею дисплея, але сама продаж відверто «кульгає». Довго розпинатись не будемо, подивіться огляд на нашому каналі, там усі чітко пояснили.
Pixel 5
Все, що було відомо про смартфон напередодні презентації, все підтвердилося. Компанія вирішила на якийсь час звернути з протореного шляху і замість флагмана викотила середнього класу мобільник. Pixel 5 вийшов без XL-версії і вийшов відносно компактним, а найбільшим пристроєм компанії цього сезону став Pixel 4a 5G. За своїми характеристиками новинка багато в чому можна порівняти з Pixel 4a, але коштує дорожче і за свої гроші вона не така гарна на тлі конкурентів.
На смартфон обрушилося чимало критики через цілу низку даунгрейдів. Дорого, убого у плані заліза на тлі флагманів і є ризик, що армія фанатів лише скорочуватиметься. Хоча є й ті, хто вважає, що свій план із продажу Pixel 5 виконає і свою аудиторію знайде.
Poco X 3 NFC
Треба похвалити Poco, а разом з ним і «керівну руку» Xiaomi, які зуміли створити один із найкращих смартфонів у своєму класі. Це приклад того, як зробити добрий смартфон без рекордних характеристик. Вийшов недорогий, спритний і збалансований апарат. Мабуть, головне, що тішить у Poco X3 NFC - баланс, вийшов універсально хороший смартфон практично для всього. Тут немає жодних перекосів, коли якийсь параметр зробили рекордно крутим на шкоду решті.
За характеристиками Poco X3 NFC вийшов більш ніж цікавим: 120-герцевий дисплей, економічний 8-нм чіп Snapdragon 732G, достатньо пам'яті, чіп NFC, бічний сканер відбитків пальців і цілком пристойні характеристики. Є й акумулятор ємністю 5160 мАг, але бути смартфону живучим заважає ненажерливий IPS-екран та огріхи в оптимізації.
Realme X 7/ X 7 Pro
Вдало "вистрілив" бренд Realme нарощує свою присутність на ринку і не дає спокійно жити Xiaomi, запекло борючись з нею. Щоправда, не факт, що Realme зможе й надалі нав'язувати серйозну конкуренцію, адже цінники на її продукти впевнено поповзли нагору.
Однозначна думка про новинки Relame X7/X7 Pro висловити складно. Це все ще непогані у своїй категорії пристрої, але не зникає відчуття, що могло бути і краще за свій прайс. Буде чимало і тих, хто «пинатиме» компанію за 5G-чіпи від MediaTek та відсутність NFC у молодшій версії.
Realme X7 пропонує AMOLED-дисплей, процесор Dimensity 800U, 65-ватну зарядку з батарейкою на 4300 мАг та четверну камеру з ключовим сенсором на 64 Мп. У випадку з Realme X7 Pro користувач отримує AMOLED-екран на 120 Гц, чіпсет Dimensity 1000+, акумулятор ємністю 4500 мАг, швидку зарядку на 65 Вт, чіп NFC та стереозвук.
Матеріал про Realme X 7/ X 7 Pro
Realme 7/Realme 7 Pro
Рекламуються моделі як ігрові та універсальні пристрої для молоді. Загалом вийшли нормальні смартфони, за характеристиками особливо випендрюватися не стали. Але дещо цікаве все ж таки запропонували. Так, Realme 7 нагородили дисплеєм на 90 Гц, батареєю на 5000 мАч та швидкою зарядкою на 30 Вт. І це ті переваги, які мають залучити потенційного покупця.
У числі привабливих характеристик Realme X7 Pro можна виділити AMOLED‑матрицю, чіпсет Snapdragon 720G, швидку 65-ватну зарядку, дисплейний сканер відбитків пальців, Dolby Atmos і квадрокамеру з основним модулем на 64 Мп.
Тест автономності Realme 7/Realme X7 Pro
Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro/ Mi 10T Lite
Завершився перший осінній місяць досить гучною презентацією серії Xiaomi Mi 10T. На відміну від попередників це не ребрендинг якихось пристроїв Redmi, а самодостатні моделі, які лише трохи простіше за преміальну лінійку Xiaomi Mi 10. Всі три смартфони Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 10T Pro та Xiaomi Mi 10T Lite підтримують мережі 5G, отримали матриці з підвищеною герцовкою, чіпи від Qualcomm, NFC, стереодинаміки, ємні батарейки та підтримку швидкої 33-ватної зарядки.
Якщо Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro близнюки на вигляд, а також дуже схожі начинкою, то Xiaomi Mi 10T Lite вибивається з цього стрункого ряду і є відчуття, що йому можна іменуватися Poco X3 на максималках. Головна фішка "прошки" - 108 Мп камера з оптичною стабілізацією
Підписуйтесь на Andro News у Telegram , « ВКонтакті » та YouTube -канал.