Redmi Note 12 Pro Plus - бюджетник з флагманськими характеристиками?

10.12.2022 68754 8

Привіт, друзі! Ми поспішаємо до вас із цікавим оглядом. Сьогоднішній герой – новинка Redmi Note 12 Pro+. Як ви знаєте, в лінійці Redmi Note виходять доступні смартфони, вартість яких не перевищує 300 доларів, зате за характеристиками це справжні молодші флагмани з інноваційними технологіями. Королем дванадцятої серії є Redmi Note 12 Pro+. Погнали знайомитись із ним.

Redmi Note 12 Pro Plus - бюджетник з флагманськими характеристиками?

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн, матеріали корпусу та забарвлення

Якість дисплея

Процесор, продуктивність в іграх та пам'ять

Операційна система та стабільність інтерфейсу

Основна та фронтальна камера

Комунікації та звук

Акумулятор, час автономної роботи та швидка зарядка

Ціна та доступність на ринку

Висновки

Відео огляд

 

Технічні характеристики

Діагональ екрану:

6,67

Матриця:

OLED

Роздільна здатність дисплея:

1080х2400 пікселів

Додаткові параметри дисплея:

Частота оновлення – 120 Гц, підтримка режимів Dolby Vision та HDR10+, розпізнавання мільярда кольорів, стандартна яскравість – 500 ніт, пікова – 900 ніт

розміри:

162.9 х 76 х 9 мм, вага 208.4 р.

Захист:

IP53 (від легких бризок)

Кольори корпусу:

Black (чорний), Blue (синій), White (білий)

Матеріали:

Задня панель скляна, алюмінієві грані

Процесор:

6-нанометровий MediaTek Dimensity 1080

Графічний прискорювач:

Mali-G68 MC4

Ядра:

Два ядра Cortex A78 із максимальною тактовою частотою 2.6 ГГц + 6 ядер Cortex-A55 із частотою 2.0 ГГц

Пам'ять:

8/256 ГБ, 12/256 ГБ

ОС:

Операційна система Android 12 з фірмовою прошивкою MIUI 13

Основна камера:

Головний модуль: роздільна здатність 200 Мп, діафрагма f/1.7, розмір матриці 1/1.4", розмір пікселя 0.56µm, PDAF (фазовий автофокус), OIS (оптична стабілізація зображень)

Ультраширокий об'єктив: роздільна здатність 8 Мп, діафрагма f/1.9, кут огляду 119˚, розмір матриці 1/4", розмір пікселя 1.12µm

Макрооб'єктив: роздільна здатність 2 Мп, діафрагма f/2.4

Додатково: подвійний світлодіодний двоколірний спалах, підтримка режиму HDR, панорама

Запис відео в максимальній якості 4K @ 30fps

Фронтальна камера:

Роздільна здатність 16 Мп, розмір матриці 1/3.06", розмір пікселя 1.0µm, підтримка HDR

Запис відео як 1080p з 30 і 60fps

Комунікації:

Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, NFC, навігаційні служби GPS, ГЛОНАСС, ГАЛІЛЕО, QZSS та BDS

Зв'язок:

2G, 3G, 4G, 5G + LTE-A

Звук:

Стерео

Батарея:

5000 мАг

Швидка зарядка:

Дротова, 120 Вт (до 100% за 19 хвилин)

Ціна:

Від 310 доларів (China Version)

Ви вражені, правда? Усього за 300 доларів виробник пропонує OLED-екран із частотою оновлення 120 Гц, потужний процесор, багато пам'яті навіть у базовій модифікації, камеру на 200 Мп та 120-ватну зарядку. Вже зрозуміло, що Redmi Note 12 Pro+ – це неймовірно крутий апарат, що робить знайомство з ним цікавішим. Переходимо до детального огляду кожного параметра.

 

Комплектація

Перше, з чого завжди починаємо – комплект постачання. Redmi Note 12 Pro+ приходить у білій мінімалістичній коробці, на якій повністю відсутні будь-які зображення. Єдиний елемент - це великий золотистий напис Note 12 і два менші написи в різних кутах - Redmi і Pro +.

Відразу відзначаємо відсутність пластику. Всі елементи всередині коробки виготовлені з паперу. Це круто з двох причин: перша і найочевидніша – турбота про екологію, і друга – відсутність неприємного запаху. Так-так, нарешті можна не затискати носа при розпакуванні китайського девайсу.

 

Усередині упаковки нас зустрічає пенальчик (звичайно паперовий), в якому можна знайти скріпку для вилучення SIM-лотка, документацію і чохол. Нижче під пеналом розташовується блок живлення величезних розмірів та USB-кабель.

Кілька слів про чохол: він пластиковий, з максимальним захистом всіх елементів корпусу смартфона. Захищається навіть USB-порт, тому доведеться відкривати заглушку щоразу під час заряджання мобільного пристрою. Якщо такий варіант вам не подобається, доведеться додатково придбати стандартний чохол з відсутністю заглушки. І ще один бонус насамкінець: на екрані Redmi Note 12 Pro+ вже наклеєна захисна плівка.

 

Дизайн, матеріали корпусу та забарвлення

Зовнішній вигляд Redmi Note 12 Pro+ є стандартним, як і у всіх китайських молодших флагманів. Можливо, цей смартфон нагадує вам якусь модель? Так, ви не помилилися, Редмі Ноут 12 Про Плюс - абсолютно точна копія Poco X4 GT, за винятком матеріалів корпусу. У Поко задня кришка була пластикова, а у Редміка – скляна. Бічні грані виготовлені з алюмінію. Корпус матовий, відбитки пальців на ньому майже не залишаються.

На вибір пропонується синє, біле та чорне забарвлення. Це базові кольори, які підійдуть будь-яким користувачам. Всі кольори матові.

В очі одразу потрапляє товщина телефону. Пристрій реально громіздкий: габарити складають 162.9 х 76 х 9 мм при вазі 208.4 гр.

Таку товщину можна пробачити, оскільки Redmi Note 12 Pro+ оснащений батареєю ємністю 5000 мАг та 120-ватною зарядкою.

Блок основної камери виконаний досить акуратно і практично не випирає, незважаючи на 200-мегапіксельний модуль.

Рамки тонкі, малесенький виріз для фронтальної камери розміщений по центру. Є порт USB Type-C 2.0, інфрачервоний порт для віддаленого керування технікою та навіть аудіоджек, наявність якого зараз є вже великою рідкістю.

Проте SIM-лоток урізали: можна поставити лише дві сімки, картка пам'яті не підтримується. Сканер відбитків пальців розташований на кнопці живлення, що розміщена праворуч. Працює дактилоскопічний датчик спритно, жодних претензій щодо нього немає.

Невеликі підсумки: дизайн Redmi Note 12 Pro Plus звичайний, в стилі минулих Редміків. Не варто чекати чогось особливого. Це просто добротний молодший флагман. Окремо варто поставити лайк компанії за задню скляну панель, яку зустрінеш не у всіх доступних смартфонах.

 

Якість дисплея

Наступний на черзі – це екран. Якщо дивитися за параметрами, він просто шикарний. Насправді справи так само добре. OLED-матриця видає яскраву та соковиту картинку, а частота оновлення 120 Гц забезпечує плавне прокручування зображення.

Роздільна здатність становить 1080 на 2400 пікселів. Так, це не 2.5K, як у Xiaomi 12T , але теж добре - ніякої зернистості, чіткість картинки на висоті. Пікової яскравості у 900 нит із головою вистачить навіть у сонячну погоду.

Ще одна фішка Xiaomi Note 12 Pro Plus - практично повна відсутність ШИМу . Ми зробили виміри, і ось які результати вийшли. Праворуч відсоток яскравості, ліворуч – ШІМ:

  • 100% – 18%;
  • 75% – 18%;
  • 50% – 18%;
  • 35% – 18%;
  • 25% - 19%
  • 15% – 5%;
  • 0% – 19%.

Рівень ШІМу не перевищує 20%. Це означає, що навіть на мінімальній яскравості у повній темряві ваші очі не втомлюватимуться і болітимуть.

 

Але не обійшлося і без ложки дьогтю в бочці меду. Як завжди, Xiaomi поскупилися на функцію Always on Display. Вона то є, але працює лише 10 секунд. Чи є користь від такого урізаного інструменту – ні. Причини компанії зрозумілі, вони не хочуть створювати внутрішню конкуренцію. Ось лише користувачам від цього не легше. У всьому іншому дисплей Redmi Note 12 Pro Plus – просто цукерочка.

 

Процесор, продуктивність в іграх та пам'ять

Просуваємось до «начинки» Redmi Note 12 Pro Plus. На борту смартфона встановлений процесор MediaTek Dimensity 1080, виконаний за 6-нанометровим техпроцесом. Чіп новий, і він обіцяє відмінну продуктивність. Dimensity 1080 можна віднести до передфлагманського рівня.

В іграх Redmi Note 12 Pro+ поводиться чудово. Для тесту ми взяли дуже вимогливу іграшку Genshin Impact, і частота кадрів на секунду становить приблизно 40-42 FPS з періодичними просіданнями до 36-38 кадрів.

Всі інші іграшки, наприклад Shadowgun Legends, взагалі літають на ультрависоких налаштуваннях, і частота кадрів в секунду досягає вже 50 FPS. Так, такі смартфони, як Poco X4 GT або Xiaomi 12T видають результати краще, але за деякими іншими характеристиками вони гірші.

Такі проблеми, як тротлінг та перегрів, теж не торкнулися Redmi Note 12 Pro+. Після півгодини гри у вимогливі іграшки корпус нагрівся до 40-45°C. У цьому й принадність середньорівневих процесорів: вони не гріються як пічки і не починають дико тротлити.

Базова версія смартфона вже отримала 8 ГБ оперативної та 256 ГБ постійної пам'яті. Повірте, цього цілком достатньо для повсякденного використання. Тішить, що модифікації на 6/128 ГБ відходять у минуле.

 

Якщо ж 8 гігабайтів оперативної пам'яті вам недостатньо, можна придбати версію на 12 ГБ. Постійне сховище має лише 256 ГБ, тому тут вибору немає. 

 

Операційна система та стабільність інтерфейсу

Відразу після продуктивності розглянемо операційну систему та стабільність роботи мобільного пристрою. Більшість користувачів вважають, що "стабільність" та "Xiaomi" - це несумісні поняття. Але поспішаємо вас порадувати: останнім часом компанія серйозно працює над своїм програмним забезпеченням, і навіть на старті продажів версії прошивок виходять без помилок, збоїв і глюків.

 

Redmi Note 12 Pro+ функціонує під керуванням прошивки MIUI 13 , яка базується на Android 12. Все працює плавно, нічого не зависає та не вилітає. Так, дрібні підвисання іноді бувають, але на це можна заплющити очі.

Скільки апарат підтримуватиметься виробником – поки що невідомо. Швидше за все, отримаємо два роки підтримки від Google та три роки підтримки від Xiaomi. Тобто, на Android 13 та 14 можна розраховувати, як і на MIUI 14 , 15 та 16.

Важливий момент! На AliExpress представлено китайську версію телефону. Глобалки поки що в природі не існує. Доведеться ще почекати деякий час, поки глобалка вийде на Аліекспрес, або купити пізніше її в місцевому українському магазині.

 

Основна та фронтальна камера

Безумовно, однією з головних фішок Redmi Note 12 Pro є основна камера з головним 200-мегапіксельним сенсором.

Так-так, ви не помилилися. Смартфон вартістю 300 доларів отримав топовий модуль, який на хвилиночку, буде встановлений у майбутньому Samsung Galaxy S23 Ultra. Ціна на такий Samsung перевищить 1000 доларів. Але чи така гарна камера в Redmi Note 12 Pro Plus, як про це заявляє виробник? Давайте розбиратися.

Ви не здивуєтеся, якщо ми скажемо, що для порівняння знову взяли OnePlus 9RT . Це старий добрий предфлагман із крутою камерою, і він часто зустрічається у наших оглядах. Нагадаємо, що в минулому порівнянні OnePlus 9RT здобув перемогу над Xiaomi 12T у плані фото- та відеозйомки.

 

Основна фішка 200-мегапіксельного сенсора полягає саме у деталізації. Ми отримуємо неймовірно деталізовані знімки. Можна розглянути будь-яку дрібну деталь зі збільшенням фото. І Redmi Note 12 Pro+ реально видає супер деталізовані знімки.

Вся сіль ситуації в наступному – такі фотки важать дуже багато, вага одного знімка може сягати 50 МБ. Якщо ви активно займаєтеся фотографуванням, сховища на 256 ГБ може навіть не вистачити, а картка пам'яті не підтримується. Хмарні сховища в принципі вирішують це питання, але ми все одно хотіли вас попередити.

В іншому ж не можна сказати, що Redmi Note 12 Pro+ розбиває OnePlus 9RT. В умовах гарного освітлення фотографують вони практично однаково. Знімки якісні, деталізовані, яскраві, з добрим кутом огляду. Що ще потрібне для повсякденного використання?

Вночі Redmi Note 12 Pro+ теж справляється чудово. Шуми відсутні, немає змазаності та засвітів. Загалом, цю модель можна назвати відмінним камерофоном. У своїй ціновій категорії це один із найкращих варіантів.

Відео на основну камеру записуються у максимальній якості 4K з 30 fps. 60 кадрів за секунду за такої роздільної здатності немає, та вони й не потрібні. Відео чіткі, з гарною деталізацією та широким кутом огляду. Стабілізація оптична, при ходьбі буває помітна невелика тряска. Звук теж хороший, причепитися нема до чого.

Фронтальна камера скоріше розчарувала. Селфі виходять трохи змащеними, кут захоплення фото замалий. Для фоток в соцмережах підійде, але той самий Ванплас 9RT справляється краще. Можливо, у нових версіях прошивки фронтальну камеру покращать програмним способом.

Фронталка Redmi Note 12 Pro Plus записує відео у роздільній здатності 1080p з 30 або 60 fps. Знову ж таки, якість відео та звуку нормальна, без претензій. З камерами розібралися, погнали обговорювати параметри, що залишилися.

Комунікації та звук

На таких нудних характеристиках, як Wi-Fi, GPS та Bluetooth, зупинятись не будемо. Тут усе стандартно. А ось датчик наближення - вже цікавий момент. Redmi Note 12 Pro Plus отримав віртуальний датчик замість фізичного, і це суттєва проблема.

Датчик може не спрацьовувати в деяких положеннях, особливо це стосується месенджерів Viber та WhatsApp. Потрібно щільно прикладати телефон до вуха у вертикальному положенні, інакше зачіпатимете щокою всі елементи на екрані.

 

Коротше, датчик наближення залишається слабким місцем Xiaomi. Деякі смартфони компанії виходять вдалими в цьому плані, але Redmi Note 12 Pro+ точно не входить до їх числа. Будьте готові помучитися із датчиком наближення.

Стереодинаміки чудові, звучать голосно та чітко. Співрозмовника чути добре. Вібромотор теж чудовий, набагато кращий, ніж у більшості молодших флагманів. З цим все зрозуміло, тож переходимо до автономності.

 

Акумулятор, час автономної роботи та швидка зарядка

У плані автономності Redmi Note 12 Pro+ просто шикарний. Ємність акумулятора складає 5000 мАч і, враховуючи енергоефективний екран і процесор, одного заряду вистачить на два дні роботи. Звичайно, це за умови, що ви не зависатимете в смартфоні 10 годин поспіль.

Якщо ж плануєте супер активно користуватися пристроєм, наприклад грати у важкі ігри, включати навігатор, дивитися фільми, то розраховуйте на день-півтора автономної роботи.

Навіть якщо телефон несподіванно розрядиться, це не стане проблемою. Акумулятор потужністю 120 Вт нагодує батарею до 50-70% лише за 10 хвилин. Виробник заявляє, що для повної зарядки буде достатньо 19 хвилин, але це скоріше маркетинговий хід. Насправді на повну зарядку з 0 до 100% піде приблизно 27-30 хвилин. Круто, згодні? У плані батарейки Xiaomi теж молодці.

 

Ціна та доступність на ринку

Впевнені, що вам дуже сподобався Redmi Note 12 Pro+, і ви вже готові його придбати. Але не поспішайте, оскільки поки що представлена лише China Version.

 

Теоретично користуватися китайською прошивкою можна, англійська мова в налаштуваннях включається, але на практиці це проблемно і вимагає тривалого звикання. У китайській версії багато нюансів: зараз у них не заглиблюватимемося, але користувачам вони однозначно не сподобаються.

 

На AliExpress версію 8/256 ГБ можна придбати за приблизно 310-330 доларів.

Модифікація з 12 ГБ ОЗУ вийде вже 380-400 доларів. Це більш ніж адекватний цінник за смартфон із такими крутими характеристиками. Але не забуваємо, що глобалка коштуватиме дорожче. Global Version слід очікувати у січні-лютому 2023 року.

 

Висновки

Redmi Note 12 Pro+  один із найкращих китайських молодших флагманів. Тут і відмінний екран із низьким рівнем ШИМу, і продуктивний процесор, і шикарна камера, і автономність.

 

Єдина проблема – вартість глобальної версії апарата. Цілком імовірно, що на глобалку поставлять якийсь неадекватний цінник, і тоді краще вже придбати якийсь смартфон від холдингу BBK. Ті ж Realme GT Neo 3 або OnePlus ACE продаються за нормальною ціною і мають характеристики не гірші, ніж новинка Redmi.

Redmi Note 12 Pro+ шикарний, але має гідних конкурентів. Тому радимо спочатку дочекатися глобалки і після її релізу приймати рішення про купівлю даного апарату.

 

Плюси:

  • відсутність пластику в упаковці;
  • яскравий OLED-екран;
  • частота поновлення 120 Гц;
  • низький рівень ШІМу;
  • матеріали корпусу;
  • невеликий захист від вологи;
  • універсальні кольори корпусу;
  • 8/256 ГБ у базовій модифікації;
  • стабільна робота прошивки;
  • хороша продуктивність в іграх без перегріву та тротлінгу;
  • 200-мегапіксельна основна камера з оптичною стабілізацією;
  • відмінний стереозвук та вібромотор;
  • акумулятор на 5000 мАг;
  • 120-ватна зарядка.

 

Мінуси:

  • слабка фронтальна камера;
  • некоректна робота датчика наближення;
  • ціна на глобальну версію може бути завищена.

 

Не забувайте подивитись наш відеоогляд, а також залишайте свою думку про Redmi Note 12 Pro+ у коментарях. Успіхів!

 

Відео огляд


Автор: Алина Никитина Дата публікації: 10.12.2022
Коментарі
Всього коментарів: 8
 
A...
3
У меня redmi note 12 pro plus 5g global и он заряжается от 0 до 100% за 15-20 мин
30.08.2023 00:21
Відповісти
Николай
0
Дименсити 1080 предфлагманский уровень?Что?
В каком измерении живёт автор?
Как телефон с двумя ядрами А78 ост А55 может быть предфлагманским.
По такой логике мой 778g дракон вообще флагман, ведь он на 20% быстрее.
05.08.2023 06:35
Відповісти
Евгений
1
Купил себе, долго думал хотел, до этого был редми ноут 9 про и вот после покупки 12 я разочарован батареи хватает часов на 7-8 ютуба на тёмном режиме не на максимальной яркости да и в целом заряжаю с утра в 8 и кое как хватает часов до 6 вечера, вот думаю может у меня брак какой то ещё и греется до 40 даже если не играешь а просто что то смотришь.
08.07.2023 10:22
Відповісти
Елена
-2
Бред обновления закончатся через год так как и на ксиоми редми 11 про
24.05.2023 12:27
Відповісти
Игорь
0
Когда он появиться в Одессе а то я там видел фото которые снимали в Одессе на Дерибасовской улицы Леонида Утесова и довольно Круто получилось
10.01.2023 06:06
Відповісти
Владимир
-17
В Одессе же война.Зачем вам телефоны во время войны?
16.03.2023 08:20
Відповісти
Дарья
26
А зачем вам мозг, если вы всеравно им не пользуетесь?)
16.03.2023 18:51
Відповісти
Евгений
0
А вы откуда?
23.04.2023 15:23
Відповісти

Останні ролики на YouTube